Síň slávy
» Elévové «


Předchozí   Další
Strana: 1/4
Jdi na stranu:

Stříbrný Hummel cup Brno

Úspěch družstva
Elévové
22. - 24.06.2012
Ročník: 2011/2012

Sestava:
brankáři:
     Fiala Tadeáš
obránci:
     Fořt Miroslav, Málek Milan, Vítek Pavel, Votava Jan
útočníci:
      Bárta Jan, Beneš Dominik, Fuchsig Jakub, Herzina Dominik, Hons Libor, Kohout Jakub, Matějka Filip, Pucarević Adam, Šaman Ondřej, Tesař Daniel, Vlček Pavel


Tatran cup Praha - stříbro

Úspěch družstva
Elévové
20.05.2012
Ročník: 2011/2012



3. místo Soví pohár 2010

Úspěch družstva
Elévové
16.-17.1.2010
Ročník: 2009/2010

brankáři: Holub Michal, Kamínek Filip
obránci: Jireček Oldřich, Krbec Mikuláš, Šredl Patrik, Weber Adam
útočníci: Černý Jan, Fuchsig Martin, Lebduška Radek, Myslivec Karel, Vilk Kryštof, Vošáhlík Filip, Votava Jan, Zarcký Jan


Gólman 2.ročníku Sovího poháru

Úspěch hráče : Holub Michal
Elévové
16.-17.1.2010
Ročník: 2009/2010



3. místo Vánoční turnaj 2009

Úspěch družstva
Elévové
19.12.2009
Ročník: 2008/2009

3. místo v 1.ročníku Vánočního turnaje pořádaného FbŠ Bohemians Praha

Sestava:
brankáři: Holub Michal, Kamínek Filip
obránci: Haluza Lukáš, Jireček Oldřich, Krbec Mikuláš, Lache Tomáš, Lenc Jan, Šredl Patrik
útočníci: Černý Jan, Dvořák Libor, Fuchsig Martin, Myslivec Karel, Vilk Kryštof, Vošáhlík Filip, Votava Jan, Weber Adam, Zarcký Jan




Předchozí   Další
Strana: 1/4
Jdi na stranu:


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2019
12 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: Jiskra Domažlice
Junioři: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky: SC Sluneta
3 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: ZČU Plzeň
Junioři: SH TJ Náchod
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
45678 Juniorky: SC Sluneta
9 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: SC SLUNETA
Junioři: ZŠ Dobiášova
Starší žáci A: SH Kadaň
Dorostenky: SH Kadaň
10 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH gym a ZŠ Jirkov
Junioři: SC Sluneta
Elévové: SH Krupka
1112131415 Junioři: SH Předměřice n. L.
16 Muži A: Brno
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
17 Muži A: Brno
Dorost: HMS Karlovy Vary
Mladší žáci: Česká Lípa
Starší žákyně: SH Kadaň
181920212223 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorost: SH Jižní Město
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Elévové: Městská SH Chomutov
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
24 Muži A: SC Sluneta
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
252627282930 Muži C: Městská SH Louny
Dorost B: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
31

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
23.3.2019 17:00-19:00
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
24.3.2019 17:00-19:00

Další týmy
Starší žáci A
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Elévové
23.3.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Elévové
23.3.: Městská SH Chomutov
Dorost
23.3.: SH Jižní Město
10:00-14:00

Dorostenky
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
Ženy
23.3.: SH ZŠ Smržovka
Veteráni
23.3.: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žáci B
23.3.: Jatečka
09:00-13:40

Junioři
24.3.: ČPP Aréna Ostrava
14:00-16:00

Starší žákyně
24.3.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Světlana
Zítra má svátek Radek

Včera slavil(a) narozeniny
Koháková Eliška
Linhartová Aneta
Špírková Lucie
Dnes slaví narozeniny
Peška Jan
Pošíval Josef
Za 3 dny slaví narozeniny
Ptáček Štěpán