Zápasy
» Dorost (FBC) «
Sezóna 2012/2013



Aktuální tabulka

1. liga


   
datum
soupeř
výsledky z
pohledu FbÚ
on-line
video
   
23.3.2013
FbC 98 Chomutov
3:10
(1:2;1:3;1:5)
 
 
   
23.3.2013
FB Hurrican Karlovy Vary
5:12
(13;3:3;1:6)
 
 
   
9.3.2013
FBC Česká Lípa
2:5
(0:1;1:2;1:2)
 
 
   
7.3.2013
USK Slávie Ústí nad Labem
6:8
(1:3;2:3;3:2)
 
 
   
23.2.2013
FBC Liberec
7:5
(3:2;3:2;1:1)
 
 
   
23.2.2013
TJ Turnov
8:7
(2:1;4:3;2:3)
 
 
   
9.2.2013
FB Hurrican Karlovy Vary
0:5
(0:2;0:3;0:0)
 
 
   
9.2.2013
FBC Plzeň
7:5
(1:3;5:1;1:2)
 
 
   
26.1.2013
1. FBC DDM Děčín 4
3:6
(2:3;0:0;3:1)
 
 
   
26.1.2013
FBC PD Dědek Česká Lípa
3:14
(2:6;1:4;0:4)
 
 
   
12.1.2013
FBC Liberec
4:1
(2:0;1:0;1:1)
 
 
   
12.1.2013
USK Slávie Ústí n./L.
3:11
(0:5;2:2;1:4)
 
 
   
8.12.2012
FB Hurrican K. Vary
6:7
(1:1;4:4;1:2)
 
 
   
8.12.2012
FBC 98 DDM Chomutov
2:6
(1:1;1:2;0:3)
 
 
   
25.11.2012
TJ Turnov
8:4
(3:0;2:3;3:1)
 
 
   
25.11.2012
FBC Plzeň
2:3
(0:1;1:1;1:1)
 
 
   
10.11.2012
FBC PD Dědek Česká Lípa
2:6
(0:1;0:3;2:2)
 
 
   
10.11.2012
1. FBC DDM Děčín 4
4:0
(2:0;2:0;0:0)
 
 
   
20.10.2012
FBC 98 DDM Chomutov
2:9
(2:1;0:4;0:4)
 
 
   
18.10.2012
USK Slávie Ústí
1:4
(0:0;0:2;1:2)
 
 
   
7.10.2012
FBC Liberec
3:9
(0:5;1:3;2:1)
 
 
   
7.10.2012
TJ Turnov
10:5
(4:1;3:2;3:2)
 
 
   
15.9.2012
1. FBC DDM Děčín 4
3:6
(1:3;0:0;2:3)
 
 
   
15.9.2012
FBC Plzeň
2:8
(4:1;1:1;4:0)
 
 



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
Rožnov  -  FbÚ
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
23.11.2019 18:00-20:00

Další týmy
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45

Junioři
23.11.: SH SportPoint Brno
16:00-18:00

Starší žáci A
23.11.: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Veteráni
23.11.: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Ženy A
23.11.: SH TJ Turnov
16:00-18:00

Junioři
24.11.: VUT CESA Brno 1
16:00-18:00

Ženy A
24.11.: Nová MSH Mladá Boleslav
18:00-20:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Starší žáci B
24.11.: SH Roudnice nad Labem
Starší žákyně
24.11.: Městská SH Teplice
Elévky
24.11.: Městská SH Teplice

 



 
Dnes má svátek Romana
Zítra má svátek Alžběta

Dnes slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Skalník Jakub
Zítra slaví narozeniny
Zoul Martin