Dorost B v Krupce očima Stokyho


 
» Pigeon (30.10.2013)

Dne 27.10 byli na programu pro náš Dorost B dvě zajímavá utkání v nedaleké Krupce.
Kluci byli ve veliké pohodě, protože věděli, že je nečekají moc těžká utkání…
První zápas měl být zápas s asi nejlehčím soupeřem celé naší ligy a to s DDM Teplice. Taktika byla přihrávání, a abychom se zbytečně nehonili za míčkem. Do brány byl postaven Honza Budín a kluci věděli, že by mu mohli pomoct udržet celý zápas čisté konto. První půlku první třetiny jsme hráli opravdu špatně a nedokázali jsme vstřelit gól. Tento stav se ale nelíbil právě bývalému hráči DDM Teplice- Malimu, který v čase 7:53 vstřelil první gól zápasu. Asistence Faltín. Špatný výkon ale stále pokračoval a proto Ivo, po přihrávce od Žaliho, jako správný kapitán prošel přes půl hřiště, a protože brankář soupeře neviděl na míček, tak celkem pohodlně zakončil a zvýšil na 2:0. Před koncem 1. Části se ještě dokázal prosadit Roman Tremel a zvýšit již na pohodlných 3:0. Asistence Göndör.
 
Kvůli špatnému výkonu v první části, který viděli všichni diváci v hledišti a hlavně trenér, byli kluci seřváni a osvěžili si taktiku, kterou chtěli hrát. Do druhé části kluci nastoupili o něco lépe, ale soupeř věděl, co má hrát a zalezl si na svou polovinu a nenechal nás vstřelit gól. I když jsme hráli druhou část lépe než tu první, nedokázali jsme vstřelit gól a tak byl stav stále 3:0 pro nás. Do třetí části kluci vlétli skvěle, ale stále nemohli vstřelit branku. Nakonec se prosadil Černoch po přihrávce od Lanýže a navýšil skóre na 4:0. Černochovy se ale také nelíbilo skóre, které svítilo na světelné tabuli a o 3 minuty opět skóroval, nyní po přihrávce od Pepíta. Třetí část náš soupeř vzdal, a proto se po rychlém rozehrání od Marka Slavíka dostal míček před úplně volného Stokyho, který neomylně vstřelil branku a zvýšil na 6:0. Před koncem zápasu se ještě po přihrávce od Iva dostal k míčku Marek Slavík a navršil tak skóre na konečných 7:0. Byli jsme rádi, že i přes náš špatný výkon jsme byli schopni vstřelit 7 branek a udržet čisté konto v bráně.
 
Ivo a Mára


Do druhého utkání proti FBC Teplice byli nějaké změny v sestavě a začali jsme hrát na dvě formace. Navíc se na nás přijel podívat náš druhý trenér a hráč Florbalu Ústí-Honza Filipec a my jsme tím pádem měli velkou motivaci do zápasu. Věděli jsme, že tento soupeř bude o něco těžší, než ten předešlý, a proto jsme hned od začátku hráli v plném nasazení. Bohužel pro nás jsme ale chtěli tak moc vstřelit gól, až jsme zapomněli na obranu, a proto nás soupeř zchladil gólem z protiútoku. Vyrovnávací branku se podařilo vstřelit až před koncem úvodní části Romanu Tremelovi , který po přihrávce od Lanýže dokázal z úhlu vymést pavučiny v horním rohu soupeřovi brány. Trenérům se až na pár drobností náš výkon líbil, a proto jsme na soupeře v druhé třetině opět vlétli. Naše aktivita přinesla hned na začátku druhé třetiny svoje ovoce a po samostatné akci Ondry se míček dostal opět k úplně volnému Stokymu,který se opět nemýlil a poslal Florbal Ústí B do vedení 2:1. Další náš gól vstřelil o něco později Lanýž, který zvýšil na 3:1. Asistence Pepíto. V druhé části gól už nepadl, protože soupeřův gólman místami předváděl úchvatné zákroky, a tak skóre bylo stále 3:1. Třetí část jsme chtěli hrát stejně aktivně, jako ty předešlé a opět se nám podařilo vstřelit rychlý gól na začátku poslední části a ten po přihrávce od Iva vstřelil Ondra. Chvíli na to se podařilo po samostatné akci vstřelit gól Ivovi a zvýšit náskok na 5:1. Ani ne za minutu se dokázal prosadit po přihrávce od Karla Myslivce náš nejlepší střelec Černoch a zvýšit na 6:1. Poté jsme ale začali hrát pasivně, protože jsme měli už velký náskok, toho využil náš soupeř a korigoval stav na 6:2. Na konci zápasu nás poslal rozhodčí do oslabení a kluci dostali jasný úkol-udržet míček a nikam se nehnat. Tohle si vysvětlil Karel Myslivec podle svého a získaný míček, který dotlačil podél mantinelu na soupeřovu polovinu, se mu podařilo šťastně dotlačit až do soupeřovi brány a tak nakonec ještě zvýšil skóre na konečných 7:2.


 
Gól v oslabení
Zpracoval: Stoky 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Srpen 2020
12
345 Muži A: SC Sluneta
6789
1011 Muži A: SC Sluneta
1213 Muži A: SC Sluneta
1415 Soustředění: Velebudice
16 Soustředění: Velebudice
17 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
18 Soustředění: Velebudice
19 Soustředění: Velebudice
20 Soustředění: Velebudice
21 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
22 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
23
2425262728 Muži A: SC Sluneta
2930
31

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Sparta Praha
SC Sluneta
11.8.2020 18:30-20:30
 
VS
FbÚ  -  Panthers Praha
SC Sluneta
13.8.2020 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Česká Lípa
SC Sluneta
17.8.2020 19:00-22:00

Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Zuzana
Zítra má svátek Klára

Včera slavil(a) narozeniny
Verner Jakub
Dnes slaví narozeniny
Štěpán Vojtěch
Za 2 dny slaví narozeniny
Dostálová Veronika
Kawulok Tomáš
Matějka Tomislav