Vedení

Vedení oddílu

 
Předseda Rady spolku
Štorek Vladimír

Tel.: 602452325
Email:
vl.storek(zavinac)florbalusti.cz

 
Manažer FbÚ
Stummer David

Tel.: 777980581
Email:
david.stummer(zavinac)florbalusti.cz

 
Místopředseda Rady spolku
Fořt Radim

Tel.: 720733060
Email:
fortradim(zavinac)seznam.cz

 
Sekretář a PR manažer
Horák Jiří

Tel.: 777401580
Email:
jiri.horak(zavinac)florbalusti.cz

Email funkce:
sekretari(zavinac)florbalusti.cz

 
Člen Rady spolku
Kawulok Tomáš

Tel.: 602147460
Email:
kawulok(zavinac)rekawi.cz

 
Šéftrenér
Merta David

Tel.: 776537526
Email:
david.merta(zavinac)florbalusti.cz


Revizní komise

 
Předseda revizní komise
Krbec Miroslav

Tel.: 721016296
Email:
miroslav.krbec(zavinac)florbalusti.cz

 
Člen revizní komise
Lenc Petr

Tel.: 602660788
Email:
petr.lenc(zavinac)volny.cz

 
Člen revizní komise
Weber Radek

Tel.: 602381226
Email:
rweber(zavinac)seznam.cz


Ostatní spolupracovníci



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2020
1234 Muži A: Petrovice
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
5
678910 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
11 Mladší žáci: SH SportLife centrum Rumburk
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy B: SH Česká Lípa
12
1314151617 Junioři: SC Sluneta
18 Muži A: SH Most
Muži B: SH Krupka
Muži C: SH Most
Dorost: SH Čakovice
Dorost B: Městská SH Teplice
Elévové: SH Krupka
Ženy A: SH TJ Spartak Soběslav
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19 Muži B: Teplice
Ženy A: SH Týn nad Vltavou
20 Junioři: SC Sluneta
212223 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
24 Muži A: Praha
25 Dorost: SH Čakovice
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy B: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Březenecká Chomutov
Elévky: SH Březenecká Chomutov
26 Junioři: Nová MSH Mladá Boleslav
Přípravka: SH Dubí 2 Rudolfka
2728293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
8.2.2020 16:00-18:00

Další týmy
Ženy B
25.1.: SH Chemik Lovosice
Elévky
25.1.: SH Březenecká Chomutov
Dorost
25.1.: SH Čakovice
Starší žáci A
25.1.: Hala míčových sportů Liberec
Starší žákyně
25.1.: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B
25.1.: Gymnázium Ústí n./L.
Junioři
26.1.: Nová MSH Mladá Boleslav
17:00-19:00

Přípravka
26.1.: SH Dubí 2 Rudolfka
09:45-12:30

Ženy A
1.2.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16:30-18:30

Muži B
1.2.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30

Muži C
1.2.: SH Kadaň
Mladší žáci
1.2.: Jateční
Dorost B
1.2.: SH SŠT Most Velebudice

 



 
Dnes má svátek Miloš
Zítra má svátek Zora

Zítra slaví narozeniny
Kremlíková Štěpánka
Za 2 dny slaví narozeniny
Mečíř Michal
Za 3 dny slaví narozeniny
Plíšková Kateřina