Dorostu se daří, oba týmy si připsaly další plný počet bodů


 
» Redakce (7.11.2017)
Foto: Jan Němeček

V neděli se v Litvínově konalo 14. kolo 1. ligy dorostenců, kde nechyběli ani kluci z Ústí. Byly mimo jiné k vidění dva zápasy Ústí, první s Českou Lípou a druhý s Libercem. Florbal Ústí B zavítal do Kadaně, kde se utkali s Chomutovem B a Turnovem.
Dorost deklasoval Českou Lípu o čtrnáct branek
FBC PD Dědek Česká Lípa 2:16 Florbal Ústí
Okolo nedělního poledne se v litvínovské hale začali sjíždět ústečtí dorostenci pod vedením Jakuba Kolstrunka, s vizí udržet svoji prozatímní šňůru neporazitelnosti v dorostenecké skupině A. V prvním zápase vyzvali Severočeši tým z České Lípy.

Našim dorostencům chyběl juniorský reprezentant Dominik Beneš, který se tentýž den vrátil z Euro Floorball Tour ve Švýcarsku, ovšem jak se moudře říká, tým nedělá jednotlivec a to ústečtí florbalisté naprosto potvrdili výhrou nad Českou Lípou 16:2. Ze zápasu lze vypíchnout například Ondřeje Kawuloka, který se blýskl hattrickem a dvěma asistencemi, nebo Pavla Vítka, který stačil zavěsit do českolipské sítě čtyři góly.

Florbal Ústí - FBC Liberec 8:4
To by bylo. Hráče Ústí ale ve druhém zápase čekal často velice nepříjemný Liberec. Že to nebude nic jednoduchého, ukázalo již ze začátku obrovské nasazení z obou stran. Po dvou třetinách svítilo na tabuli skóre 3:3. Ovšem ze hry měl pomalu ale jistě více Florbal Ústí.

Po polovině třetí třetiny padl vlastní gól do sítě Liberce, to byl rozhodující moment. Během následujících pěti minut se s góly roztrhl pytel a naši dorostenci zápas zvládli s konečným výsledkem 8:3. I když se kluci vrátili zmoklí a ve tmě, rozhodně panovala vítězná nálada. Ústečtí dorostenci vedou skupinu A s gólovým rozdílem +86, dva body za nimi je momentálně Děčín.

Rezerva dorostu si připsala další dvě vítězství
Florbal Ústí B 5:2 Florbal Chomutov B
Florbal Ústí B nastoupil proti týmu z Chomutova. Od začátku se zápas převrátil na vedení Ústí – a i přes pár branek, které padly do domácí klece – si ústecká rezerva vedení uhájila a zvítězila 5:2. Dva góly vstřelil společně s jednou asistencí Dominik Herzina a hned za ním v kanadském bodování zápasu byl Libor Hons se dvěma góly.

TJ Turnov 2:8 Florbal Ústí B
Další zápas hráli Ústečtí s Turnovem. Utkání započalo podobně jako to minulé, po dvou rychlých trefách našich dorostenců, konkrétně Ondřeje Reichla a Filipa Srnky. Ve druhé třetině si Ústí pojistilo jednoznačné vedení a utkání skončilo se skórem 2:8. Florbal Ústí B náleží druhá pozice v tabulce, o první pozici se pere s Jabloncem, který vede ligu pouze s lepším skórem. 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Srpen 2020
12
345 Muži A: SC Sluneta
6789
1011 Muži A: SC Sluneta
1213 Muži A: ZŠ Dobiášova
1415 Soustředění: Velebudice
16 Soustředění: Velebudice
17 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
18 Soustředění: Velebudice
19 Soustředění: Velebudice
20 Soustředění: Velebudice
21 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
22 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
23
2425262728 Muži A: SC Sluneta
2930
31

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Česká Lípa
SC Sluneta
17.8.2020 19:00-22:00
 
VS
FbÚ  -  Karlovy Vary
SC Sluneta
21.8.2020 16:00-18:00

Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Alan
Zítra má svátek Hana

Včera slavil(a) narozeniny
Dostálová Veronika
Kawulok Tomáš
Matějka Tomislav
Zítra slaví narozeniny
Primus Matěj
Zajíc Jakub
Za 2 dny slaví narozeniny
Bursík Jonáš
Friedl Vít
Za 3 dny slaví narozeniny
Mádlová Eliška
Němeček Jan