Starší žáci cestovali do Libereckého kraje, kde zakončili první polovinu soutěže a rok 2017


 
» Redakce (22.12.2017)
Foto: Jan Němeček

Starší žáci A v sobotu vyrazili do Nového Boru, kde je čekaly hned čtyři duely, které jim nakonec předvánoční čas moc nezpříjemnily. Starší žíci B hráli v Liberci a rovněž nemají plný počet bodů. Rok 2017 ovšem výhrou zakončili, a to když porazili FBC Liberec C 0:4.
Starší žáci začali svůj herní den o půl deváté ráno, kdy jim v cestě za třemi body stál děčínský celek. Ústečtí šli do vedení jako první, jelikož se ve 3. minutě prosadil Šimon Secký. Poté si hráči děčínského celku zahráli přesilovou hru, ve které vyrovnali a do konce první periody ještě skóre zápasu otočili zásluhou Vladimíra Trčky 1:2. Ve druhé části Ústečtí vyrovnali, ale poté se prosazovali pouze hráči polabského Děčína, kteří odskočili na rozdíl dvou branek a vedení už neztratili. Tři body tedy putují do Děčína za výhru 4:3.

Druhý zápas už body svěřencům Ladislava Malého přinesl a to všechny tři. Základem bodového zisku byla tentokrát právě první polovina, kterou opět rychlou brankou odstartoval Šimon Secký. Domácí Podbořany pak sice vyrovnaly, ale hned dvakrát dokázali hosté opět přesně zacílit. První polovinu zakončil svou brankou Jan Dobosz. Druhá část přinesla čtyři branky, po dvou na každé straně a to znamenalo výhru ústeckých starších žáků v poměru 3:5.

Více bodů už starší žáci A nepřidali
Následující dvě utkání s Českou Lípou a Libercem se ústeckým hráčům moc nevyvedla.  V zápase Českou Lípou šli Ústečtí brzy do vedení, jelikož přesně zamířil Jakub Fuchsig. Českolipští poté celkem rychle vyrovnali. Skóre se až do poloviny druhé části přelévalo ze strany na stranu, ale poté se prosazovali pouze hosté z České Lípy a utkání ovládli v poměru 6:3.

S Libercem bylo hned od začátku vidět, kdo tahá za trochu slabší konec. Hráče z města pod Ještědem táhl nejproduktivnější hráč utkání Jakub Rais, který nasbíral šest bodů. Liberečtí si utkání v poklidu hlídali a ústeckým nadělili hned dvanáct branek. Nepodařené utkání skončilo pro ústecké největší ligovou porážkou v aktuální sezoně v poměru 2:12.

Starší žáci B také nebudou s posledními zápasy v roce moc spokojení
Rezerva starších žáků cestovala do Liberce, kde sehrála celkem tři utkání. Nejprve s SK BIVOJ LITVÍNOV, na které přes velkou snahu nenašli recept a utkání prohráli rozdílem pěti branek 1:6.

Ani v druhém utkání s Florbalem Chomutov se ústečtí střelci neprobudili a ač se o 50 % zlepšila obrana, tak body opět cestovali mimo Ústí nad Labem. Tentokrát patří Chomutovu, který vyhrál 3:0.

Reputaci si v rámci posledního klání v roce zlepšili svěřenci Josefa Geberta až v posledním duelu. V něm se střetli s FBC Liberec C a utkání tentokrát bylo spíše v režii ústeckých, kteří měli vzadu neprůstřelnou zeď a i v útoku se dokázali prosadit. Prosadili se celkem čtyřikrát a utkání ovládli v poměru 4:0.


Autor: Ondřej Dobrovolný 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Srpen 2020
12
345 Muži A: SC Sluneta
6789
1011 Muži A: SC Sluneta
1213 Muži A: ZŠ Dobiášova
1415 Soustředění: Velebudice
16 Soustředění: Velebudice
17 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
18 Soustředění: Velebudice
19 Soustředění: Velebudice
20 Soustředění: Velebudice
21 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
22 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
23
2425262728 Muži A: SC Sluneta
2930
31

 
Muži A
 
VS
Liberec  -  FbÚ
ZŠ Dobiášova
13.8.2020 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Česká Lípa
SC Sluneta
17.8.2020 19:00-22:00

Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Alena
Zítra má svátek Alan

Dnes slaví narozeniny
Dostálová Veronika
Kawulok Tomáš
Matějka Tomislav
Za 2 dny slaví narozeniny
Primus Matěj
Zajíc Jakub
Za 3 dny slaví narozeniny
Bursík Jonáš
Friedl Vít