Ligový turnaj st. žáků B v Krupce 11.2. 2012

» psycho (13.2.2012)

Další z ligových turnajů st. žáků B a opět v Krupce
Starší žáci B se v mrazivé sobotě vydali za pokusem získání dalších ligových bodů do blízké Krupky. Družstvo tentokrát bylo oslabeno nejen o experty, kteří se trenérovi omluvili večer v 10 hodin před turnajem, ale i o brankáře.  Slavii přepadla brankářská nemocenská epidemie, tudíž do branky nastoupil v erární výbavě hráč, který se nejmíň bránil trenérské dvojici  – Kristián.
První soupeř přijel z Litvínova a papírově měl být přijatelným soupeřem. Od začátku utkání to také tak vypadalo. První branku Slávisté schytali po urputném boji v páté minutě. To je jen nabudilo k většímu úsilí a to bylo korunováno po přihrávce Markéty Faltínovým zavěšením do soupeřovy branky. Bohužel v poslední minutě se přihlásila jedna ze slabostí týmu, ztráta koncentrace a Bivojové stačili vsítit ještě jeden gól. Druhá třetina, než se sovy rozkoukaly, další inkasovaný gól. Nevadí, bojuje se dál a Lache po přihrávce druhé slečny v týmu Týny stahuje. Následuje rozehra na buly a než se Bivojci vzpamatují, Petr nekompromisně trhá (málem) síťku u soupeřů. Ti se nechtějí nechat  zahanbit a dvakrát prostřelují Kristiána, který jinak v brance předvádí typický haškovský styl. Tím ještě nebylo řečeno vše a Aleš opět snižuje náskok litvínovských pouze na jednu branku. Dvě třetiny byla Slávie, ač oslabena, důstojným soupeřem Litvínovu. Podala jeden z lepších výkonů. Třetí třetina byl propadák 0:5, zde se nashromáždily všechny slabiny plus absence regulérního brankáře, jen snaha brankářovi nestačí, tam se kloubí i zkušenosti apod.
Druhý zápas večer byl podle očekávání vraždění neviňátek, Vipers Most byl nemilosrdný a bez skrupulí sázel nešťastnému gólmanovi jednu branku za druhou, jediný čestný gól vstřelil po Reichlově nahrávce Aleš.