Přípravka: domácí turnaj na Střekově přinesl i vítězství!


 
» Honzík (28.3.2013)

V neděli se v naší domácí hale na Střekově konal pátý turnaj ústecko-liberecké ligy přípravek. Jak se v domácí hale dařilo chlapců a děvčatům v bělozelených dresech?
USK Slávie – 1. FbC DDM Děčín 2:4

Úvod prvního zápasu se nám nepovedl. Brzy jsme inkasovali a velmi dobře hrající soupeř nás k ničemu v prvním poločase nepustil a vyhrál jej zaslouženě 0:3. Do poločasu druhého však jako by nastoupilo jiné družstvo. Bylo nás najednou všude plno a dařilo se nám i před brankou. Měli jsme více míč na svých hokejkách a také vstřelili branky. Měli jsme i mnoho dalších šancí, ale na zdramatizování zápasu už nebylo dost času. Předvedený výkon v druhém poločase však naznačil, že bychom se mohli poprat o další vítězství.

USK Slávie – Gabrieluklid.cz Česká Lípa 1:9

Zápas proti dobře hrajícím klukům z Lípy dopadl podle očekávání. Momentálně asi nejlepší tým ligy, který nakonec i turnaj vyhrál, s námi neměl větší potíže. Na zápas jsme nebyli optimálně koncentrovaní. Sice jsme vstřelili první branku utkání, ale to bylo z naší strany téměř vše. Lípa přidávala další góly a tak v pohodě dokráčela k vítězství 1:9. Čekal nás tedy opět zápas o páté místo.

USK Slávie – FbC Liberec 3:2sn

V posledním zápase nás čekal těžký soupeř. Naši hráči, ale byli od počátku nažhavení a chtěli se o vítězství porvat. Zaplněná tribuna fandila a hnala nás kupředu. Od počátku jsme byli lepší a přidali i branky. Poločase jsme vedli 1:0, v druhém jsme při přesilovce přidali i druhý gól. Soupeř ale pro nás trochu smolně nakonec zápas srovnal. A šlo se tedy na nájezdy. V nich jsme proměnili dvě ze tří trestných střílení, kdežto soupeř byl úspěšný jen jednou. Po posledním nájezdu tak propukla velká radost ze druhého letošního vítězství.

Všem hráčům i divákům, kterých se sešlo opravdu hodně, moc děkujeme. Zápasy s Děčínem a Libercem se nám povedli. Snad se v posledním letošním měření sil budeme schopni poprat i o medaile.

PS: poslední turnaj soutěže v Liberci se koná už 13. dubna, rádi bychom jeli společně s rodiči autobusem, příští středu se na tréninku domluvíme.

Sestava: Vlach M. – Křivka, Dubský, Malý, Vondruška, Pražák – Matěka, Skokan, Bursík, Kovařík, Vicherová – Krupica, Vrzala J., Vlach A., Weber, Hanzalík


Honza a Tomáš


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Červen 2021
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Květa
Zítra má svátek Alois

Včera slavil(a) narozeniny
Trčka Ondřej
Dnes slaví narozeniny
Olexa Dominik
Rybníček Lukáš
Svoboda Ladislav
Za 2 dny slaví narozeniny
Myslivec Karel
Tůma Martin
Za 3 dny slaví narozeniny
Brada Michal