Tréninky
» Starší žáci A «


Den Hala Čas Poznámky
Pondělí Gymnázium JATEČNÍ 15:45 - 17:15 hala od 16:00
Středa Gymnázium JATEČNÍ 18:30 - 20:00 hala od 18:45
Čtvrtek Gymnázium JATEČNÍ 15:45 - 17:00 hala od 16:00
Pátek Sportcentrum SLUNETA 15:00 - 16:30 s MŽ



Tréninky  Kde nás najdete 

Realizační tým

 
Vedoucí družstva
Kühnel Roman
Tel.: 737257439
Email: kuhnel.roman.65(zavinac)gmail.com
 
Trenér a vedoucí družstva
Pavelka Vít
Tel.: 725890080
Email: pavelkavitek(zavinac)gmail.com
 
Asistent
Poloprutský Aleš
Tel.: 604559618
Email: ales.1999(zavinac)seznam.cz
 
Asistent
Štorek Vladimír
Tel.: 728472056
Email: vlada.storek(zavinac)seznam.cz
 
Asistent
Dittrich Tadeáš
Email: tadeasfiala(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Chomutov
SC SLUNETA Ústí n./L
16.11.2019 17:00-19:30
 
VS
FbÚ  -  Florbal Havířov
SC SLUNETA Ústí n./L
17.11.2019 15:00-17:30

Další týmy
Muži C
16.11.: SH Krupka
Dorost B
16.11.: Městská SH Louny
Ženy B
16.11.: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci
16.11.: SH TJ Jiskra Nový Bor
09:00-14:15

Mladší žáci
16.11.: Jateční
09:00-14:00

Junioři
16.11.: SC Sluneta
13:00-15:00

Přípravka
16.11.: Vojanova Děčín
09:00-12:00

Muži B
16.11.: SH ZŠ Campanus Praha
16:00-18:00

Dorostenky
17.11.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Dorost
17.11.: SH Kadaň
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45


 



 
Dnes má svátek Tibor
Zítra má svátek Sáva

Včera slavil(a) narozeniny
Neumanová Natálie
Za 3 dny slaví narozeniny
Mrázová Lucie