Regionální výběry mladších a starších žáků


 
» Peky (26.4.2013)

Již tuto neděli 28.4. proběhne na hale Sluneta 2. kolo regionálních výběrů mladších a starších žáků.
Program a nominace:

9:00 - 10:30 - STŽ
10:30 - 12:00 - MŽ
12:00 - 13:30 - STŽ
13:30 - 15:00 - MŽ

mladší žáci:

Beneš Dominik
Černý Marek
Esterka Vojtěch
Fořt Miroslav
Fuchsig Martin
Jireček Oldřich
Lenc Jan
Votava Jan
Weber Adam

starší žáci:

Kamínek Filip
Krbec Mikuláš
Myslivec Karel
Novák Josef
Stibor Adam
Šredl Patrik

Sraz vždy nejpozději 30 minut před začátkem tréninku.
S sebou bílé a černé triko.

Všem nominovaným gratulujeme a přejeme hodně štěstí do finálového kola.






 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Září 2020
123456 Muži A: HMS Karlovy Vary
Muži A: HMS Karlovy Vary
789101112 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: Městská SH Louny
Junioři: SCS Sluneta
Ženy A: SH Chýně
13 Ženy A: SH Kutná Hora Klimeška
141516 Ženy A: SC Sluneta
171819 Muži B: SH ZŠ Černošice-Mokropsy
Junioři: SH ZŠ Campanus
Dorost: SH Krupka
20 Junioři: SH Milevsko
212223242526 Muži A: SCS Sluneta
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: SCS Sluneta
27 Muži B: Městská SH Chomutov
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost B: Jirkov
Starší žáci B: Bílina
Ženy A: SH Krupka
28 Muži A: SCS Sluneta
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
2930

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Start98
SCS Sluneta
26.9.2020 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Č. Budějovice
SCS Sluneta
28.9.2020 14:00-16:00

Další týmy
Dorostenky
26.9.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Ženy A
26.9.: SCS Sluneta
14:30-16:30

Muži B
27.9.: Městská SH Chomutov
11:00-13:00

Ženy A
27.9.: SH Krupka
15:30-17:30

Dorost B
27.9.: Jirkov
0:00-0:00

Junioři
27.9.: SCS Sluneta
13:15-15:15

Starší žáci B
27.9.: Bílina
Veteráni
27.9.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Starší žáci A
28.9.: SH ZŠ Dobiášova Liberec

 



 
Dnes má svátek Darina
Zítra má svátek Berta

Včera slavil(a) narozeniny
Pražák Vojtěch
Zítra slaví narozeniny
Zeman Matěj
Za 2 dny slaví narozeniny
Krupica Štěpán
Kučaba Pavel
Vondráčková Daniela
Za 3 dny slaví narozeniny
Srsen Lukáš