Stříbro v Brně


 
» Beny (27.6.2012)

Poděkování za Hummel cup Brno
Radim

Chtěl bych poděkovat za celý tým Elévů za pomoc a podporu na cestě za úspěchem, který se nám povedl na turnaji v Brně.

Velké díky Láďovi Štorkovi za to jak turnaj naplánoval a zajistil logisticky. Pekymu,Romanovi a dalším, kteří se nám starali o pitný režim a doplnění energie nejen během finálového dne. Panu řidiči že nás vždy včas dovezl kam jsme potřebovali a především VŠEM kteří nás tak famózně podporovali a fandili. Na atmosféru během sobotního osmifinále budeme hodně dlouho vzpomínat. Poděkování taky za projevenou podporu od rodičů přítomných, ale i z domova. DÍKY, DÍKY, DÍKY.

Beny

Dobrý den všem fanouškům rodičům a účastníkům velkého floorballového turnaje Hummel open Game 2012, které proběhlo v Brně od 22.06.2012 do 24.06.2012.
Výsledky všech skupin už všichni určitě víte a proto nebudu tentokrát vše popisovat podrobně, jelikož by se to určitě nechtělo nikomu číst celé a bylo by to na dlouho.
Turnaj nám začal odjezdem v 08:30 hodin od zimního stadionu Ústí nad Labem a příjezdem do Brna. Už zde jsme se postupně vystoupili každé družstvo u jiné haly. Nás vítr zavál až do haly SH SC Hattrick Brno FBŠ ( HAT ). Byla to malá hala a hlavně v těch vedrech, které nás provázeli neodvětraná. Bylo to pro děti těžké.

1) E: USK – Tsunami Záhorská Bistrica   7:3, nový a nám neznámý soupeř ze Slovenska. Nevěděli jsme co máme čekat, ale nakonec jsme první utkání a vstup do turnaje zvládli.
Góly: Fučik 1, Puci 2, Beny 1, Tchořík 2, Bártik 1

2) USK – Black Angels  2:7, nám již známý soupeř, sice jsme se s ním přímo ještě nesetkali, ale starší družstva Slavie ano a tak jsme věděli do čeho jdeme. Výsledek z naší strany ale překvapující, jelikož jsme na toto družstvo herně určitě měli a góly jsme inkasovali pouze z našich chyb.
Góly:Tchořík 1, Vlčák 1

3) USK – FBC Mohelnice  6:0, druhý den turnaje a nástup brzo ráno 09:30 hodin, tedy opět strach ze zaspání prvního zápasu, ale kluci překvapili a po rázném vysvětlení hry po posledním zápase, jako kdyby hrál úplně někdo jiný. Obrana se zlepšila, kombinace hry byla výborná a bylo se opravdu na co koukat. Góly dávali i ti hráči, od kterých jsme to ještě neviděli, v tak důležitých zápasech.
Góly:Puci 1, Beny 2, Vlčák 1, Hons 1, Čaroděj Šaman O. 1

4)USK – FC Bučis Team 6:4, opět krásné utkání plné kombinací a spolupráce všech 3 pětek. Na hře byla vidět radost a chuť do hry. Vítězství tohoto utkání rozhodlo o pořadí do dalších utkání a také o tom, že ze skupiny jsme odešli na 2 místě. Další utkání však nemělo již rozhodnout o postupujících, ale o postoupení mezi 16 nejlepších týmů.
Góly:Beny 3 (hetrik), Tchořík 2, Bártík 1

5) USK – FBŠ Hattrick Brno Orange 11:0, do tohoto utkání jsme nastoupili s velkým sebevědomím, jelikož e jednalo o 5 družstvo v pořadí skupiny „C“, tedy nejslabší. Toto utkání nás posunulo do osmifinále.
Góly:Fučik 1, Málek 3 (hetrik), Votavson 1, Matějkos 1, Puci 1, Beny 1, Hons 1, Herza 1, Čaroděj 1

6) USK – SK KERIO Plzeň 6:0, z tohoto soupeře jsme měli trochu obavu, už proto že jejich starší soukmenovci porazili naše MŽ 99, ale na druhou stranu to pro nás byla výzva, abychom jim to oplatili. Z takovou obavou jsme nastoupili, ale nakonec jsme soupeři nedali žádnou šanci. Do soupisky vstřelených gólů se poprvé také se svou asistenci zapsal i náš neprůstřelný Táďa, který svým výhozem poslal Benyho do brejku a ten skóroval.
Góly:Beny 3 ( hetrik ), Bártík 2, Vlčák 1

7) USK – VSK Technica Brno 7:5, nejdůležitější utkání, které mělo rozhodnout o tom, zda si zahrajeme o medaile nebo ne. Utkání těžké, hlavně proto, že se jednalo o družstvo hokejistů a proto jejich hra byla přes hranice pravidel. Bohužel pískaly dvě rozhodčí a hra se jim trochu vymkla. Nakonec se však Brnu jejich hra vymstila a dva jejich hráči nakonec odkulhali s brekem po nepovedených faulech na naše hráče, kdy se oni sami zranili.
Góly:Fučik 1, Květák 1, Votavson 1, Beny 1, Tchořík 2, Bártík 1 a jsme v semifinále

8) USK – Chodov 5:3, náš nejtěžší soupeř, se kterým jsme prohráli na nájezdy finále na Tatranu a proto nejdůležitější vítězství. Krásná hra na obě strany. Nejkrásnější a nejdůležitější gól  ve hře bez brankaře, kdy Tchořík vystřelil a střídající hráč si míček letící vedle bránu do ní srazil. A opět jedna asistence Tádi Benymu na gól.
Góly: Beny 1, Tchořík 2, Bártík 2 A POSTUP DO FINÁLE

9) USK – Black Angels 6:6 a 1:2 na nájezdy STŘÍBRO, nádherné utkání a krásný boj o první místo a opět proti stejnému družstvu z naší skupiny. Bohužel stejně jako ve finále na Tatranu stříbro na nájezdy.
Góly: Beny 4, Tesař 1, Tchořík 1
Nájezdy: Beny 1


Tentokrát nás to však tolik nemrzelo, radovali jsme se a padaly i slzy štěstí z tak nádherného utkání jako bylo to poslední. Za tento zážitek všem elévcům mockrát děkuji, i já jsem se neudržel.  Mé poděkování patří samozřejmě celému realizačnímu týmu, dětem, rodičům, trenérům a fanouškům, kteří naše elévce do poslední chvíle podporovali a že jich nakonec bylo. Děkuji a věřím, že příště to bude už určitě zlato.


 

23.7. Zavřený sekretariát
Od 26.7. do 8. 8. 2021 bude zavřený sekretariát z důvodu čerpání dovolené


 
««    »»
Srpen 2021
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Miluše
Zítra má svátek Dominik

Včera slavil(a) narozeniny
Rážek Miroslav
Dnes slaví narozeniny
Bolcha Matyáš
Zítra slaví narozeniny
Dobosz Jan
Henzlová Jiřina
Za 2 dny slaví narozeniny
Dolejší Jan
Písek David
Sebera Adam
Za 3 dny slaví narozeniny
Pucarević Adam