Rezerva starších žáků v Litvínově dvakrát vyhrála


 
» Hlavis (27.10.2013)

Ve sportovní hale U Koldomu v Litvínově pořádal SK Bivoj Litvínov Black 2. kolo Přeboru starších žáků - divize II. Družstvu Florbal Ústí B se v Litvínově dařilo. Ve dvou zápasech ústečtí florbalisté dokázali porazit oba domácí celky a do tabulky si připsali plný bodový zisk.
SK Bivoj Litvínov Yellow - Florbal Ústí B  6:7 (1:2, 2:3, 3:2)

Do utkání s SK Bivoj Litvínov Yellow nastoupili ústečtí hráči v brance s Janem Sauersteinem, který poprvé kapituloval v 5. minutě. Hostujícímu týmu stačilo 31 sekund k vyrovnávací brance, kterou zaznamenal Dan Semerád. V závěru první třetiny dostal poprvé ústecké béčko do vedení Martin Tůma. Vstup do druhé třetiny vyšel lépe domácím, kteří dvěma góly otočili výsledek z 1:2 na 3:2. Za tohoto stavu Yellow vystřídal brankáře Dominika Picka a jeho místo zaujmul Jiří Vybíral. Domácímu celku změna brankáře moc neprospěla a Jiřího Vybírala postupně překonali Ondřej Kawulok, Dan Semerád a Vojtěch Válek. Nadějný dvoubrankový náskok hostující tým prohospodařil v úvodu závěrečné třetiny. Yellow za tři minuty třemi brankami dokonal velký obrat a měl ve 24. minutě blíž k tříbodovému zisku. Trenér Tomáš Hlava po šestém gólu zredukoval sestavu na dvě pětky a jak se později ukázalo, byl to vydařený tah. Dan Semerád ve 25. minutě vyrovnal na 6:6 a za pouhých 18 sekund Michal Gebert vstřelil vítěznou branku ústeckého družstva. V posledních pěti minutách hosté jednobrankové vedení dokázali udržet a mohli se radovat z těsného vítězství. Výborný výkon podal kapitán Dan Semerád, který zaznamenal hattrick.

Branky za Florbal Ústí B: Dan Semerád 3, Tůma, Kawulok, Válek, Gebert.Florbal Ústí B - SK Bivoj Litvínov Black B 7:2 (2:0, 3:0, 2:2)

Ve druhém střetnutí  čekal ústecký tým papírově silnější celek. Ústečtí hráči od začátku dobře plnili taktické pokyny trenéra Tomáše Hlavy a překvapili svého soupeře aktivním pojetím hry. Skóre otevřel v 8. minutě Ondřej Kawulok po využité přesilovce. Za minutu Dan Semerád podruhé rozesmutnil domácí Black. Na začátku druhé třetiny přišly velké chvíle Vojtěcha Válka, který vstřelil dva góly. V pořadí pátou branku přidal Dan Semerád z přesilové hry. Litvínov první branku dal až ve 22. minutě ve vlastním oslabení za stavu 0:5. Ústecký tým byl neustále hladový po gólech. Z branek se mohli radovat ještě ve třetí třetině Otto Lipert a Aleš Poloprutský, kteří vylepšili skóre ústecké rezervě. Black 23 sekund před koncem utkání porážku druhým gólem ještě zmírnil. Výhra ústeckých florbalistů vypadá na první pohled jednoznačná. Black ústecký tým v zápase přestřílel v poměru 28:21, ale narazil na dobrou ústeckou obranu a výborně chytajícího brankáře Filipa Kamínka. Za zmínku stojí výkon brankáře Filipa Kamínka, který měl v zápase úspěšnost 92,85 %. Svěřenci Tomáše Hlavy si připsali po výhře nad pořádajícím Blackem na své konto celkově třetí vítězství od začátku ročníku.

Branky za Florbal Ústí B: Dan Semerád  a Válek po 2, Kawulok, Lipert, Poloprutský.Sestava Florbal Ústí nad Labem B: Jan Sauerstein, Filip Kamínek - Ondřej Dobrovolný, Lukáš Kapr, Kateřina Kočová, Matěj Souček, Pavel Štěrba, Josef Šutka - Michal Gebert, Ondřej Kawulok, Otto Lipert, Aleš Poloprutský, Karel Riegert, Dan Semerád, Martin Stejskal, Martin Tůma, Vojtěch Válek. Trenér:  Tomáš Hlava.

Zpracoval:  Zdeněk Kamínek st.


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Srpen 2020
12
345 Muži A: SC Sluneta
6789
1011 Muži A: SC Sluneta
1213 Muži A: ZŠ Dobiášova
1415 Soustředění: Velebudice
16 Soustředění: Velebudice
17 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
18 Soustředění: Velebudice
19 Soustředění: Velebudice
20 Soustředění: Velebudice
21 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
22 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
23
2425262728 Muži A: SC Sluneta
2930
31

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Česká Lípa
SC Sluneta
17.8.2020 19:00-22:00
 
VS
FbÚ  -  Karlovy Vary
SC Sluneta
21.8.2020 16:00-18:00

Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Alan
Zítra má svátek Hana

Včera slavil(a) narozeniny
Dostálová Veronika
Kawulok Tomáš
Matějka Tomislav
Zítra slaví narozeniny
Primus Matěj
Zajíc Jakub
Za 2 dny slaví narozeniny
Bursík Jonáš
Friedl Vít
Za 3 dny slaví narozeniny
Mádlová Eliška
Němeček Jan