Zápasy
» Muži USK «
Sezóna 2011/2012



Aktuální tabulka

2. liga


   
datum
soupeř
výsledky z
pohledu FbÚ
on-line
video
   
25.3.2012
FLK TJ Slavoj Tachov
10:4
(0:0;4:1;6:3)
 
 
   
24.3.2012
FB Hurrican Karlovy Vary
9:5
(4:0;2:1;3:4)
 
 
   
11.3.2012
Slavia VŠ Plzeň
10:6
(2:0;5:0;3:6)
 
 
   
10.3.2012
FbC Sokol Rokycany
8:7 SN
(4:2;3:2;0:3)
 
 
   
26.2.2012
TJ Turnov
7:6
(3:1;3:3;1:2)
 
 
   
25.2.2012
1. FBK CampuS Jablonec n/N A
5:7
(2:1;2:3;1:3)
 
 
   
12.2.2012
FBC Spilka & Horák Česká Lípa
4:7
(2:2;0:3;2:2)
 
 
   
4.2.2012
TJ Lovochemie Lovosice LFP
7:5
(3:1;2:2;2:2)
 
 
   
29.1.2012
FBC DDM Kadaň
4:9
(1:5;2:2;2:1)
 
 
   
28.1.2012
FbC 98 Chomutov
4:5
(0:1;0:3;1:4)
 
 
   
21.1.2012
FbC Ústí nad Labem
8:9
(5:4;1:3;2:2)
 
 
   
4.12.2011
FLK TJ Slavoj Tachov
5:4
(2:0;0:3;3:0)
 
 
   
3.12.2011
FB Hurrican Karlovy Vary
12:8
(4:4;2:1;6:3)
 
 
   
20.11.2011
Slavia VŠ Plzeň
9:2
(1:0;7:0;1:2)
 
 
   
19.11.2011
FbC Sokol Rokycany
10:2
(3:0;5:0;2:2)
 
 
   
6.11.2011
TJ Turnov
9:3
(2:2;4:1;3:0)
 
 
   
5.11.2011
1. FBK CampuS Jablonec n/N A
11:15
(3:4;4:4;4:6)
 
 
   
23.10.2011
FBC Spilka & Horák Česká Lípa
4:10
(1:2;0:2;3:5)
 
 
   
22.10.2011
TJ Lovochemie Lovosice LFP
8:1
(3:0;2:0;3:1)
 
 
   
2.10.2011
FBC DDM Kadaň
11:4
(4:0;3:2;4:2)
 
 
   
1.10.2011
FbC 98 Chomutov
8:6
(3:1;2:0;3:5)
 
 
   
25.9.2011
FbC Ústí nad Labem
8:4
(4:2;3:1;1:1)
 
 



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Mladší žáci: Jateční
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
Rožnov  -  FbÚ
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
23.11.2019 18:00-20:00

Další týmy
Junioři
23.11.: SH SportPoint Brno
16:00-18:00

Starší žáci A
23.11.: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Veteráni
23.11.: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Ženy A
23.11.: SH TJ Turnov
16:00-18:00

Junioři
24.11.: VUT CESA Brno 1
16:00-18:00

Ženy A
24.11.: Nová MSH Mladá Boleslav
18:00-20:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Starší žáci B
24.11.: SH Roudnice nad Labem
Starší žákyně
24.11.: Městská SH Teplice
Elévky
24.11.: Městská SH Teplice

 



 
Dnes má svátek Romana
Zítra má svátek Alžběta

Dnes slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Skalník Jakub
Zítra slaví narozeniny
Zoul Martin