Muži C porazili FbK Prty. Veteráni odvážejí z Lovosic tři body


 
» Redakce (22.12.2017)
Foto: Martin Harmach

Muži C odehráli v neděli jen jeden zápas, jelikož jejich soupeř z Chomutova se z hracího dne omluvil. O to víc energie měli Ústečtí na zápas s FbK Prty, který rozhodli až ve třetí třetině. Veteráni si na úvod poradili s rozdílem sedmi branek s Litolica Lisboa 99, ale na domácí Lovosice už nestačili a drží se na třetím místě tabulky.
Utkání s Prty nezačalo pro muže C vůbec dobře, jelikož ke konci první periody se prosadil hostující  Vojta ZSemlye 0:1. Příznivý stav pro hosty platil až do 6. minuty prostřední části, kdy na 1:2 snížil Karel Myslivec. Třetí třetina byla pro výsledek tohoto celkem vyrovnaného duelu rozhodující. Domácí díky dvěma brankám Jiřího Chvojky odskočili svému soupeři na rozdíl dvou branek, na který už hosté odpovědět nedokázali, ač se jim povedlo ještě jednou snížit. Ústečtí berou z utkání tři body za vítězství 6:3.

Veteráni deklasovali Litolica Lisbou 99 10:3
Veteráni v utkání s Lisboa 99 měli od začátku trochu navrch a během první části dokázali vstřelit hned tři branky, oproti jedné hráčů hostujícího celku. Ústecké znovu střelecky táhl Václav Bečvář, který se brankově prosadil hned pětkrát. Prostřední část pak byla jasně v režii domácích, kteří vstřelili celkem pět branek, a utkání bylo již prakticky rozhodnuté. Třetí třetina se jen dohrávala a ústečtí si nenechali utkání zdramatizovat a berou tak tři body za jasno výhru 10:3.

V druhém klání to byly domácí Lovosice, které se prosadily jako první. Domácí vedli dokonce o dvě branky, tu druhou přidal Luděk Pospíchal. Nadějnější výchozí pozici do další periody dal ústeckým Václav Bečvář po asistenci Jana Štěpánka 2:1. Prostřední část byla vyrovnaná a bylo to vidět i na světelné tabuli, jelikož během ní každý tým připsal po jedné brance. Třetí část byla celkem opatrná. Nikdo v ní nechtěl udělat chybu, aby nenabídl soupeři nějakou výhodu. V poslední minutě utkání šli Ústečtí do šesti a ani tuto výhodu nevyužili. Naopak domácí ještě jednou prázdnou klec trefili a berou tři body za vítězství 4:2. 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Červen 2021
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Milan
Zítra má svátek Leoš

Dnes slaví narozeniny
Huslička Tomáš
Pribanová Johana
Zítra slaví narozeniny
Trčka Ondřej
Za 2 dny slaví narozeniny
Olexa Dominik
Rybníček Lukáš
Svoboda Ladislav