Závěrečné rozloučení se sezonou 23/24, které se bude konat 24.5.24 od 17h v areálu haly Sluneta.
Na turnaji UJEP Cup jsme se umístili na 2. místě. Tento první ročník byl i s účastí finského týmu Duo Jämsä.
Na Kempu talentované mládeže nás reprezentují: Aleš Vlach, Martin Hrabánek, Tadeáš Weber, Vilém Vrzala a Ondřej Trčka.
Junioři si do play-off zvolili derby s Chomutovem!
Martin Fuchsig prodloužil s klubem smlouvu do roku 2026.
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Kanonýři Kladno | 58 | |
2 | Bulldogs Brno | 57 | |
3 | Florbal Ústí | 55 | |
4 | Goldea PANTHERS OTROKOVICE | 51 | |
5 | FbC Respect Hradec Králové | 43 | |
6 | DDQ Florbal Chomutov | 42 | |
7 | Sokol Brno I EMKOCase Gullivers | 41 | |
8 | TJ Znojmo LAUFEN CZ | 39 | |
9 | FBŠ Hummel Hattrick Brno | 37 | |
10 | FBC Štíři Č. Budějovice | 30 | |
11 | FBC Letka Toman Finance Group | 26 | |
12 | FbC Plzeň | 25 | |
13 | FAT PIPE Start98 | 24 | |
14 | ASK Orka Čelákovice | 18 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FAT PIPE Tigers Start98 | 67 | |
2 | Florbal Chomutov | 60 | |
3 | Prague Tigers Nehvizdy | 59 | |
4 | TJ Sokol Královské Vinohrady | 59 | |
5 | BLACK ANGELS | 58 | |
6 | FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň | 50 | |
7 | MITEL Florbalová akademie MB | 39 | |
8 | ACEMA Sparta Praha | 35 | |
9 | Panthers Praha | 34 | |
10 | SK Meťák České Budějovice | 31 | |
11 | Florbal Ústí | 17 | |
12 | TJ Sokol Nové Strašecí | 17 | |
13 | FBC Česká Lípa | 17 | |
14 | Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn | 3 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 59 | |
2 | ACEMA Sparta Praha UNYP | 53 | |
3 | PSN Tatran Střešovice | 52 | |
4 | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 49 | |
5 | Předvýběr.CZ Florbal MB | 43 | |
6 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 32 | |
7 | FBC Liberec | 31 | |
8 | FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 | 18 | |
9 | Bulldogs Brno | 18 | |
10 | Florbal Ústí | 17 | |
11 | FBC ČPP Bystroň Group Ostrava | 14 | |
12 | FBC Česká Lípa | 10 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 12 | |
2 | FB Hurrican Karlovy Vary | 8 | |
3 | BUTCHIS | 7 | |
4 | Kanonýři Kladno | 2 | |
5 | FBŠ Gorily Plzeň | 1 | |
6 | ASK Lovosice - LFP | 12 | |
7 | FBŠ SLAVIA Plzeň | 6 | |
8 | Florbal Ústí | 4 | |
9 | FbC Plzeň | 6 | |
10 | FBC DDM Kati Kadaň | 2 | |
11 | Panthers Praha | 10 | |
12 | SK BIVOJ LITVÍNOV | 9 | |
13 | Florbal Chomutov | 6 | |
14 | 1. FBC DDM Děčín IV | 3 | |
15 | FD Teplice | 2 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBC Vipers Most | 59 | |
2 | PRO - AKTIV Bílina | 59 | |
3 | FBC Panthers Liberec | 54 | |
4 | Florbal Jirkov | 53 | |
5 | Florbal Ústí B | 38 | |
6 | Florbal Chomutov B | 35 | |
7 | SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK | 35 | |
8 | FbC Jazzmani Žatec | 34 | |
9 | FBC Liberec B | 34 | |
10 | BK REAL ROUDNICE n/L | 32 | |
11 | TJ Lokomotiva Louny | 26 | |
12 | SC Podještědí Č. Dub | 16 | |
