ST. žáci B Turnov 17.3. 2012


 
» psycho (19.3.2012)

Další turnaj st. žáků, tentokrát v Turnově.
Po delší odmlce vyrazili st. žáci B opět zkusit štěstí a urvat nějaký bod v ligových zápasech. V sobotu ráno na srazu u autobusu, se sešlo torzo béčka, posilněné o dva ml. žáky a Markétu, která už poněkolikáté zaskakovala za „experty“, kteří jsou schopni se omluvit z turnaje o půlnoci, aby trenér měl co největší „šanci“ sehnat si posily. Po projížďce po Českém středohoří, kdy to odnesli nevolností někteří hráči, se konečně autobus ocitl v Turnově a mohlo začít pátrání po hale. Po diskuzi s domorodci jsme získali představu, že v Turnově mají nových Městských hal asi pět a samozřejmě každá v jiné části města. Nakonec  nás šofér dovezl kam měl,  když jsme si prohlédli město a blízké okolí i s památkami, historické centrum a hřbitov.
Slávisty čekali soupeři, s kterýma letošní sezonu ještě nehráli. V prvním mači s Mimoní Č Lípa drželi naši hráči tempo jen první třetinu. V té dokázal skórovat i Matěj Lank hezkou ranou prakticky z půli hřiště. V druhé třetině brzy došly síly a začaly se vršit inkasované branky. Hráči nestačili fyzicky a když už se dostali před branku, netrefili se do ní. Do třetí třetiny dostali ústečáci pokyn jít s betonem a občasným brejkem. Zde taktika „slavila“ úspěch, mimoňští ač se snažili, pokořili gólmana jednou brankou.
TJ Turnov byl druhý soupeř našich hráčů. Zde byly mezi týmy síly vyrovnané. Bohužel k prohře našeho týmu přispěly neproměněné šance útočníků. Jeden gól vstřelil opět Matěj, (bek oba zápasy), jeden Tomáš.  Naši hráči nedokázali zužitkovat ani přesilovky, nabídnuté soupeřem.


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Duben 2021
1234 Dorost B: Louny
5678910 Veteráni: Česká Lípa
Starší žáci A: Gym. Jateční
Elévové: Lovosice
11 Starší žáci B: Bílina
Starší žákyně: Most
121314151617 Muži C: Louny
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Most,Dubí
18 Přípravka: Litvínov
Dorostenky: Most
19202122232425 Elévové: Štětí
2627282930

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Starší žákyně
11.4.: Most
0:00-0:00

Starší žáci B
11.4.: Bílina
0:00-0:00

Mladší žáci
17.4.: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Most,Dubí
Mladší žáci
17.4.: Gym. Jateční
Muži C
17.4.: Louny
0:00-0:00


  
Dnes má svátek Izabela
Zítra má svátek Julius

Za 2 dny slaví narozeniny
Černý David
Kříž Matěj
Zavadilová Lucie
Za 3 dny slaví narozeniny
Černohouz Martin