Síň slávy
» Starší žáci A «


Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:

3. místo Gothia Cup 2016

Úspěch družstva
Starší žáci A
3.1.-6.1.2016
Ročník: 2015/2016

brankář: Dittrich Tadeáš
obránci: Klepetko Pavel, Pucarević Adam, Vítek Pavel, Vlček Pavel
útočníci: Beneš Dominik, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Kawulok Ondřej, Semerád Dan, Válek Vojtěch


4 místo Hummel Cup 2012

Úspěch družstva
Starší žáci A
22. -24.6.2012
Ročník: 2011/2012

•brankáři: Dvořák Jan, Skala Vít
•obránci: Havlíček Patrick, Myslivec Karel, Pavelka Vít, Petržilka Vít, Šredl Patrik, Zdvořáček Petr
•útočníci: Černý Jan, Dvořák Libor, Kolstrunk Jakub, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Novák Josef, Petr Jakub, Štorek Vladimír, Tremel Roman


2.místo MČR starších žáků

Úspěch družstva
Starší žáci A
12. 5. - 13. 5. 2012
Ročník: 2011/2012

2. místo na celostátním finále

Sestava:
brankáři: Dvořák Jan, Skala Vít
obránci: Havlíček Patrick, Petržilka Vít, Pořt Stanislav, Šredl Patrik, Zdvořáček Petr, Žaloudek Jan
útočníci: Dvořák Libor, Kolstrunk Jakub, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Novák Josef, Petr Jakub, Štorek Vladimír, Tremel Roman, Zarcký Jan
real. tým: Vojta Marek, Brom Tomáš, Koník Jakub, Kühnel Roman, Štorek Vladimír


All-stars MČR starších žáků

Úspěch hráče : Vladimír Štorek
Starší žáci A
12. 5. - 13. 5. 2012
Ročník: 2011/2012

All stars turnaje:
Daniel Mück (FbŠ Bohemians DDM Praha 7), Vladimír Štorek (USK Slávie Ústí nad Labem), Ondřej Němeček (Tatran Střešovice), Tomáš Adámek (FBC ČPP Remedicum Ostrava), Patrik Kieler (FbŠ Bohemians DDM Praha 7), Radek Mandík (FbŠ Bohemians DDM Praha 7).


1. místo Lovosický rampouch 2012

Úspěch družstva
Starší žáci A
10.3.2012
Ročník: 2011/2012

brankáři: Dvořák Jan, Skala Vít
obránci: Pořt Stanislav, Tremel Roman, Zdvořáček Petr
útočníci: Černý Jan, Dvořák Libor, Kolstrunk Jakub, Novák Josef, Poloprutský Aleš, Šredl Patrik, Štorek Vladimír




Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2019
12 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: Jiskra Domažlice
Junioři: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky: SC Sluneta
3 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: ZČU Plzeň
Junioři: SH TJ Náchod
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
45678 Juniorky: SC Sluneta
9 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: SC SLUNETA
Junioři: ZŠ Dobiášova
Starší žáci A: SH Kadaň
Dorostenky: SH Kadaň
10 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH gym a ZŠ Jirkov
Junioři: SC Sluneta
Elévové: SH Krupka
1112131415 Junioři: SH Předměřice n. L.
16 Muži A: Brno
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
17 Muži A: Brno
Dorost: HMS Karlovy Vary
Mladší žáci: Česká Lípa
Starší žákyně: SH Kadaň
181920212223 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorost: SH Jižní Město
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Elévové: Městská SH Chomutov
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
24 Muži A: SC Sluneta
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
252627282930 Muži C: Městská SH Louny
Dorost B: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
31

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
23.3.2019 17:00-19:00
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
24.3.2019 17:00-19:00

Další týmy
Starší žáci A
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Elévové
23.3.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Elévové
23.3.: Městská SH Chomutov
Dorost
23.3.: SH Jižní Město
10:00-14:00

Dorostenky
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
Ženy
23.3.: SH ZŠ Smržovka
Veteráni
23.3.: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žáci B
23.3.: Jatečka
09:00-13:40

Junioři
24.3.: ČPP Aréna Ostrava
14:00-16:00

Starší žákyně
24.3.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Světlana
Zítra má svátek Radek

Včera slavil(a) narozeniny
Koháková Eliška
Linhartová Aneta
Špírková Lucie
Dnes slaví narozeniny
Peška Jan
Pošíval Josef
Za 3 dny slaví narozeniny
Ptáček Štěpán