Juniorky si na úvod připisují hned čtyři body! Muži B porazili Děčín 6:4


 
» Redakce (25.10.2017)

Hned deset týmů zasáhlo o uplynulém víkendu do bojů ve svých soutěžích a Florbalu Ústí se povětšinou dařilo. Jak se jednotlivým týmům vedlo, Vám přiblížíme v našem víkendovém přehledu.
Starší žákyně, 22. 10., Chomutov
FbÚ – Bivojky Litvínov 4:4, Florbal Chomutov 9:2

Do prvních letošních bojů zasáhla děvčata v neděli v Chomutově. Pro některé to byly vůbec první soutěžní utkání, pro většinu potom první utkání v „pětkovém“ florbalu na velkém hřišti. Na hře byly patrné velké rezervy, ale holky si obě utkání velmi užily a zásluhou především zkušených hráček v první lajně a bojovného výkonu celého týmu, získaly první čtyři body do ligové tabulky.

Juniorky, 22. 10., Chomutov
FbÚ – TJ Turnov 2:2, Fbk Jičín 3:1

První zápasy v kategorii juniorek mají za sebou naše starší děvčata. V neděli vyrazila do dalekého Jičína, kde se utkala nejprve s turnovskými vrstevnicemi. Ve vyrovnaném utkání se hrál vcelku pohledný florbal, kterému ovšem chyběla přesnější koncovka na obou stranách. Obnovenou premiéru v brance prožila Míša Sikorová, poprvé v ústeckém dresu se představily sestry Kročákovy. V druhém utkání naskočily juniorky proti domácímu celku. Jičínské hráčky se prezentovaly kontaktní hrou mnohdy za hranicí pravidel a předvedly nejednou své šermířské umění. Vysvobozujícím momentem tak našim hráčkám byl závěrečný hvizd, kdy i přes výhru byly rády, že mají toto utkání za sebou.

Přípravka, 21. 10., Most Velebudice
FbÚ White – FbÚ Red 4:3, Vipers Most - White 7:1, Bivoj Litvínov Yellow 4:7
FbÚ Red – FbÚ White 3:4, Bivoj Litvínov Yellow 3:9, Vipers Most - White 6:1

I přes nepříjemnost, která se stala cestou na turnaj, si naši nejmenší za dozoru rodičů svá utkání užili a nabrali důležité zápasové zkušenosti se soupeři z Litvínova a Mostu. Utkali se dokonce i ve vzájemném ústeckém utkání, ze kterého odešli o gól lépe bílí. Důležitější než výsledek ale byla radost ze hry a ta byla vidět u všech.

Elévové, 22. 10., Teplice
FbÚ White – ASK Lovosice Black 2:11, SK Štětí 11:3, Florbal Domeček Chomutov 12:2
FbÚ Red – DDM Teplice 9:6, SK Dubí Red 12:1, Florbal Chomutov 8:8

Elévci vyrazili na svůj druhý turnaj do Teplic, kde sehráli svá další utkání. Také v této kategorii nejsou důležité výsledky a osobní statistiky, a tak trenéři chválili především za hezké přihrávky, odvahu při hře s balonkem a chytrost, kterou jejich svěřenci předváděli i při hře bez balonku. Výsledkem byly hezké akce a góly, které dělaly radost nejen trenérů, ale hlavně samotným hráčům.

Mladší žáci, 21. 10., Liberec, Ústí nad Labem
FbÚ Red – FBC Liberec Purple 5:0, Florbal Chomutov 2:7, ASK Lovosice 7:4
FbÚ White – Mocní Tuleni Podbořany 8:0, Bivoj Litvínov Yellow 3:4, FBC Lomnice 4:0

Početná družina našich mladších žáků se o tomto víkendu rozdělila na dvě party. Jedna vyrazila ke svým utkáním do Liberce, druhá přivítala naopak své soupeře na domácím hřišti. Obě družstva se prezentovala dobrým nasazením a podala sympatický výkon. V domácím prostředím naše žáčky navíc podpořila i příjemná divácká kulisa. Poučením do příště mohou být vyloučení za špatná střídání, která ovšem nemohla zkazit jinak dobrý dojem z předvedených výkonů.

Dorostenci B, 22. 10., Most Velebudice
FbÚ – TJ Turnov 8:1, Vipers Most 8:3

Výborný vstup do sezóny má za sebou rezervní tým dorostu, který také na svém druhém turnaji dokázal naplno bodovat a neztratil tak dosud ani jeden bod. Dorostencům se postavily týmy z opačných konců regionu, jmenovitě TJ Turnov a Vipers Most. Kluci v obou utkáních dokázali nastřílet osm branek, a jelikož obranná fáze fungovala většinou spolehlivě, zvítězili v obou utkáních poměrně přesvědčivým způsobem. Bodově povedený víkend zažil Jakub Krupica, který ze dvou utkání zaznamenal osm kanadských bodů za 4 branky a stejný počet asistencí.

Muži B, 22. 10., Ústí nad Labem
FbÚ – 1. FBC DDM Děčín IV 6:4

Již po šesté v této sezóně si vyběhli udělat žízeň muži ústecké rezervy. Tentokrát se před vlastními diváky postavili soupeři ze sousedního Děčína. Po většinu utkání tahali výsledkově za delší konec a také po konečném hvizdu se mohli radovat z konečného výsledku 6:4. Bodově se výrazněji do statistik zapsali Hynek Nikolič a Jindřich Grosse, kteří si v utkání připsali shodně dvě branky a jednu asistenci. Šestou branku domácích vstřelil nejproduktivnější hráč ústeckého a-týmu Viktor Kopecký.

Muži C, 22. 10., Kadaň
FbÚ – Florbal Chomutov B 5:5, FbK Prty 7:3

Ke druhému letošnímu turnaji vyrazili muži do daleké Kadaně, kde na ně čekal tým z Chomutova a Prty. Dobře rozehrané utkání s rezervou Florbalu Chomutov bohužel loňští vítězové Ústecké ligy mužů do vítězného konce nedovedli, když dovolili soupeři srovnat ze stavu 5:3 na konečných 5:5. Nepovedl se bohužel ani začátek druhého zápasu a muži brzy prohrávali 0:3. Naštěstí se ale dokázali ze studené sprchy otřepat a i díky nasazení a zkušenostem v týmu hrajících veteránů otočili nepříznivé skóre ve svůj prospěch až na konečných 7:3. 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Srpen 2020
12
345 Muži A: SC Sluneta
6789
1011 Muži A: SC Sluneta
1213 Muži A: ZŠ Dobiášova
1415 Soustředění: Velebudice
16 Soustředění: Velebudice
17 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
18 Soustředění: Velebudice
19 Soustředění: Velebudice
20 Soustředění: Velebudice
21 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
22 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
23
2425262728 Muži A: SC Sluneta
2930
31

 
Muži A
 
VS
Liberec  -  FbÚ
ZŠ Dobiášova
13.8.2020 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Česká Lípa
SC Sluneta
17.8.2020 19:00-22:00

Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Alena
Zítra má svátek Alan

Dnes slaví narozeniny
Dostálová Veronika
Kawulok Tomáš
Matějka Tomislav
Za 2 dny slaví narozeniny
Primus Matěj
Zajíc Jakub
Za 3 dny slaví narozeniny
Bursík Jonáš
Friedl Vít