2. turnaj elévků v Málkově


 
» Jíťa (20.11.2012)

Po předchozím turnaji, který se uskutečnil v Litvínově dne 20. 10. 2012, a kde jsme se po výhře 2:1 nad SK Bivoj Litvínov, prohře 2:3 po samostatných nájezdech s družstvem FBC DDM Kadaň a výhrou 4:3 opět po samostatných nájezdech nad týmem Mocní Tuleni Podbořany, umístili na krásném 3. místě, jsme se vydali v sobotu 17. 11. 2012 na druhý turnaj do Málkova.
Hned v úvodním zápase turnaje nás čekal tým domácích Mocných Tuleňů z Podbořan. V první polovině jsme působili jako bychom se ještě neprobudili, zato soupeř byl čilý a brzy se dostal do vedení a také zaslouženě vedl po úvodní půlce 1:3, kdy za náš tým vstřelil první nadějný gól Pavel Kraus po přihrávce Ondry Šamana.
V druhé půlce jsme si se soupeřem z Podbořan role jakoby vyměnili. Naši hráči začali bojovat, a když Filip Myška z rozehrávky od středu hřiště nahodil míček před branku soupeře, kde jej šikovně poslal Matěj Wiesner za brankářova záda, bylo na naší střídačce hned veseleji. S dobrou náladou na sebe vyrovnání nenechalo dlouho čekat a střelec první branky Pavel Kraus vsítil po přihrávce Kuby Fuchsiga důležitý třetí gól Slávie. Základní část tedy skončila 3:3 a tak nás čekaly samostatné nájezdy. Jako první šel na nájezd kapitán Kuba Fuchsig a nájezd bez zaváhání proměnil. Pak jsme všichni ze střídačky drželi pěsti Tadeášovi Fialovi, který soupeře dobře přečetl, a my vedli 1:0. Jako druhý šel na nájezd Filip Myška, krásně si gólmana rozpohyboval bohužel, ale branku minul. Druhý nájezd soupeře Tadeáš opět skvěle pokryl a tak se skóre nezměnilo. Na náš poslední nájezd šel Matěj Wiesner, který si zachoval chladnou hlavu a svou brankou rozhodnul zápas v náš prospěch.
Po krátké pauze nás čekal tým FBC Teplice. Bojovali jsme tentokrát hned od začátku zápasu a také se nám i střelecky dařilo a tak jsme po první půlce vedli zásluhou gólu Toma Kadlečka s nahrávkou Milana Málka a gólu Matěje Wiesnera 2:1. Střelecké štěstíčko se nás drželo i nadále. Pája Kraus se v tomto poločase prosadil hned dvakrát a to po nahrávkách Klárky Mečířové a Tomáše Kadlečka. Skóre zápasu na konečných 5:2 upravil svým gólem Ondra Šaman.
Touto druhou výhrou jsme se bez ztráty bodu umístili na 1. místě naší skupiny a tak jsme sledovali zápasy druhé skupiny, a čekali na soupeře závěrečného utkání.
K poslednímu zápasu turnaje jsme nastoupili proti vítězům druhé skupiny týmu SK Dubí. První poločas byl velmi vyrovnaný a jeho jediným úspěšným střelcem v našich barvách byl Matěj Wiesner po nahrávce Vojty Kunce.
Za vydatné podpory rodičů se nám v druhé polovině dařilo o něco více. Jako první skóroval opět Matěj Wiesner tentokrát po nahrávce nováčka Vojty Matějky a poslední gól našich hráčů vstřelil Vojta Kunc po nahrávce Matěje Wiesnera. Konečné skóre zápasu 3:2 znamenalo 1. Místo turnaje a odměnu v podobě poháru a dortu zdobeného jako florbalové hřiště, který si hráči vychutnali v místní halové restauraci.
V tomto turnaji jsme odhalili slabiny při střídání způsobené nepozorností hráčů, ale na druhou stranu hráči ukázali bojovného a týmového ducha za perfektní podpory brankáře Tadeáše Fialy.
Velký dík patří všem hráčům, rodičům a v neposlední řadě trenérovi mladších žáků 01 Radimovi Fořtovi!


 

23.7. Zavřený sekretariát
Od 26.7. do 8. 8. 2021 bude zavřený sekretariát z důvodu čerpání dovolené


 
««    »»
Srpen 2021
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Miluše
Zítra má svátek Dominik

Včera slavil(a) narozeniny
Rážek Miroslav
Dnes slaví narozeniny
Bolcha Matyáš
Zítra slaví narozeniny
Dobosz Jan
Henzlová Jiřina
Za 2 dny slaví narozeniny
Dolejší Jan
Písek David
Sebera Adam
Za 3 dny slaví narozeniny
Pucarević Adam