Dorostenky zvítězily na Nisa Open 2017! Ve finále vyhrály 2:1 proti Florbalové akademii MB


 
» Harmach (6.6.2017)
Foto: Facebook Florbal - Salming NISAOPEN

Velký úspěch zaznamenaly dorostenky Florbalu Ústí! Holky přivezly zlaté medaile z prestižního a tradičního turnaje Nisa Open v kategorii GU17! Ve finále porazily těsně 2:1 Florbalovou akademii MB. V celém turnaji pak jen jedinkrát prohrály.
Semifinále musely rozhodnout samostatné nájezdy
V základní skupině se umístily na druhém místě. Skončily hned za Florbalovou akademii MB, se kterou v základní skupině hrály nerozhodně 2:2. Se slovenským týmem FbO Florpédo Bratislava si holky poradily jednoduše 5:1, lekci z produktivity udělily i Jablonné nad Orlicí, kterou porazily vysoko 7:0. Jedinou prohru v turnaji zaznamenaly proti Světlé nad Sázavou – 2:4. Poslední utkání ve skupině zakončily remízou proti FbK Vosy Praha.

Dorostenkám se povedl velký zvrat v turnaji! Polský tým Puks Trzebinia v základní část nejenže ani jednou neprohrál, ale nedostal ani jednu branku. To se zlomilo právě až v semifinále proti Florbalu Ústí. Výborným výkonem trápily dorostenky polský výběr natolik, že utkání rozhodly až samostatné nájezdy, v nichž byly úspěšnější ústecké holky – 4:3pn.

V utkání o zlaté medaile se utkaly proti svému soupeři ze skupiny Florbalové akademii MB. V zápase o všechno mohly pohár pro kategorii dorostenek pozvednout ústecké holky, které výhrály 2:1!

Životní sezona pro mnohé z nich
Holky letos prožily velmi živou sezonu. V ligové části se jim podařilo vyhrát skupinu a postoupit až do předkola MČR, kde narazily na silný celek z Prahy – Florbal Chodov. Po srdnatém výkonu dorostenky sice nepostoupily, ale neznamenal to vůbec konec sezony. Naopak. Některé z nich se v květnu zúčastnily výběrového kempu s českými reprezentanty. Na sklonku května spousta z nich skvěle reprezentovala severočeský region. Dorostenky se na krajských výběrech umístily páté a žákyně dokonce celý turnaj vyhrály!

Vítězství na Salming Nisa open 2017 je jen třešničkou na dortu za náročné období a tvrdou prací, kterou holky v letošní sezoně odvedly. Cestu ke zlaté medaili si však musely vyklestit samy. 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Červen 2021
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Milan
Zítra má svátek Leoš

Dnes slaví narozeniny
Huslička Tomáš
Pribanová Johana
Zítra slaví narozeniny
Trčka Ondřej
Za 2 dny slaví narozeniny
Olexa Dominik
Rybníček Lukáš
Svoboda Ladislav