Síň slávy
» Junioři «


Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:

Mistrovství světa juniorů

Úspěch hráče : Mikuláš Krbec
Junioři
2. 5. - 7. 5. 2017
Ročník: 2016/2017

Juniorská reprezentace na mistrovství světa ve Växjö obhájili medaili ze světového šampionátu, když zvítězila v utkání o bronz nad Švýcarskem 8:5.
Nominován byl i hráč FbÚ Mikuláš Krbec (4+5), který byl spolu s Filipem Langerem (8+1) nejproduktivnějším hráčem České reprezentace, oba s 9 kanadskými body.


5. místo G2 liga 2016/2017

Úspěch družstva
Junioři
17. 9. 2016 - 15. 3. 2017
Ročník: 2016/2017

Omlazený tým juniorů skončil na 5. místě po základní části, kdy z 22 zápasů 10 vyhrál v zákl. hr. době, 2 v prodloužení, 2 prohrál v prodloužení a 8 v zákl. hr. době, s celkovým skóre 150:150. Tím si vybojovali postup do Play-off, kde si do předkola vybrali FBC Hradec Králové, který porazili 13:4 a 3:2 v prodloužení. Pro Čvrtfinále jsme zbyli na Florbal Chodov, se kterým po vyrovnaných zápasech 4:5, 3:6, 4:3, 9:3 a 6:9 prohráli 2:3 na zápasy.

Brankáři - Kvapil Karel, Netopilík Marek,
Hráči - Bárta Jan, Beneš Dominik, Černý Jan, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Göndör Marcel, Günther Jiří, Harák Ivo, Krbec Mikuláš, Novák Josef, Poloprutský Aleš, Pucarević Adam, Semerád Dan, Semerád Vojtěch, Stibor Adam, Šredl Patrik, Täuber Lukáš, Vavruška Václav, Vítek Pavel, Vlček Pavel,
Trenéři - Vojta Marek, Stummer David


3. místo Czech Open 2016

Úspěch družstva
Junioři
11. - 14. 8. 2016
Ročník: 2016/2017

Ve 14. ročníku Czech Open náš juniorský tým vyhrál svoji skupinu (Chodov White - 5:4, Floorball Thurgau (SUI) 7:3 a FBC Ostrava 1:2) porazili v 1/16F TJ SKV 7:1, v 1/8F FBC Start98 9:1 a ve ČF Black Angels 9:3, a prohráli až v SF s Bulldogs brno 3:4

Brankáři - Netopilík Marek, Skala Vít,
Hráči - Beneš Dominik, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Göndör Marcel, Günther Jiří, Kolstrunk Jakub, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Kužel Radek, Novák Josef, Pavelka Vít, Poloprutský Aleš, Semerád Dan, Semerád Vojtěch, Šafařovský Jiří, Štorek Vladimír, Vavruška Václav, Vlček Pavel
Trenéři - Vojta Marek, Stummer David



4. místo G2 liga 2015/2016

Úspěch družstva
Junioři
2015/2016
Ročník: 2015/2016

Nejúspěšnější sezóna mládežnického florbalu v Ústí nad Labem, kdy se tým umístil na 2. místě v základní části G2 ligy juniorů (nejvyšší soutěž této kategorie) a na 4. místě v play-off. Ve čtvrtfinále junioři vyhráli 3:0 na zápasy proti 1. SC Vítkovice a v semifinále prohráli 1:3 na zápasy s Tatranem Střešovice.

Sestava:
Brankáři: Marek Netopilík, Vít Skala, Karel Kvapil
Hráči: Jan Černý, Vojtěch Esterka, Martin Fuchsig, Marcel Göndör, Jiří Günther, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec, Radim Kühnel, Radek Kužel, Karel Myslivec, Josef Novák, Vít Pavelka, Václav Pazderka, Vojtěch Semerád, Adam Stibor, Jiří Šafařovský, Patrik Šredl, Vladimír Štorek, Lukáš Täuber, Václav Vavruška
Realizační tým: Marek Vojta, David Stummer


3. místo Prague games 2015

Úspěch družstva
Junioři
8.7. - 11.7.2015
Ročník: 2014/2015

Brankář: Skala Vít
Hráči: Beneš Dominik, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Günther Jiří, Kněžour Daniel, Kolstrunk Jakub, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Kužel Radek, Novák Josef, Pavelka Vít, Pazderka Václav, Semerád Vojtěch, Stibor Adam, Šafařovský Jiří, Štorek Vladimír, Täuber Lukáš
Real. tým: Vojta Marek, Štroek Vladimír, Skala Pavel




Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
Rožnov  -  FbÚ
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
23.11.2019 18:00-20:00

Další týmy
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45

Junioři
23.11.: SH SportPoint Brno
16:00-18:00

Starší žáci A
23.11.: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Veteráni
23.11.: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Ženy A
23.11.: SH TJ Turnov
16:00-18:00

Junioři
24.11.: VUT CESA Brno 1
16:00-18:00

Ženy A
24.11.: Nová MSH Mladá Boleslav
18:00-20:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Starší žáci B
24.11.: SH Roudnice nad Labem
Starší žákyně
24.11.: Městská SH Teplice
Elévky
24.11.: Městská SH Teplice

 



 
Dnes má svátek Romana
Zítra má svátek Alžběta

Dnes slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Skalník Jakub
Zítra slaví narozeniny
Zoul Martin