Béčko dorostu v Kadani

» Pigeon (29.11.2013)

V neděli 24.11 se náš tým vypravil do Kadaně, aby odehrál 2 zápasy proti FBC DDM Kadaň a FbC 98 DDM Chomutov B a jak to viděli dva aktéři Jan Černý a Marek Slavík si přečtěte níže.
Pohled Černocha:
První zápas proti FBC DDM Kadaň měl být jedním z vyrovnaných zápasů sezony. A také to tak vypadalo, po první třetině byl stav 1:0 pro Florbal Ústí po brance Lukáše Haluzy.Druhá třetina se už pro náš celek vyvíjela o něco lépe, jako první se trefil Roman Tremel po nahrávce Černocha

a o tři minuty později se trefil i Žali po nahrávce Stokyho. Třetí třetina byla nejhorší z pohledu našeho celku, protože jsme dostali dvě zbytečné branky po individuálních chybách. Na konečných 4:2 upravil ještě Petr Málek po nahrávce Romana Tremela.

Pohled Máry:
Ve druhém zápase jsme hráli proti Chomutovu B . Nastoupili jsme ve velkém tempu a na výsledku to bylo znát. Po 4 minutách jsme ve vedení 0:4. V 0:46 otevřel skóre Mára po asistenci Žaliho, další gól padl v čase 1:30, kdy skóroval Pepa a asistenci si připsal Hrubajs. Další gól po individuální akci bez asistence si připsal Hazič a v 4:06 skóroval, Žali po nahrávce našeho kapitána Iva. Zbytek první třetiny jsme už nemohli bohužel skórovat a to jsme měli několik i 100% šancí.

Do 2. Třetiny jsme už vstoupili aktivněji, kdy hned po minutě skóroval Černoch, další bod si za asistenci připsal, Žali. Měli jsme i několik slibných šancí, ale bohužel to nevycházelo. Další gól zase dal Černoch a asistoval mu Tremel . V čase 7:48 vstřelil gól Hazič, další padl v čase 9:07, kdy skóroval Mára po přihrávce Žaliho. Další branka padla po krásné akci, kterou vytvořili, Žali a Mára, kdy skóroval prvně jmenovaný. Je vidět, že to této dvojici pálí. Druhou třetinu jsme ukončili se skórem 0:9. Kdo bude kupovat basu piv, se uvidí ve třetí třetině.

Ve 3. Třetině jsme nastoupili s novou taktikou. Ve 4. Minutě skóroval Mali po přihrávce Stokyho a prvně jmenovaný tak bude kupovat týmu basu piv. V čase 6:03 skóroval tepličák Hrubajs, další branku přidal Tremel po přihrávce Černocha. 13. gól vstřelil Lanýž po asistenci Maliho. Následující vstřelil náš bek, který krásnou pohotovou střelou zvyšoval na skóre 0:14. Další dva góly vstřelili Hrubajs a Mára. Myslím si, že druhé utkání jsme zahráli kvalitně, i když jsme neproměňovali 100% šance. Máme ještě co zlepšovat, ale utkání jsme vyhráli 16:0 a prokázali jsme svoji sílu. Rádi bychom vás pozvali na další utkání, které hrajeme 21. 12. 2013 v Krupce proti DDM Teplice a Chomutovu B.