Starší žáci cestovali do Libereckého kraje, kde zakončili první polovinu soutěže a rok 2017


 
» Redakce (22.12.2017)
Foto: Jan Němeček

Starší žáci A v sobotu vyrazili do Nového Boru, kde je čekaly hned čtyři duely, které jim nakonec předvánoční čas moc nezpříjemnily. Starší žíci B hráli v Liberci a rovněž nemají plný počet bodů. Rok 2017 ovšem výhrou zakončili, a to když porazili FBC Liberec C 0:4.
Starší žáci začali svůj herní den o půl deváté ráno, kdy jim v cestě za třemi body stál děčínský celek. Ústečtí šli do vedení jako první, jelikož se ve 3. minutě prosadil Šimon Secký. Poté si hráči děčínského celku zahráli přesilovou hru, ve které vyrovnali a do konce první periody ještě skóre zápasu otočili zásluhou Vladimíra Trčky 1:2. Ve druhé části Ústečtí vyrovnali, ale poté se prosazovali pouze hráči polabského Děčína, kteří odskočili na rozdíl dvou branek a vedení už neztratili. Tři body tedy putují do Děčína za výhru 4:3.

Druhý zápas už body svěřencům Ladislava Malého přinesl a to všechny tři. Základem bodového zisku byla tentokrát právě první polovina, kterou opět rychlou brankou odstartoval Šimon Secký. Domácí Podbořany pak sice vyrovnaly, ale hned dvakrát dokázali hosté opět přesně zacílit. První polovinu zakončil svou brankou Jan Dobosz. Druhá část přinesla čtyři branky, po dvou na každé straně a to znamenalo výhru ústeckých starších žáků v poměru 3:5.

Více bodů už starší žáci A nepřidali
Následující dvě utkání s Českou Lípou a Libercem se ústeckým hráčům moc nevyvedla.  V zápase Českou Lípou šli Ústečtí brzy do vedení, jelikož přesně zamířil Jakub Fuchsig. Českolipští poté celkem rychle vyrovnali. Skóre se až do poloviny druhé části přelévalo ze strany na stranu, ale poté se prosazovali pouze hosté z České Lípy a utkání ovládli v poměru 6:3.

S Libercem bylo hned od začátku vidět, kdo tahá za trochu slabší konec. Hráče z města pod Ještědem táhl nejproduktivnější hráč utkání Jakub Rais, který nasbíral šest bodů. Liberečtí si utkání v poklidu hlídali a ústeckým nadělili hned dvanáct branek. Nepodařené utkání skončilo pro ústecké největší ligovou porážkou v aktuální sezoně v poměru 2:12.

Starší žáci B také nebudou s posledními zápasy v roce moc spokojení
Rezerva starších žáků cestovala do Liberce, kde sehrála celkem tři utkání. Nejprve s SK BIVOJ LITVÍNOV, na které přes velkou snahu nenašli recept a utkání prohráli rozdílem pěti branek 1:6.

Ani v druhém utkání s Florbalem Chomutov se ústečtí střelci neprobudili a ač se o 50 % zlepšila obrana, tak body opět cestovali mimo Ústí nad Labem. Tentokrát patří Chomutovu, který vyhrál 3:0.

Reputaci si v rámci posledního klání v roce zlepšili svěřenci Josefa Geberta až v posledním duelu. V něm se střetli s FBC Liberec C a utkání tentokrát bylo spíše v režii ústeckých, kteří měli vzadu neprůstřelnou zeď a i v útoku se dokázali prosadit. Prosadili se celkem čtyřikrát a utkání ovládli v poměru 4:0.


Autor: Ondřej Dobrovolný 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2021
123456 Dorost B: Most
Přípravka: Chomutov
7 Starší žáci B: Louny
8910111213 Veteráni: Mladá Boleslav
Starší žáci A: Litvínov,Lovosice,Kadaň,Jirkov,Turnov,Litvínov
Elévové: Gym. Jateční
Starší žákyně: Liberec
14 Starší žáci B: Štětí
151617181920 Muži C: Teplice
Dorost B: Lovosice
Mladší žáci: Liberec,Jablonec,Semily,Podbořany,Jirkov,Litvínov
Mladší žáci: Liberec,Jablonec,Semily,Podbořany,Jirkov,Litvínov
Přípravka: Gym. Jateční
Dorostenky: SCS Sluneta
21 Mladší žáci: Městská SH Teplice
222324252627 Veteráni: SCS Sluneta
Starší žáci A: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Jirkov
Starší žákyně: Gym. Jateční
Starší žákyně: Gym. Jateční
Starší žákyně: Gym. Jateční
28 Elévové: Podbořany
293031

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Starší žáci A
13.3.: Litvínov,Lovosice,Kadaň,Jirkov,Turnov,Litvínov
Starší žákyně
13.3.: Liberec
0:00-0:00

Elévové
13.3.: Gym. Jateční
0:00-0:00

Veteráni
13.3.: Mladá Boleslav
0:00-0:00

Starší žáci B
14.3.: Štětí
0:00-0:00


  
Dnes má svátek Tomáš
Zítra má svátek Gabriela

Včera slavil(a) narozeniny
Kremlík Tomáš
Neugebauer Lukáš
Dnes slaví narozeniny
Dolejší Jiří
Za 2 dny slaví narozeniny
Kricner Filip
Rubinsteinová Elizabeth
Za 3 dny slaví narozeniny
Štorek Vladimír st.