Tréninky


Sportcentrum SLUNETA
Aktualizace: 27.8.2018

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Pondělí Junioři 19:00 - 20:30 s Dor a SŽ
Pondělí Dorost 19:00 - 20:30 s Jun a SŽ
Pondělí Starší žáci A 19:00 - 20:30 s Jun a Dor
Pondělí Muži B 20:30 - 22:00 s C a Ver
Pondělí Veteráni 20:30 - 22:00 s B a C
Pondělí Muži C 20:30 - 22:00 s B a Vet
Úterý Juniorky 16:30 - 18:00 s Dorkami
Úterý Dorostenky 16:30 - 18:00 s Jorkami
Středa Junioři 18:30 - 20:30 venku + hala
Středa Dorost 18:30 - 20:30 venku + hala
Středa Muži B 20:30 - 22:00 s C a Ver
Středa Veteráni 20:30 - 22:00 s B a C
Středa Muži C 20:30 - 22:00 s B a Vet
Pátek Starší žáci A 15:00 - 16:30 s MŽ
Pátek Mladší žáci 15:00 - 16:30 s SŽ



Gymnázium JATEČNÍ
Aktualizace: 27.8.2018

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Pondělí Mladší žáci 15:45 - 17:15
Pondělí Starší žákyně 17:00 - 18:15
Pondělí Mladší žákyně 17:00 - 18:15
Pondělí Elévové 17:45 - 19:15 hala od 18:15
Pondělí Dorost B 19:15 - 20:30 s SŽ B
Pondělí Starší žáci B 19:15 - 20:30 s Dor B
Úterý Junioři 17:30 - 19:00
Středa Starší žáci A 15:00 - 16:15
Středa Elévové 16:00 - 17:30 hala od 16:15
Středa Mladší žáci 17:30 - 19:00
Středa Ženy 18:15 - 20:00 hala od 18:45
Středa Juniorky 18:15 - 20:00 hala od 18:45
Čtvrtek Dorost 15:45 - 17:00
Čtvrtek Starší žáci A 16:30 - 18:00
Pátek Junioři 16:15 - 17:45 s Dor
Pátek Dorost 16:15 - 17:45 s Jun
Pátek Ženy 17:45 - 19:00 po domluvě
Pátek Juniorky 17:45 - 19:00



SOŠ Stříbrníky
Aktualizace: 27.8.2018

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Pondělí Přípravka 17:00 - 18:30
Úterý Přípravka 16:00 - 17:30
Úterý Dorost B 17:30 - 19:00 s SŽ B
Úterý Starší žáci B 17:30 - 19:00 s Dor B
Čtvrtek Starší žákyně 16:15 - 17:30 s MŽ
Čtvrtek Mladší žákyně 16:15 - 17:30 s SŽ
Čtvrtek Dorostenky 17:30 - 18:45
Čtvrtek Dorost B 18:45 - 20:00 s SŽ B
Čtvrtek Starší žáci B 18:45 - 20:00 s Dor B



ZŠ Stříbrnická
Aktualizace: 27.8.2018

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Čtvrtek Přípravka 16:30 - 17:45
Čtvrtek Elévové 17:45 - 19:00




 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2018
123 Muži A: SH České Budějovice
Junioři: Pardubice
Dorost: SH Krupka
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: SH Chemik Lovosice
Juniorky: VUT CESA Brno 1
4 Starší žáci B: Městská SH Louny
Juniorky: SH SportPoint Brno
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
5678 Muži A: SC Sluneta
910 Muži B: SH Krupka
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Česká Lípa
11 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
121314 Junioři: SC Sluneta
151617 Muži A: SH TJ Náchod
Dorost: SH SportLife centrum Rumburk
Starší žáci B: Kadaň
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: SC SLUNETA
18 Muži C: SH Kadaň
Starší žáci A: Dobiášova
Dorostenky: SH TJ Turnov
1920212223 Muži A: HMS Karlovy Vary
24 Muži B: SC SLUNETA
Veteráni: MSH Mladá Boleslav
Junioři: SH Sareza Ostrava
Dorost B: SH Kadaň
Mladší žáci: SH Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: SH Kadaň
Juniorky: SC SLUNETA
25 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Česká Lípa
2627282930

 
Muži A
 
VS
Florbal Náchod  -  FbÚ
SH TJ Náchod
17.11.2018 18:00-20:00
 
VS
Karlovy Vary  -  FbÚ
HMS Karlovy Vary
23.11.2018 20:00-22:30

Další týmy
Starší žáci B
17.11.: Kadaň
13:00-17:00

Juniorky
17.11.: SC SLUNETA
13:00-16:00

Dorost
17.11.: SH SportLife centrum Rumburk
12:00-13:00

Elévové
17.11.: Gymnázium Ústí n./L.
Starší žáci A
18.11.: Dobiášova
09:00-15:00

Muži C
18.11.: SH Kadaň
Dorostenky
18.11.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Mahulena
Zítra má svátek Romana

Včera slavil(a) narozeniny
Mrázová Lucie
Zítra slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Za 2 dny slaví narozeniny
Nauš Marek
Zoul Martin