Síň slávy
» Elévové «


Předchozí   Další
Strana: 1/4
Jdi na stranu:

Stříbrný Hummel cup Brno

Úspěch družstva
Elévové
22. - 24.06.2012
Ročník: 2011/2012

Sestava:
brankáři:
     Fiala Tadeáš
obránci:
     Fořt Miroslav, Málek Milan, Vítek Pavel, Votava Jan
útočníci:
      Bárta Jan, Beneš Dominik, Fuchsig Jakub, Herzina Dominik, Hons Libor, Kohout Jakub, Matějka Filip, Pucarević Adam, Šaman Ondřej, Tesař Daniel, Vlček Pavel


Tatran cup Praha - stříbro

Úspěch družstva
Elévové
20.05.2012
Ročník: 2011/2012



3. místo Soví pohár 2010

Úspěch družstva
Elévové
16.-17.1.2010
Ročník: 2009/2010

brankáři: Holub Michal, Kamínek Filip
obránci: Jireček Oldřich, Krbec Mikuláš, Šredl Patrik, Weber Adam
útočníci: Černý Jan, Fuchsig Martin, Lebduška Radek, Myslivec Karel, Vilk Kryštof, Vošáhlík Filip, Votava Jan, Zarcký Jan


Gólman 2.ročníku Sovího poháru

Úspěch hráče : Holub Michal
Elévové
16.-17.1.2010
Ročník: 2009/2010



3. místo Vánoční turnaj 2009

Úspěch družstva
Elévové
19.12.2009
Ročník: 2008/2009

3. místo v 1.ročníku Vánočního turnaje pořádaného FbŠ Bohemians Praha

Sestava:
brankáři: Holub Michal, Kamínek Filip
obránci: Haluza Lukáš, Jireček Oldřich, Krbec Mikuláš, Lache Tomáš, Lenc Jan, Šredl Patrik
útočníci: Černý Jan, Dvořák Libor, Fuchsig Martin, Myslivec Karel, Vilk Kryštof, Vošáhlík Filip, Votava Jan, Weber Adam, Zarcký Jan




Předchozí   Další
Strana: 1/4
Jdi na stranu:


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
Rožnov  -  FbÚ
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
23.11.2019 18:00-20:00

Další týmy
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45

Junioři
23.11.: SH SportPoint Brno
16:00-18:00

Starší žáci A
23.11.: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Veteráni
23.11.: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Ženy A
23.11.: SH TJ Turnov
16:00-18:00

Junioři
24.11.: VUT CESA Brno 1
16:00-18:00

Ženy A
24.11.: Nová MSH Mladá Boleslav
18:00-20:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Starší žáci B
24.11.: SH Roudnice nad Labem
Starší žákyně
24.11.: Městská SH Teplice
Elévky
24.11.: Městská SH Teplice

 



 
Dnes má svátek Romana
Zítra má svátek Alžběta

Dnes slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Skalník Jakub
Zítra slaví narozeniny
Zoul Martin