Další hrací víkend žen!

» Jíťa (18.10.2013)

Naše ženy si vedou velmi dobře! Ze vzdálené Boleslavi, kterou navštívily v neděli 13. října, si vezou plný počet bodů! Soupeřkami jim byly ženy z SFBK Frýdlant a domácí tým FA Mladá Boleslav. Oba dva zápasy vyhrály hladce 6:1. Jak se jim hrálo? Čtěte dál!

na střídačce panovala dobrá nálada

Florbal Ústí vs. SFBK Frýdlant
Před tímto dvojzápasem muselo dojít k několika změnám v ústecké sestavě. Největším přesunem byl ten, kdy se Müllerová ochotně rozhodla vlézt do brány. Její pozici centra měla nově obsadit Šmídová, k ní se z obrany na pozici křídla posunula Fousková. Volné místo v obraně zaplnila nová posila Drobná, která odehrála svůj první mistrovský zápas.
Tento zápas byl pro ženy spíše „zahřívačka“ před zápasem s Mladou Boleslaví. Ústečandy nalétly na soupeřky v nezadržitelném tempu a již v páté minutě skórovala Šmídová. V první třetině padl gól ještě od M. Beranové a síť prostřelila také Bublová po nahrávce Kociánové. Krátce po začátku druhé třetiny si vstřelila svůj premiérový gól Suchanov. Do konce utkání rozvlnila síť Frýdlantské gólmanky ještě 2x Bublová. Soupeřkám se podařilo skórovat jen jednou za celý zápas.

pozdrav soupeře z Frýdlantu po utkání

Florbal Ústí vs. FA Mladá Boleslav
Tento zápas nebyl pro Ústí jednoduchý. I přesto ústecké hráčky po první třetině vedly 3:0. Boleslavské hráčky se ale nehodlaly vzdát. Nasadily hodně vysoké tempo a tvrdou hru. Bylo jim to však málo platné. V druhé třetině dostaly další 3 góly od Ústeckých a stejně jako Frýdlant skórovaly jen jednou za celý zápas. Ústecké ženy si tedy vezou z tohoto zápasu 3 body.

radost po vstřeleném gólu

A jak zhodnotil hrací den trenér týmu David Král?
Holky odvedly skvělý výkon. Já jsem s výsledkem naprosto spokojený. Naším cílem bylo podržet tým hlavně v obraně a zároveň se snažit soupeřky potrápit i v útoku, a to se, myslím, povedlo skvěle - po dvou zápasech mít skóre 12:2, to je super.
Ale to není vše! Ústecké hráčky si pro své fanoušky a blízké okolí připravily překvapení! Je to něco neotřelého, zábavného a již brzy to vypluje na povrch. Davide, co nám k tomu řekneš?
Překvapení...no, to bylo dost zajímavé (smích :D)..myslím si, že video bude mluvit za vše, nechte se překvapit.
To bylo vše, děkujeme Davidovi za rozhovor.

Sestava: Müllerová – Drobná, Suchanová, Egersdorfová, Ullrichová – Šmídová, Kociánová, Bublová, Fousková, Beranová M., Pavlatová
Branky:
FbÚ vs. Frýdlant : Šmídová, Beranová M., Bublová (Kociánová), Suchanová (Bublová), Bublová (Pavlatová), Bublová (Kociánová)
FbÚ vs. Mladá Boleslav : Fousková (Šmídová), Pavlatová (Bublová), Kociánová (Pavlatová), Bublová (Kociánová), Pavlatová (Kociánová), Beranová M.