Dorost B za plný počet bodů

» Pigeon (3.10.2013)

V neděli 29. 9. se tým dorostu B vypravil na dva zápasy do haly ve Spořicích.
První zápas byl naplánován s týmem Lomnice. Do zápasu jsme vstoupily aktivně, soupeře jsme do šancí příliš nepouštěli , i přesto jsme po první třetině vedli pouze 1:0. V druhé třetině nejprve Lomnice srovnala, ale my jsme zabojovali a na konci 2. Části vedli 3:1. Ve třetí části se již nic zásadního nestalo, tak jsme vyhráli 3:1.

Druhý zápas jsme hráli proti Turnovu, který přijel pouze se šesti hráči do pole. Úvod jsme nezvládli, a po několika vteřinách hry jsme prohrávali o jeden gól. Do zápasu jsme se rychle vrátili a srovnali a na konci první části, kterou jsme sice herně ovládli, ale výsledkově jsme si odnesli pouze náskok 3:2. Druhá část měla podobný průběh, soupeř srovnal, ale my jsme odpověděli dvěma góly a po konci 2. Části vedli 5:3. Třetí část už byla jednoznačná, soupeři odešli síly a my 3. část ovládli poměrem 5:1. Celkově tedy 10:4.