Regionální výběry mladších a starších žáků


 
» Peky (11.2.2013)

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 17.2.2013 proběhne na hale Sluneta 1. kolo regionálních výběrů mladších a starších žáků. První trénink začínají starší žáci od 9:00-10:30. Mladší hned následují od 10:30-12:00. Všichni hráči si vezmou na trénink bílé a černé triko! Nominovaným přejeme hodně štěstí do prvního kola.
Nominace starších žáků:

Zarcký Jan
Šredl Patrik
Myslivec Karel
Krbec Mikuláš
Kamínek Filip
Stibor Adam
Novák Josef
Pícha Martin
Taüber Lukáš

nominace mladších žáků:

Beneš Dominik
Fořt Miroslav
Votava Jan
Vítek Pavel
Matějka Filip
Jireček Oldřich
Esterka Vojtěch
Černý Marek
Lenc Jan
Bradáč Vít
Riegert Karel
Weber Adam
Fuchsig Martin







 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2021
123456 Dorost B: Most
Přípravka: Chomutov
7 Starší žáci B: Louny
8910111213 Veteráni: Mladá Boleslav
Starší žáci A: Litvínov,Lovosice,Kadaň,Jirkov,Turnov,Litvínov
Elévové: Gym. Jateční
Starší žákyně: Liberec
14 Starší žáci B: Štětí
151617181920 Muži C: Teplice
Dorost B: Lovosice
Mladší žáci: Liberec,Jablonec,Semily,Podbořany,Jirkov,Litvínov
Mladší žáci: Liberec,Jablonec,Semily,Podbořany,Jirkov,Litvínov
Přípravka: Gym. Jateční
Dorostenky: SCS Sluneta
21 Mladší žáci: Městská SH Teplice
222324252627 Veteráni: SCS Sluneta
Starší žáci A: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Jirkov
Starší žákyně: Gym. Jateční
Starší žákyně: Gym. Jateční
Starší žákyně: Gym. Jateční
28 Elévové: Podbořany
293031

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Starší žáci A
13.3.: Litvínov,Lovosice,Kadaň,Jirkov,Turnov,Litvínov
Starší žákyně
13.3.: Liberec
0:00-0:00

Elévové
13.3.: Gym. Jateční
0:00-0:00

Veteráni
13.3.: Mladá Boleslav
0:00-0:00

Starší žáci B
14.3.: Štětí
0:00-0:00


 



 
Dnes má svátek Tomáš
Zítra má svátek Gabriela

Včera slavil(a) narozeniny
Kremlík Tomáš
Neugebauer Lukáš
Dnes slaví narozeniny
Dolejší Jiří
Za 2 dny slaví narozeniny
Kricner Filip
Rubinsteinová Elizabeth
Za 3 dny slaví narozeniny
Štorek Vladimír st.