Dorost B v Krupce

» Beny (14.10.2014)

První společné zápasy v Krupce.
Dne 12.10.2014 jsme se sešli v Krupce na prvních zápasech této sezóny. Už na začátku této sezóny se potýkáme s hráči, kteří berou trénink spíše jako zábavu a proto jsme družstvo museli sestavit i z jiných družstev. Nakonec se ukázalo, že výběr byl na místě a úvodní zápasy se nám povedly.
Do prvního zápasu jsme nastoupili v 09:00 hodin proti Teplickému DDM. Zápas to byl pěkný, plný akcí a šancí na obou stranách. V brance se postavil Honza B.. Ve chvíli doslova postavil, ale napínáček v botě jej zase rychle uložil do kolen a bylo vše v pořádku. Skóre z naší strany otevřel Honza F. po pěkné přihrávce Aleše. Druhým gólem se zapsal do soupisky střelců Beny a to poté, co vystihl nahrávku soupeře, prošel polovinou hřiště a zakončil. Třetí gól našeho družstva vstřelil po křižné přihrávce Benyho Marek S., který se se střelou nijak neunáhlil, brankaře si položil a poté skóroval. Soupeři se v první třetině podařilo pouze snížit na 3:2, což se do konce zápasu nezměnilo. Druhá a třetí třetina skončila 0:0.
Sice nepadlo moc gólů, ale hra byla opravdu pěkná, až překvapivá. Samozřejmě zde byly chybičky, ale to postupně v průběhu sezóny vypilujeme.
Druhý zápas nás čekal až ve 12:40 hodin což je moc dlouhá pauza a také se to promítlo na kvalitě hry. Nehledě na to, že nás čekal v ten den těžší soupeř a to tým Liberce. V brance se tentokrát uvelebil Honza S., jeden z mladších méně zkušených brankařů, ale na jeho výkonnosti to nebylo moc znát. Hra byla rychlá a pro diváky určitě zajímavá, až na to, že je nebylo moc slyšet. Třetiny byly vyrovnané, 1:2, 0:2, 2:2. Bohužel druhá třetina nám utekla a takový rozdíl se nám již nepodařilo dorovnat. Myslím si, že ale s tak dobrým soupeřem se nám to povedlo a do budoucna mu budeme ještě lepším protivníkem. Góly za nás vstřelil Dan Semerád po přihrávce Martina S., Aleš po přihrávce Benyho a Beny po přihrávce Máry.
Chtěl bych poděkovat všem přítomným co nám pomohli s pořádáním, rodičům za to, že nám přivezli hráče a zároveň je poprosit o hlasitější podporu a hlavně hráčům za ne špatný vstup do sezóny.

Teď nás čeká výlet do Liberce dne 25.10.2014, proto prosím rodiče co by mohli jet svým vozidlem, aby napsali Tomášovi nebo mě a rovnou kolik budou mít míst. Určitě by se jelo vlastními vozy a startovné na dítě bude 200,-Kč.