Zápasy
» Muži USK «
Sezóna 2011/2012



Aktuální tabulka

2. liga


   
datum
soupeř
výsledky z
pohledu FbÚ
on-line
video
   
25.3.2012
FLK TJ Slavoj Tachov
10:4
(0:0;4:1;6:3)
 
 
   
24.3.2012
FB Hurrican Karlovy Vary
9:5
(4:0;2:1;3:4)
 
 
   
11.3.2012
Slavia VŠ Plzeň
10:6
(2:0;5:0;3:6)
 
 
   
10.3.2012
FbC Sokol Rokycany
8:7 SN
(4:2;3:2;0:3)
 
 
   
26.2.2012
TJ Turnov
7:6
(3:1;3:3;1:2)
 
 
   
25.2.2012
1. FBK CampuS Jablonec n/N A
5:7
(2:1;2:3;1:3)
 
 
   
12.2.2012
FBC Spilka & Horák Česká Lípa
4:7
(2:2;0:3;2:2)
 
 
   
4.2.2012
TJ Lovochemie Lovosice LFP
7:5
(3:1;2:2;2:2)
 
 
   
29.1.2012
FBC DDM Kadaň
4:9
(1:5;2:2;2:1)
 
 
   
28.1.2012
FbC 98 Chomutov
4:5
(0:1;0:3;1:4)
 
 
   
21.1.2012
FbC Ústí nad Labem
8:9
(5:4;1:3;2:2)
 
 
   
4.12.2011
FLK TJ Slavoj Tachov
5:4
(2:0;0:3;3:0)
 
 
   
3.12.2011
FB Hurrican Karlovy Vary
12:8
(4:4;2:1;6:3)
 
 
   
20.11.2011
Slavia VŠ Plzeň
9:2
(1:0;7:0;1:2)
 
 
   
19.11.2011
FbC Sokol Rokycany
10:2
(3:0;5:0;2:2)
 
 
   
6.11.2011
TJ Turnov
9:3
(2:2;4:1;3:0)
 
 
   
5.11.2011
1. FBK CampuS Jablonec n/N A
11:15
(3:4;4:4;4:6)
 
 
   
23.10.2011
FBC Spilka & Horák Česká Lípa
4:10
(1:2;0:2;3:5)
 
 
   
22.10.2011
TJ Lovochemie Lovosice LFP
8:1
(3:0;2:0;3:1)
 
 
   
2.10.2011
FBC DDM Kadaň
11:4
(4:0;3:2;4:2)
 
 
   
1.10.2011
FbC 98 Chomutov
8:6
(3:1;2:0;3:5)
 
 
   
25.9.2011
FbC Ústí nad Labem
8:4
(4:2;3:1;1:1)
 
 



 

16.9. Zavřený sekretariát
Od 16.9. do 20. 9. 2019 bude zavřený sekretariát z důvodu nemoci


 
««    »»
Září 2019
1
234567 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
8
910111213 Junioři: SH Jindřichův Hradec
14 Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
15
161718 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
192021 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Veteráni: SH Chemik Lovosice
Junioři: SH Milevsko
Starší žáci A: Teplice
Ženy A: Praha
22 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
Ženy A: Praha
Dorostenky: SH Kadaň
2324252627 Muži A: MSH Havířov
28 Muži A: ¨MSH Havířov
Muži C: SH Most
Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Gymnázium Ústí n./L.
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Ženy B: SH Český Dub
29 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
30 Junioři: SH Jižní Město

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SC SLUNETA Ústí n./L
21.9.2019 17:00-19:30

Další týmy
Junioři
18.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
20:00-22:30

Veteráni
21.9.: SH Chemik Lovosice
Muži B
21.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Ženy A
21.9.: Praha
Junioři
21.9.: SH Milevsko
18:00-20:30

Starší žáci A
21.9.: Teplice
Dorostenky
22.9.: SH Kadaň
Ženy A
22.9.: Praha
Junioři
22.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30


 



 
Dnes má svátek Kryštof
Zítra má svátek Zita

Dnes slaví narozeniny
Nergl Leoš
Tym Antonín
Werner Ondřej
Za 2 dny slaví narozeniny
Hrabě Dominik
Za 3 dny slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch