Soustředění 2016


 
» Redakce (7.4.2016)

Vážení rodiče, hráči, přátelé florbalu, stejně jako každý rok jsme pro Vás připravili předsezónní soustředění 2016.









 
ubytování
Díky dotacím, které jsme letos jako klub získali, jsme mohli pro soustředění vybrat výrazně kvalitnější zázemí pro ubytování i sportování při zachování loňské ceny za pobyt. Místem našeho soustředění pro mládežnické kategorie je letos areál v Kralupech nad Vltavou, kde je ubytování v hotelu v pokojích s vlastními sociálkami, a kde je možnost sportování na mnoha různých venkovních i vnitřních sportovištích v místě a okolí hotelu. V případě zájmu i letos zajistíme dopravu autobusy.




Pro letošní soustředění jsme připravili dva termíny, rozdělené podle kategorií pro sezónu 2016/2017

  31. 7. - 7. 8. 2016 - Junioři B, Dorost, Starší žáci 2

  21. 8. - 28. 8. 2016 - Junioři A, Starší žáci 1, Mladší žáci, Elévové, Přípravka, Dorostenky, Žákyně

Přes vedoucí družstev a trenéry dostanete přihlášky a prosíme Vás, o jejich závazné vyplnění a odevzdání zpět vedoucímu družstva nebo trenérovi Vaší kategorie případně do kanceláře klubu do 15. 5. 2016 včetně zaplacení zálohy 2000,- Kč.

Doplatek 2000,- Kč, případné dopravné za BUS 100,- Kč bude potřeba doplatit do 15. 6. 2016.


Platby je možné buď platit hotově v kanceláři klubu nebo na transparentní účet klubu 7536581001/5500,
k identifikaci platby uveďte do VS první část rodného čísla ve formátu RRMMDD, a do zprávy pro příjemce uveďte důvod platby a jméno člena (např. záloha na soustředění Štorek Vojtěch).

V případě dotazů se obracejte na šéftrenéra p. Marka Vojtu (tel: 728 11 19 93).


seznam hráčů s termíny ZDE





 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Děčín
Elévové: Lovosice
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SCS Sluneta
23.1.2021 17:00-19:00

Další týmy
Dorost
23.1.: Kunratice,Děčín
0:00-0:00

Ženy A
23.1.: SH Česká Lípa
17:00-19:00

Dorost B
23.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Muži B
23.1.: TJ Sokol Vinohrady
19:00-21:00

Mladší žáci
23.1.: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Mladší žáci
23.1.: Gym. Jateční
Muži C
24.1.: Most
0:00-0:00

Přípravka
24.1.: Chomutov
Mladší žáci
24.1.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Vladislav
Zítra má svátek Doubravka

Dnes slaví narozeniny
Kubeš Jan
Zítra slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 2 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína
Verbířová Adéla
Za 3 dny slaví narozeniny
Zápotocký Daniel