Aktuality
» Reklamace oblečení «


Pátek 18.1.2019 od 16:00 do 18:00
REKLAMACE
Reklamovat vady zboží a potisku je možné neustále a to nejlépe na e-mail, který je uvedený výše. Příjem vadného zboží bude ve čtvrtek 10. ledna, v pondělí 14. ledna a v pátek 18. ledna v kanceláři klubu na Slunetě.

ČT 10.1. 16:00 - 20:00
PO 14.1. 10:00 - 14:00
PÁ 18.1. 16:00 - 18:00 POZOR ZMĚNA

Kontaktní osoba
Martin Harmach
martin.harmach@florbalusti.cz
+420 737 549 682


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2019
12 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: Jiskra Domažlice
Junioři: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky: SC Sluneta
3 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: ZČU Plzeň
Junioři: SH TJ Náchod
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
45678 Juniorky: SC Sluneta
9 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: SC SLUNETA
Junioři: ZŠ Dobiášova
Starší žáci A: SH Kadaň
Dorostenky: SH Kadaň
10 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH gym a ZŠ Jirkov
Junioři: SC Sluneta
Elévové: SH Krupka
1112131415 Junioři: SH Předměřice n. L.
16 Muži A: Brno
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
17 Muži A: Brno
Dorost: HMS Karlovy Vary
Mladší žáci: Česká Lípa
Starší žákyně: SH Kadaň
181920212223 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorost: SH Jižní Město
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Elévové: Městská SH Chomutov
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
24 Muži A: SC Sluneta
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
252627282930 Muži C: Městská SH Louny
Dorost B: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
31

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
23.3.2019 17:00-19:00
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
24.3.2019 17:00-19:00

Další týmy
Starší žáci A
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Elévové
23.3.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Elévové
23.3.: Městská SH Chomutov
Dorost
23.3.: SH Jižní Město
10:00-14:00

Dorostenky
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
Ženy
23.3.: SH ZŠ Smržovka
Veteráni
23.3.: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žáci B
23.3.: Jatečka
09:00-13:40

Junioři
24.3.: ČPP Aréna Ostrava
14:00-16:00

Starší žákyně
24.3.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Světlana
Zítra má svátek Radek

Včera slavil(a) narozeniny
Koháková Eliška
Linhartová Aneta
Špírková Lucie
Dnes slaví narozeniny
Peška Jan
Pošíval Josef
Za 3 dny slaví narozeniny
Ptáček Štěpán