13 | SK Dubí | 13 | |
14 | FBC Šluknovsko Česká Lípa B | 4 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBC DDM Kati Kadaň | 66 | |
2 | FBC Liberec | 64 | |
3 | Florbal Chomutov | 51 | |
4 | SK BIVOJKY LITVÍNOV | 35 | |
5 | Mocní Tuleni Podbořany | 35 | |
6 | GFG Florbal Sokolov KV Plamen | 25 | |
7 | FD Teplice | 25 | |
8 | FBC Česká Lípa | 13 | |
9 | Florbal Ústí | 0 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | SK BIVOJ LITVÍNOV | ||
2 | FBC Liberec | ||
3 | Florbal Ústí | ||
4 | FBC Česká Lípa white | ||
5 | FD Teplice | ||
6 | Florbal Chomutov | ||
7 | 1.FBC DDM Děčín IV | ||
8 | FBC Panthers Liberec ORANGE | ||
9 | ASK Lovosice - LFP "A" Black | ||
10 | TJ Turnov | ||
11 | SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK | ||
12 | TJ Sokol Koberovy | ||
13 | FBC DDM Kati Kadaň | ||
14 | FLORBAL JABLONEC Blue | ||
15 | FBC Vipers Most | ||
16 | Florbal Jirkov | ||
17 | Florbal Ústí B |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | SK BIVOJ LITVÍNOV | ||
2 | FBC Liberec | ||
3 | Florbal Ústí | ||
4 | FBC Česká Lípa white | ||
5 | FD Teplice | ||
6 | Florbal Chomutov | ||
7 | 1.FBC DDM Děčín IV | ||
8 | FBC Panthers Liberec ORANGE | ||
9 | ASK Lovosice - LFP "A" Black | ||
10 | TJ Turnov | ||
11 | SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK | ||
12 | TJ Sokol Koberovy | ||
13 | FBC DDM Kati Kadaň | ||
14 | FLORBAL JABLONEC Blue | ||
15 | FBC Vipers Most | ||
16 | Florbal Jirkov | ||
17 | Florbal Ústí B |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBC TULIP Liberec | 72 | |
2 | SK BIVOJKY LITVÍNOV | 63 | |
3 | FBC DDM Kati Kadaň | 49 | |
4 | Florbal Chomutov | 42 | |
5 | FD Teplice | 29 | |
6 | FBC Liberec | 26 | |
7 | Mocní Tuleni Podbořany | 23 | |
8 | FBC Česká Lípa blue | 15 | |
9 | Florbal Ústí | 0 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBC Liberec white | ||
2 | Florbal Chomutov | ||
3 | FBC Česká Lípa pink | ||
4 | FBC Liberec pink | ||
5 | Florbal Ústí white | ||
6 | SK Dubí | ||
7 | SK BIVOJ LITVÍNOV | ||
8 | FD Teplice | ||
9 | FBC Panthers Liberec ORANGE | ||
10 | 1.FBC DDM Děčín IV | ||
11 | Florbal Jirkov | ||
12 | FBC Česká Lípa white | ||
13 | ASK Lovosice - LFP "A" Black | ||
14 | Florbal Ústí red | ||
15 | FBC Vipers Most |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Florbal Ústí white | ||
2 | SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW | ||
3 | Florbal Jirkov | ||
4 | Crazíci FBC Liberec blue | ||
5 | Florbal Chomutov Domeček | ||
6 | Florbal Chomutov Čertíci | ||
7 | TJ Lokomotiva Louny -Magenta | ||
8 | Florbal Ústí red | ||
9 | SK Štětí | ||
10 | 1. FBC DDM Děčín IV Blue | ||
11 | TJ Turnov | ||
12 | FBC DDM Kati Kadaň Black | ||
13 | 1. FBC DDM Děčín IV White | ||
14 | Crazíci FBC Liberec white | ||
15 | Crazíci FBC Liberec black | ||
16 | FLORBAL JABLONEC Blue | ||
17 | FLORBAL JABLONEC Black | ||
18 | Florbal Chomutov Ďáblíci | ||
19 | FD Teplice | ||
20 | FLORBAL JABLONEC Yellow | ||
21 | FBC Vipers Most | ||
