Síň slávy
» Elévové «


Předchozí   Další
Strana: 1/4
Jdi na stranu:

Stříbrný Hummel cup Brno

Úspěch družstva
Elévové
22. - 24.06.2012
Ročník: 2011/2012

Sestava:
brankáři:
     Fiala Tadeáš
obránci:
     Fořt Miroslav, Málek Milan, Vítek Pavel, Votava Jan
útočníci:
      Bárta Jan, Beneš Dominik, Fuchsig Jakub, Herzina Dominik, Hons Libor, Kohout Jakub, Matějka Filip, Pucarević Adam, Šaman Ondřej, Tesař Daniel, Vlček Pavel


Tatran cup Praha - stříbro

Úspěch družstva
Elévové
20.05.2012
Ročník: 2011/2012



3. místo Soví pohár 2010

Úspěch družstva
Elévové
16.-17.1.2010
Ročník: 2009/2010

brankáři: Holub Michal, Kamínek Filip
obránci: Jireček Oldřich, Krbec Mikuláš, Šredl Patrik, Weber Adam
útočníci: Černý Jan, Fuchsig Martin, Lebduška Radek, Myslivec Karel, Vilk Kryštof, Vošáhlík Filip, Votava Jan, Zarcký Jan


Gólman 2.ročníku Sovího poháru

Úspěch hráče : Holub Michal
Elévové
16.-17.1.2010
Ročník: 2009/2010



3. místo Vánoční turnaj 2009

Úspěch družstva
Elévové
19.12.2009
Ročník: 2008/2009

3. místo v 1.ročníku Vánočního turnaje pořádaného FbŠ Bohemians Praha

Sestava:
brankáři: Holub Michal, Kamínek Filip
obránci: Haluza Lukáš, Jireček Oldřich, Krbec Mikuláš, Lache Tomáš, Lenc Jan, Šredl Patrik
útočníci: Černý Jan, Dvořák Libor, Fuchsig Martin, Myslivec Karel, Vilk Kryštof, Vošáhlík Filip, Votava Jan, Weber Adam, Zarcký Jan




Předchozí   Další
Strana: 1/4
Jdi na stranu:


 

8.1. Reklamace oblečení
Informace k reklamacím vad oblečení a potisku...


 
««    »»
Leden 2019
12345 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SC Sluneta
Juniorky: Sluneta
6 Muži B: SC SLUNETA
Juniorky: SH Děkanka
789101112 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Veteráni: UJEP
Mladší žáci: Kadaň
Mladší žáci: Liberec
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
Juniorky: SC SLUNETA
13 Muži A: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
141516171819 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Dorost: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Starší žáci A: Jatečka
Starší žáci B: MSH Krupka
Ženy: SH Česká Lípa
20 Muži B: SC SLUNETA
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky: SH TJ Turnov
2122232425 Muži A: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
26 Junioři: SC Sluneta
Juniorky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
27 Muži A: SC SLUNETA
Veteráni: SH Králův Dvůr
Junioři: SC Sluneta
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
28293031

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
SC SLUNETA
19.1.2019 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci A
19.1.: Jatečka
09:00-15:40

Starší žáci B
19.1.: MSH Krupka
09:00-13:00

Muži B
19.1.: SH Krupka
17:00-19:30

Dorost
19.1.: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Ženy
19.1.: SH Česká Lípa
Muži B
20.1.: SC SLUNETA
17:00-19:30

Muži C
20.1.: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky
20.1.: SH TJ Turnov
Junioři
21.1.: SC Sluneta
19:30-21:30


 



 
Dnes má svátek Drahoslav
Zítra má svátek Vladislav

Zítra slaví narozeniny
Kubeš Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 3 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína