Zápasy
» Starší žáci C «
Sezóna 2015/2016



Aktuální tabulka

Liga starších žáků - divize II


   
datum
soupeř
výsledky z
pohledu FbÚ
on-line
video
VS
23.4.2016
Florbal Chomutov B
4:4
(2;3 2;1)
 
 
VS
23.4.2016
SK Dubí
5:0
(2;3 2;2)
 
 
VS
23.4.2016
FbK PRTY
12:0
(6;0 6;0)
 
 
VS
9.4.2016
TJ Lokomotiva Louny
4:3
(1;3 2;1)
 
 
VS
9.4.2016
Florbal Chomutov B
6:4
(2;1 4;3)
 
 
VS
9.4.2016
FbK PRTY
9:0
(6;0 3;0)
 
 
VS
12.3.2016
SK Dubí
3:3
(1;1 2;2)
 
 
VS
12.3.2016
FbK PRTY
9:0
(0;5 0;4)
 
 
VS
12.3.2016
Florbal Chomutov B
3:5
(1;2 4,1)
 
 
VS
27.2.2016
Florbal Chomutov B
6:2
(4:2;1:0;1:0)
 
 
VS
27.2.2016
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
0:3
(0;1 0;2)
 
 
VS
6.2.2016
TJ Lokomotiva Louny
4:1
(0;2 1;2)
 
 
VS
6.2.2016
SK Dubí
6:2
(1;4 1;2)
 
 
VS
6.2.2016
FbK PRTY
9:0
(0;3 0;6)
 
 
VS
23.1.2016
SK Bivoj Litvínov
5:6
(2:1;2:3;1:2)
 
 
VS
23.1.2016
ASK Lovosice - LFP
3:6
(1;3 2;3)
 
 
VS
23.1.2016
FBC Vipers Most
3:4
(1;1 2;3)
 
 
VS
19.12.2015
Florbal Teplice
3:8
(1:3;1:3;1:2)
 
 
VS
19.12.2015
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
2:1
(0;1 1;1)
 
 
VS
19.12.2015
FBC Vipers Most
8:4
(2;3 6;1)
 
 
VS
21.11.2015
ASK Lovosice - LFP
5:9
(0:4;2:2;3:1)
 
 
VS
21.11.2015
Florbal Teplice
3:1
(2;0 1;1)
 
 
VS
21.11.2015
SK Dubí
3:1
(2;0 1;1)
 
 
VS
7.11.2015
Florbal Chomutov B
0:1
(0;0 0;1)
 
 
VS
7.11.2015
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
6:1
(3;1 3;0)
 
 
VS
7.11.2015
FbK PRTY
14:0
(0:9,0:5)
 
 
VS
24.10.2015
FbC Jazzmani Žatec
5:1
(2:0;3:1)
 
 
VS
24.10.2015
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
3:1
(3:1,0:0)
 
 
VS
24.10.2015
Florbal Teplice
0:1
(0:1,0:0)
 
 
VS
11.10.2015
DDM Dynamo Teplice
0:4
(0:3;0:1)
 
 
VS
11.10.2015
Florbal Chomutov B
9:5
(3:4;2:1;4:0)
 
 
VS
11.10.2015
FbC Jazzmani Žatec
5:7
(3:4,4:1)
 
 
VS
28.9.2015
BK REAL ROUDNICE n/L
9:1
(7:0;2:1)
 
 
VS
28.9.2015
SK Dubí
8:1
(4:0;5:1)
 
 
VS
28.9.2015
FbK PRTY
14:0
(6:0;8:0)
 
 



 

16.9. Zavřený sekretariát
Od 16.9. do 20. 9. 2019 bude zavřený sekretariát z důvodu nemoci


 
««    »»
Září 2019
1
234567 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
8
910111213 Junioři: SH Jindřichův Hradec
14 Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
15
161718 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
192021 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Veteráni: SH Chemik Lovosice
Junioři: SH Milevsko
Starší žáci A: Teplice
Ženy A: Praha
22 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
Ženy A: Praha
Dorostenky: SH Kadaň
2324252627 Muži A: MSH Havířov
28 Muži A: ¨MSH Havířov
Muži C: SH Most
Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Gymnázium Ústí n./L.
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Ženy B: SH Český Dub
29 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
30 Junioři: SH Jižní Město

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SC SLUNETA Ústí n./L
21.9.2019 17:00-19:30

Další týmy
Junioři
18.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
20:00-22:30

Veteráni
21.9.: SH Chemik Lovosice
Muži B
21.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Ženy A
21.9.: Praha
Junioři
21.9.: SH Milevsko
18:00-20:30

Starší žáci A
21.9.: Teplice
Dorostenky
22.9.: SH Kadaň
Ženy A
22.9.: Praha
Junioři
22.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30


 



 
Dnes má svátek Kryštof
Zítra má svátek Zita

Dnes slaví narozeniny
Nergl Leoš
Tym Antonín
Werner Ondřej
Za 2 dny slaví narozeniny
Hrabě Dominik
Za 3 dny slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch