Mužská rezerva těsně přehrála Teplice. Veteráni poprvé v sezóně padli


 
» Redakce (7.11.2017)
Foto: Jan Němeček

Divize mužů nabídla v rámci svého 7. kola severočeské derby, ve kterém domácí Teplice přivítaly ambiciózní hráče Florbalu Ústí. Velice vyrovnané utkání nabídlo celkem patnáct branek. O jednu více vstřelili hráči z krajského města a vyhráli 7:8. Veteráni cestovali do našeho hlavního města, odkud si vezou tři body.
Rozhodl Leoš Nergl tři minuty před koncem
Florbal Teplice 7:8 Florbal Ústí B
Branky FbÚ: 8. Nikolič, 10. Kučaba, 22. Kopecký, 28. Kučaba, 44. Nergl, 49. Nikolič, 49. Kučaba, 58. Nergl

Druhé severočeské derby a druhá výhra. Taková je bilance hráčů mužské rezervy, kteří v minulém hracím kole vyhráli doma nad Děčínem a definitivně zakončili sérii zápasů. V sestavě Ústeckých se podruhé za sebou objevil vypomáhající Viktor Kopecký, do zápasu naskočil také junior Vojtěch Esterka.

70 fanoušků sledovalo v teplické sportovní hale zajímavé utkání, které nabídlo krásné branky a šest přesilových her, z čehož jedna byla hned dvojnásobná. Došlo k ní na začátku druhé třetiny a za domácí ji dokázal využít Ondřej Kůs. Snižoval tak průběžné skóre na 2:3 z pohledu domácích.

Brankově nejbohatší třetí třetina přinesla osm branek. Tři z nich padly v průběhu deváté minuty, kdy nejprve za hosty zvyšoval Hynek Nikolič na 6:4. Již za 13 sekund se ale prosadil David Gebhardt a snížil opět na nejtěsnější brankový rozdíl. Hektickou půlminutu uzavřel Filip Kučaba, který tak završil svůj hattrick a vrátil svému týmu dvoubrankové vedení. Teplice ještě do konce utkání dokázaly vyrovnat na 7:7. Poslední slovo v zápase si ale ponechal Leoš Nergl, který necelé tři minuty před koncem vstřelil svou druhou branku a převážil tak definitivně misky vah ve prospěch hostujícího Florbalu Ústí.

Veteráni vezou z Prahy tři body
FBC Česká Lípa 2:5 Florbal Ústí
Branky FbÚ: 20. Kopta, 27. Štěpánek, 30., 32. a 35. Bečvář

V sobotu dopoledne vyrazili naši nejstarší hráči do Prahy, kde na čekala další dvě utkání ligy veteránů. Ve svém prvním utkání narazili na Českou Lípu. Co se nepovedlo mužům A v Superlize, to se povedlo veteránům. Do té doby neporažený tým si poradil se svým soupeřem i v pátém zápase ligového ročníku a dokráčel si pro vítězství 5:2. Hattrickem se blýsknul obvyklý brankový tahoun Václav Bečvář. Všechny své zásahy navíc dokázal vměstnat do pouhých pěti minut.

Florbal Ústí 1:8 FORZA Tatran
Branky FbÚ: 21. Kopta

V druhém utkání stál proti Severočechům zkušenější soupeř, a to sice FORZA Tatran, kterou bodově táhl David Růna a Martin Kostiha. Už v 10. minutě prohrávali Ústečtí o dvě branky, když se prosadil výše jmenovaný David Růna a Juraj Šádek. Kontaktní branku vstřelil v půlce druhé třetiny Petr Kopta. To bylo ale pro tentokrát ze strany Ústeckých vše a ve zbytku utkání se prosazovali už pouze hráči Forzy. Po konečném hvizdu tak na tabuli svítil výsledek 1:8. 

23.7. Zavřený sekretariát
Od 26.7. do 8. 8. 2021 bude zavřený sekretariát z důvodu čerpání dovolené


 
««    »»
Srpen 2021
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Kristián
Zítra má svátek Oldřiška

Včera slavil(a) narozeniny
Dobosz Jan
Henzlová Jiřina
Dnes slaví narozeniny
Dolejší Jan
Písek David
Sebera Adam
Zítra slaví narozeniny
Pucarević Adam
Za 2 dny slaví narozeniny
Hons Ondřej
Šťovíček Jakub
Za 3 dny slaví narozeniny
Špičák Petr ml
Šredl Samuel
Zeman Jakub