22 | SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK | ||
23 | FBC Česká Lípa white | ||
24 | FBC Panthers Liberec ORANGE | ||
25 | DDM Rozmarýn Litoměřice | ||
26 | FBC Česká Lípa blue | ||
27 | TJ Lokomotiva Louny - NUOS | ||
28 | SCC SEMILY | ||
29 | TJ Sokol Koberovy - Sršni | ||
30 | ASK Lovosice - LFP Black | ||
31 | ASK Lovosice - LFP Grey | ||
32 | TJ Sokol Koberovy - Vosy | ||
33 | FBC DDM Kati Kadaň White | ||
34 | Mocní Tuleni Podbořany | ||
35 | FbC Jazzmani Žatec | ||
36 | FBC Lomnice | ||
37 | BK REAL ROUDNICE n/L | ||
38 | SK Dubí |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | TJ Lokomotiva Louny | ||
2 | SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW | ||
3 | FLORBAL JABLONEC Blue | ||
4 | FbC Jazzmani Žatec Green | ||
5 | FBC Vipers Most | ||
6 | FD Teplice | ||
7 | Crazíci FBC Liberec white | ||
8 | FBC Česká Lípa blue | ||
9 | FBC Panthers Liberec ORANGE | ||
10 | Crazíci FBC Liberec black | ||
11 | FBC Česká Lípa white | ||
12 | SCC SEMILY | ||
13 | Florbal Ústí white | ||
14 | FBC DDM Kati Kadaň | ||
15 | SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK | ||
16 | ASK Lovosice - LFP | ||
17 | FbC Jazzmani Žatec Yellow | ||
18 | FLORBAL JABLONEC Yellow | ||
19 | Crazinky FBC Liberec G | ||
20 | TJ Turnov | ||
21 | Florbal Ústí red | ||
22 | 1. FBC DDM Děčín IV blue | ||
23 | Mocní Tuleni Podbořany | ||
24 | Florbal Chomutov Domeček | ||
25 | 1. FBC DDM Děčín IV white | ||
26 | Florbal Chomutov Čertíci | ||
27 | SK Štětí | ||
28 | TJ Sokol Koberovy - Klokani | ||
29 | TJ Sokol Koberovy - Kobry | ||
30 | Florbal Jirkov |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Wizards DDM SO Praha 10 | 57 | |
2 | FBC DDM Kati Kadaň | 54 | |
3 | Kralupy Wolves | 49 | |
4 | FbC Barracudas Slaný | 44 | |
5 | Sokol Rudná | 41 | |
6 | USK Akademik Cheb | 28 | |
7 | SK BIVOJ LITVÍNOV | 23 | |
8 | Florbal Chomutov B | 23 | |
9 | 1.FBC DDM Děčín IV | 22 | |
10 | FD Teplice | 19 | |
11 | Florbal Ústí B | 19 | |
12 | OLYMP FLORBAL | 17 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Florbal Ústí C | 70 | |
2 | 1.FBC DDM Děčín IV B | 49 | |
3 | FBC Vipers Most B | 47 | |
4 | PRO - AKTIV Bílina | 42 | |
5 | BK REAL ROUDNICE n/L B | 36 | |
6 | BK REAL ROUDNICE n/L C | 26 | |
7 | TJ Lokomotiva Louny B | 23 | |
8 | FbC Jazzmani Žatec B Legendy | 21 | |
9 | FbK Prty Postoloprty | 4 |
Nejúspěšnější florbalový klub v Ústeckém kraji. Stálý účastník 1.ligy mužů, 1. ligy žen a nejvyšších mládežnických soutěží. Pravidelný medailista v nejprestižnějších mládežnických turnajů. Kvalitní prací s mládeží vychováváme nejen hráče pro naše elitní týmy, ale i pro regionální výběry, dorosteneckou, juniorskou i seniorskou reprezentaci ČR.
Florbal Ústí prostřednictvím domácích zápasů nebo jiných reprezentativních akcí pořádá sportovní a diváckou zábavu pro občany města Ústí nad Labem. Projektem "Florbal do škol" spolupracujeme se základními školami v Ústí nad Labem. Naše fanouškovská základna patří k nejlepším v ČR,