Tréninky


Sportcentrum SLUNETA
Aktualizace: 23.8.2019

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Pondělí Muži A 19:00 - 20:30 s Jun a Dor
Pondělí Junioři 19:00 - 20:30 s Áčkem a Dor
Pondělí Dorost 19:00 - 20:30 s Áčkem Jun
Pondělí Muži B 20:30 - 22:00 s C a Ver
Pondělí Veteráni 20:30 - 22:00 s B a C
Pondělí Muži C 20:30 - 22:00 s B a Vet
Úterý Ženy A 16:30 - 18:00 s ženami B
Úterý Ženy B 16:30 - 18:00 s ženami A
Středa Junioři 19:00 - 20:30 s Dor
Středa Dorost 19:00 - 20:30 s Jun
Středa Muži B 20:30 - 22:00 s C a Ver
Středa Veteráni 20:30 - 22:00 s B a C
Středa Muži C 20:30 - 22:00 s B a Vet
Čtvrtek Muži A 20:00 - 21:30
Pátek Starší žáci A 15:00 - 16:30 s MŽ
Pátek Mladší žáci 15:00 - 16:30 s SŽ
Pátek Muži A 18:00 - 19:30



Gymnázium JATEČNÍ
Aktualizace: 23.8.2019

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Pondělí Starší žáci A 15:45 - 17:15 hala od 16:00
Pondělí Elévky 17:00 - 18:15 hala od 17:15
Pondělí Mladší žáci 18:00 - 19:30 hala od 18:15
Pondělí Dorost B 19:15 - 20:30 hala od 19:30
Úterý Elévové 15:45 - 17:00 hala od 16:00
Úterý Dorostenky 17:00 - 18:15 s St.žákyněmi
Úterý Starší žákyně 17:00 - 18:15 s Dorkami
Úterý Muži A 18:15 - 19:30
Středa Elévové 15:00 - 16:15
Středa Mladší žáci 16:00 - 17:30 hala od 16:15
Středa Ženy A 17:15 - 18:45 hala od 17:30
Středa Ženy B 17:15 - 18:45 hala od 17:30
Středa Starší žáci A 18:30 - 20:00 hala od 18:45
Čtvrtek Starší žáci A 15:45 - 17:00 hala od 16:00
Čtvrtek Junioři 16:45 - 18:00 s Dor
Čtvrtek Dorost 16:45 - 18:00 s Jun
Pátek Starší žáci B 15:00 - 16:15
Pátek Brankáři 16:00 - 17:15
Pátek Ženy A 17:00 - 18:30 s ženami B
Pátek Ženy B 17:00 - 18:30 s ženami A
Pátek Junioři 18:30 - 20:00
Pátek Dorost 18:30 - 20:00



SOŠ Stříbrníky
Aktualizace: 23.8.2019

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Pondělí Přípravka 17:00 - 18:30
Úterý Dorost B 16:00 - 17:30 s SŽ B
Úterý Starší žáci B 16:00 - 17:30 s Dor B
Úterý Přípravka 17:30 - 19:00
Čtvrtek Elévky 16:15 - 17:30 s MŽ
Čtvrtek Dorostenky 17:30 - 18:45 s St.žákyněmi
Čtvrtek Starší žákyně 17:30 - 18:45 s Dorkami
Čtvrtek Dorost B 18:45 - 20:00 s SŽ B
Čtvrtek Starší žáci B 18:45 - 20:00 s Dor B



ZŠ Stříbrnická
Aktualizace: 23.8.2019

  Jak se dostat na halu

Den Kategorie Čas Poznámky
Čtvrtek Přípravka 16:30 - 17:45
Čtvrtek Elévové 17:45 - 19:00




 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Chomutov
SC SLUNETA Ústí n./L
16.11.2019 17:00-19:30
 
VS
FbÚ  -  Florbal Havířov
SC SLUNETA Ústí n./L
17.11.2019 15:00-17:30

Další týmy
Muži C
16.11.: SH Krupka
Dorost B
16.11.: Městská SH Louny
Ženy B
16.11.: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci
16.11.: SH TJ Jiskra Nový Bor
09:00-14:15

Mladší žáci
16.11.: Jateční
09:00-14:00

Junioři
16.11.: SC Sluneta
13:00-15:00

Přípravka
16.11.: Vojanova Děčín
09:00-12:00

Muži B
16.11.: SH ZŠ Campanus Praha
16:00-18:00

Dorostenky
17.11.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Dorost
17.11.: SH Kadaň
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45


 



 
Dnes má svátek Tibor
Zítra má svátek Sáva

Včera slavil(a) narozeniny
Neumanová Natálie
Za 3 dny slaví narozeniny
Mrázová Lucie