Soutěží budeme procházet hladce jako Pablo Escobar, říká Hynek Nikolič


 
» Redakce (13.10.2016)
Foto: Jan Němeček

Rezerva mužů se může pyšnit opravdu našlapaným týmem. Po obměně hlavního týmu Florbalu Ústí se do druhého týmu našeho klubu dostali takoví hráči jako Hynek Nikolič nebo Leoš Nergl. V mužstvu se objevuje i Filip Kučaba nebo pomalu již veterán Jakub Koník.
Oba zápasy z víkendu hráči zvládli s velkým přehledem. Lípa sice kousala, ale díky silnému útoku Florbal Ústí vyhrál 13:8. V neděli proti Liberci už to byla jasná jednosměrka na branku soupeře. Ústečtí florbalisti vyhráli 11:2. Proti soupeřům zářil Hynek Nikolič, který nasbíral za pouhé dva zápasy dvanáct bodů.

Podle slov Hynka Nikoliče jsou cíle jen ty nejvyšší
Hynka Nikoliče jsme se zeptali i na pár otázek, tak aby nám dokázal přiblížit cíle i působení mužské rezervy. „Cíle jsou vytyčeny úplně jasně. Letos chceme určitě první místo a jdeme si pro něj,“ netají ambice sniper. „Přesto náš hlavní cíl: bavit se florbalem, plníme zatím naplno.“

Hráči zaváhali zatím jen v jednom utkání, když prohráli proti Plzni velmi těsně 7:8. „Před sezonou jsem si opravdu myslel, že letos neprohrajeme ani zápas, a když už ano, tak ne doma. Hned druhý zápas mě vyvedl z omylu,“ prozrazuje Hynek Nikolič a dodává: „Nicméně vím, že to bylo opravdu jen zaváhání a nadále si myslím, že v soutěži budeme procházet tak hladce jako Pablo Escobar Medellínem.“

Všude samé góly a jen góly
Nový sniper v B týmu mužů. Hynek Nikolič má zatím na kontě z každého utkání alespoň tři body. Naposledy ukořistil rovnou sedm bodů proti České Lípě, kdy dokázal vstřelit hned pět branek a na dvě přihrát. Proti Děčínu se uskromnil a dal prostor i dalším. Po dvou brankách a třech asistencích má nyní na kontě celkově devatenáct bodů!

„Ve formaci se mi hraje opravdu dobře a je pravdou, že hlavně díky tomu vedu kanadské bodování jak v gólech, tak i v asistencích,“ říká útočník Hynek Nikolič. Neopomenul však vyzdvihnout i ostatní formace týmu a pochvaluje si celkovou harmonii mezi hráči.

Když mluvíme o spoustě gólů, tak ty padají i do branky Florbalu Ústí. Jen České Lípě se povedlo poslat za záda brankáře Pavla Štefce osm kousků. „Od začátku sezony jsme chtěli hrát útočný florbal a z toho pak vyplývá, že obdržíme více gólů. Nicméně musím uznat, že máme v obraně na čem pracovat.“

Kritické momenty by mohly nastat ve vyrovnaných zápasech, ve kterých budou rozhodovat právě takové aspekty jako je zabezpečená obrana. „Věřím, že když půjde v nějakém zápasu do tuhého, tak to dozadu budeme schopni zavřít,“ zakončuje Hynek Nikolič, lídr statistik Divize. 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Srpen 2020
12
345 Muži A: SC Sluneta
6789
1011 Muži A: SC Sluneta
1213 Muži A: ZŠ Dobiášova
1415 Soustředění: Velebudice
16 Soustředění: Velebudice
17 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
18 Soustředění: Velebudice
19 Soustředění: Velebudice
20 Soustředění: Velebudice
21 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
22 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
23
2425262728 Muži A: SC Sluneta
2930
31

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Česká Lípa
SC Sluneta
17.8.2020 19:00-22:00
 
VS
FbÚ  -  Karlovy Vary
SC Sluneta
21.8.2020 16:00-18:00

Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Alan
Zítra má svátek Hana

Včera slavil(a) narozeniny
Dostálová Veronika
Kawulok Tomáš
Matějka Tomislav
Zítra slaví narozeniny
Primus Matěj
Zajíc Jakub
Za 2 dny slaví narozeniny
Bursík Jonáš
Friedl Vít
Za 3 dny slaví narozeniny
Mádlová Eliška
Němeček Jan