Zápasy
» Muži USK «
Sezóna 2011/2012



Aktuální tabulka

2. liga


   
datum
soupeř
výsledky z
pohledu FbÚ
on-line
video
   
25.3.2012
FLK TJ Slavoj Tachov
10:4
(0:0;4:1;6:3)
 
 
   
24.3.2012
FB Hurrican Karlovy Vary
9:5
(4:0;2:1;3:4)
 
 
   
11.3.2012
Slavia VŠ Plzeň
10:6
(2:0;5:0;3:6)
 
 
   
10.3.2012
FbC Sokol Rokycany
8:7 SN
(4:2;3:2;0:3)
 
 
   
26.2.2012
TJ Turnov
7:6
(3:1;3:3;1:2)
 
 
   
25.2.2012
1. FBK CampuS Jablonec n/N A
5:7
(2:1;2:3;1:3)
 
 
   
12.2.2012
FBC Spilka & Horák Česká Lípa
4:7
(2:2;0:3;2:2)
 
 
   
4.2.2012
TJ Lovochemie Lovosice LFP
7:5
(3:1;2:2;2:2)
 
 
   
29.1.2012
FBC DDM Kadaň
4:9
(1:5;2:2;2:1)
 
 
   
28.1.2012
FbC 98 Chomutov
4:5
(0:1;0:3;1:4)
 
 
   
21.1.2012
FbC Ústí nad Labem
8:9
(5:4;1:3;2:2)
 
 
   
4.12.2011
FLK TJ Slavoj Tachov
5:4
(2:0;0:3;3:0)
 
 
   
3.12.2011
FB Hurrican Karlovy Vary
12:8
(4:4;2:1;6:3)
 
 
   
20.11.2011
Slavia VŠ Plzeň
9:2
(1:0;7:0;1:2)
 
 
   
19.11.2011
FbC Sokol Rokycany
10:2
(3:0;5:0;2:2)
 
 
   
6.11.2011
TJ Turnov
9:3
(2:2;4:1;3:0)
 
 
   
5.11.2011
1. FBK CampuS Jablonec n/N A
11:15
(3:4;4:4;4:6)
 
 
   
23.10.2011
FBC Spilka & Horák Česká Lípa
4:10
(1:2;0:2;3:5)
 
 
   
22.10.2011
TJ Lovochemie Lovosice LFP
8:1
(3:0;2:0;3:1)
 
 
   
2.10.2011
FBC DDM Kadaň
11:4
(4:0;3:2;4:2)
 
 
   
1.10.2011
FbC 98 Chomutov
8:6
(3:1;2:0;3:5)
 
 
   
25.9.2011
FbC Ústí nad Labem
8:4
(4:2;3:1;1:1)
 
 



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2018
123 Muži A: SH České Budějovice
Junioři: Pardubice
Dorost: SH Krupka
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: SH Chemik Lovosice
Juniorky: VUT CESA Brno 1
4 Starší žáci B: Městská SH Louny
Juniorky: SH SportPoint Brno
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
5678 Muži A: SC Sluneta
910 Muži B: SH Krupka
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Česká Lípa
11 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
121314 Junioři: SC Sluneta
151617 Muži A: SH TJ Náchod
Dorost: SH SportLife centrum Rumburk
Starší žáci B: Kadaň
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: SC SLUNETA
18 Muži C: SH Kadaň
Starší žáci A: Dobiášova
Dorostenky: SH TJ Turnov
1920212223 Muži A: HMS Karlovy Vary
24 Muži B: SC SLUNETA
Veteráni: MSH Mladá Boleslav
Junioři: SH Sareza Ostrava
Dorost B: SH Kadaň
Mladší žáci: SH Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: SH Kadaň
Juniorky: SC SLUNETA
25 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Česká Lípa
2627282930

 
Muži A
 
VS
Florbal Náchod  -  FbÚ
SH TJ Náchod
17.11.2018 18:00-20:00
 
VS
Karlovy Vary  -  FbÚ
HMS Karlovy Vary
23.11.2018 20:00-22:30

Další týmy
Dorost
17.11.: SH SportLife centrum Rumburk
12:00-13:00

Starší žáci B
17.11.: Kadaň
13:00-17:00

Elévové
17.11.: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky
17.11.: SC SLUNETA
13:00-16:00

Starší žáci A
18.11.: Dobiášova
09:00-15:00

Dorostenky
18.11.: SH TJ Turnov
Muži C
18.11.: SH Kadaň
Přípravka
24.11.: SH Kadaň
Dorost B
24.11.: SH Kadaň
Veteráni
24.11.: MSH Mladá Boleslav
Mladší žáci
24.11.: Jatečka
09:00-13:40

Juniorky
24.11.: SC SLUNETA
13:00-15:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA
17:30-19:30

Mladší žáci
24.11.: SH Velebudice
09:00-13:00

Junioři
24.11.: SH Sareza Ostrava
18:00-20:00


 



 
Dnes má svátek Mahulena
Zítra má svátek Romana

Včera slavil(a) narozeniny
Mrázová Lucie
Zítra slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Za 2 dny slaví narozeniny
Nauš Marek
Zoul Martin