Zápasy
» Starší žáci C «
Sezóna 2015/2016



Aktuální tabulka

Liga starších žáků - divize II


   
datum
soupeř
výsledky z
pohledu FbÚ
on-line
video
VS
23.4.2016
Florbal Chomutov B
4:4
(2;3 2;1)
 
 
VS
23.4.2016
SK Dubí
5:0
(2;3 2;2)
 
 
VS
23.4.2016
FbK PRTY
12:0
(6;0 6;0)
 
 
VS
9.4.2016
TJ Lokomotiva Louny
4:3
(1;3 2;1)
 
 
VS
9.4.2016
Florbal Chomutov B
6:4
(2;1 4;3)
 
 
VS
9.4.2016
FbK PRTY
9:0
(6;0 3;0)
 
 
VS
12.3.2016
SK Dubí
3:3
(1;1 2;2)
 
 
VS
12.3.2016
FbK PRTY
9:0
(0;5 0;4)
 
 
VS
12.3.2016
Florbal Chomutov B
3:5
(1;2 4,1)
 
 
VS
27.2.2016
Florbal Chomutov B
6:2
(4:2;1:0;1:0)
 
 
VS
27.2.2016
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
0:3
(0;1 0;2)
 
 
VS
6.2.2016
TJ Lokomotiva Louny
4:1
(0;2 1;2)
 
 
VS
6.2.2016
SK Dubí
6:2
(1;4 1;2)
 
 
VS
6.2.2016
FbK PRTY
9:0
(0;3 0;6)
 
 
VS
23.1.2016
SK Bivoj Litvínov
5:6
(2:1;2:3;1:2)
 
 
VS
23.1.2016
ASK Lovosice - LFP
3:6
(1;3 2;3)
 
 
VS
23.1.2016
FBC Vipers Most
3:4
(1;1 2;3)
 
 
VS
19.12.2015
Florbal Teplice
3:8
(1:3;1:3;1:2)
 
 
VS
19.12.2015
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
2:1
(0;1 1;1)
 
 
VS
19.12.2015
FBC Vipers Most
8:4
(2;3 6;1)
 
 
VS
21.11.2015
ASK Lovosice - LFP
5:9
(0:4;2:2;3:1)
 
 
VS
21.11.2015
Florbal Teplice
3:1
(2;0 1;1)
 
 
VS
21.11.2015
SK Dubí
3:1
(2;0 1;1)
 
 
VS
7.11.2015
Florbal Chomutov B
0:1
(0;0 0;1)
 
 
VS
7.11.2015
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
6:1
(3;1 3;0)
 
 
VS
7.11.2015
FbK PRTY
14:0
(0:9,0:5)
 
 
VS
24.10.2015
FbC Jazzmani Žatec
5:1
(2:0;3:1)
 
 
VS
24.10.2015
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
3:1
(3:1,0:0)
 
 
VS
24.10.2015
Florbal Teplice
0:1
(0:1,0:0)
 
 
VS
11.10.2015
DDM Dynamo Teplice
0:4
(0:3;0:1)
 
 
VS
11.10.2015
Florbal Chomutov B
9:5
(3:4;2:1;4:0)
 
 
VS
11.10.2015
FbC Jazzmani Žatec
5:7
(3:4,4:1)
 
 
VS
28.9.2015
BK REAL ROUDNICE n/L
9:1
(7:0;2:1)
 
 
VS
28.9.2015
SK Dubí
8:1
(4:0;5:1)
 
 
VS
28.9.2015
FbK PRTY
14:0
(6:0;8:0)
 
 



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Mladší žáci: Jateční
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
Rožnov  -  FbÚ
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
23.11.2019 18:00-20:00

Další týmy
Junioři
23.11.: SH SportPoint Brno
16:00-18:00

Starší žáci A
23.11.: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Veteráni
23.11.: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Ženy A
23.11.: SH TJ Turnov
16:00-18:00

Junioři
24.11.: VUT CESA Brno 1
16:00-18:00

Ženy A
24.11.: Nová MSH Mladá Boleslav
18:00-20:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Starší žáci B
24.11.: SH Roudnice nad Labem
Starší žákyně
24.11.: Městská SH Teplice
Elévky
24.11.: Městská SH Teplice

 



 
Dnes má svátek Nikola
Zítra má svátek Albert

Včera slavil(a) narozeniny
Zoul Martin
Za 2 dny slaví narozeniny
Pokorný Čeněk
Za 3 dny slaví narozeniny
Krušina Lukáš