Dorost B opět neporažen

» Pigeon (13.10.2013)

Za chladného a deštivého rána jsme vyrazili do kadaňské sportovní haly.
Jako první nás čekal zápas s domácími – FBC DDM Kadaň. Do zápasu vyrazili s obrovským nadšením, které však zchladily tři góly v jejich síti. V druhé třetině jsme však kvůli předchozímu úspěchu polevili a oproti jednomu našemu gólu jsme v této části dva dostali. Zápas v poslední třetině ukončil gól z naší strany a celkově skončil se skóre 5:2.

V druhém zápase se proti nám postavili Mocní Tuleni Podbořany. Ti nebyli tak aktivní jako náš předchozí soupeř, a toho jsme v první třetině třikrát využili. Ve druhé třetině už si na naši hru zvykli, a tak se za celých třináct minut prosadila jen jedna střela, která skončila v síti Podbořan. V poslední třetině jsme se sice rozjeli a skórovali pětkrát, ale zase jsme dvakrát chybovali, a tak bylo konečné skóre 9:2.