Přípravka: domácí turnaj na Střekově přinesl i vítězství!

» Honzík (28.3.2013)

V neděli se v naší domácí hale na Střekově konal pátý turnaj ústecko-liberecké ligy přípravek. Jak se v domácí hale dařilo chlapců a děvčatům v bělozelených dresech?
USK Slávie – 1. FbC DDM Děčín 2:4

Úvod prvního zápasu se nám nepovedl. Brzy jsme inkasovali a velmi dobře hrající soupeř nás k ničemu v prvním poločase nepustil a vyhrál jej zaslouženě 0:3. Do poločasu druhého však jako by nastoupilo jiné družstvo. Bylo nás najednou všude plno a dařilo se nám i před brankou. Měli jsme více míč na svých hokejkách a také vstřelili branky. Měli jsme i mnoho dalších šancí, ale na zdramatizování zápasu už nebylo dost času. Předvedený výkon v druhém poločase však naznačil, že bychom se mohli poprat o další vítězství.

USK Slávie – Gabrieluklid.cz Česká Lípa 1:9

Zápas proti dobře hrajícím klukům z Lípy dopadl podle očekávání. Momentálně asi nejlepší tým ligy, který nakonec i turnaj vyhrál, s námi neměl větší potíže. Na zápas jsme nebyli optimálně koncentrovaní. Sice jsme vstřelili první branku utkání, ale to bylo z naší strany téměř vše. Lípa přidávala další góly a tak v pohodě dokráčela k vítězství 1:9. Čekal nás tedy opět zápas o páté místo.

USK Slávie – FbC Liberec 3:2sn

V posledním zápase nás čekal těžký soupeř. Naši hráči, ale byli od počátku nažhavení a chtěli se o vítězství porvat. Zaplněná tribuna fandila a hnala nás kupředu. Od počátku jsme byli lepší a přidali i branky. Poločase jsme vedli 1:0, v druhém jsme při přesilovce přidali i druhý gól. Soupeř ale pro nás trochu smolně nakonec zápas srovnal. A šlo se tedy na nájezdy. V nich jsme proměnili dvě ze tří trestných střílení, kdežto soupeř byl úspěšný jen jednou. Po posledním nájezdu tak propukla velká radost ze druhého letošního vítězství.

Všem hráčům i divákům, kterých se sešlo opravdu hodně, moc děkujeme. Zápasy s Děčínem a Libercem se nám povedli. Snad se v posledním letošním měření sil budeme schopni poprat i o medaile.

PS: poslední turnaj soutěže v Liberci se koná už 13. dubna, rádi bychom jeli společně s rodiči autobusem, příští středu se na tréninku domluvíme.

Sestava: Vlach M. – Křivka, Dubský, Malý, Vondruška, Pražák – Matěka, Skokan, Bursík, Kovařík, Vicherová – Krupica, Vrzala J., Vlach A., Weber, Hanzalík