Veteráni byli na Prague Masters! Muži C si poradili s Podbořany


 
» Redakce (14.11.2017)
Foto: Pavel Růžička, TCSE

Veteráni se znovu vydali na Prague Masters. V turnaji pro florbalové legendy se jejich cesta zastavila v šestnácti finále, ve kterém nestačili na finský výběr Kioski. Florbalové céčko má za sebou dvojutkání na UJEP v Ústí nad Labem. Z gólové přestřelky vyšel jako vítěz tým z Kadaně, v druhém klání se už ústečtí florbalisté mohli radovat ze zisku tří bodů za vítězství proti Podbořanům.
Brodd IBK 3:0 Florbal Ústí
Florbal Ústí 3:3 Technic 40 Košice
Florbal Ústí 6:0 VETERANS Dobřany


V základní části se utkali s norským mužstvem Brodd IBK. Norům pomohlo k vítězství rychle vstřelení dvou branek v první patnáctiminutovce. Ulrik Jonsson nakonec v posledních třech minutách rozhodl a Norové zvítězili 3:0.  Ve večerním klání vyzvali na souboj naši veteráni slovenský tým Technic 40 Košice. Ve vyrovnané bitvě se dařilo více Florbalu Ústí, když skóre utkání otevřel Radek Weber a následně dvěma brankami ve druhé části přiblížil Ústí k bodovému zisku Jan Štěpánek. Jenže Košice vyrovnali a klání skončilo nerozhodně 3:3. V posledním utkání se veteráni činili a Dobřany smetli vysoko 6:0.

SKP FALKONI Holešov 2:8 Florbal Ústí
Kioski 9:2 Florbal Ústí

Se ziskem čtyř bodů postoupili ústečtí florbalisté do play-off, kde v prvním kole narazili na tým z Holešova. Hattrick si připsal Václav Bečvář a čtyři body za dva góly a dvě asistence se do celkového skóre započetli Janu Štěpánkovi. Veteráni vyhráli 8:2 a postoupili do šestnácti finále. V něm narazili na finský tým Kioski. Se soupeřem ze Skandinávie drželi Ústečtí krok prvních patnáct minut, jenže od druhé poloviny převzali Finové otěže klání a nakonec zvítězili 9:2.

Body sbíral převážně Jan Štěpánek, který za pět utkání skončil na deseti bodech (7+3), po pěti bodech měli Václav Bečvář a Radek Weber. Kompletní statistiky na webu Prague Masters.

Muži C mají z dvojutkání tři body
FBC DDM Kadaň C 13:10 Florbal Ústí C
V utkání Florbal Ústí a Kadaň padlo celkem 23 gólů. Ústečtí si v první třetině vytvořili náskok dvou branek už v první minutě a na 3:0 zvyšoval Jan Černý. Kadaň se však probudila a do konce první patnáctiminutovky dokázala stav utkání otočit na svou stranu. O další dvě branky více než Florbal Ústí vstřelil soupeř i ve druhé třetině. Kadaňští si náskok v poslední části udrželi a vyhráli 13:10.

Florbal Ústí C 8:5 Tatran Mocní Tuleni Podbořany
Chuť si domácí celek spravil v zápasu proti Mocný Tuleňům z Podbořan. Soupeř sice v prvních dvou třetinách určoval tempo hry a skóre držel těsně na svojí straně, kdy Podbořany vedly 4:3, jenže v poslední periodě Ústečtí zabrali a klání strhnuli na svou stranu. Ústí vyhrálo 8:5. 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Červen 2021
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Milan
Zítra má svátek Leoš

Dnes slaví narozeniny
Huslička Tomáš
Pribanová Johana
Zítra slaví narozeniny
Trčka Ondřej
Za 2 dny slaví narozeniny
Olexa Dominik
Rybníček Lukáš
Svoboda Ladislav