Junioři B prodloužili svou šňůru vítězství. Muži B berou dalších šest bodů


 
» Redakce (23.2.2018)
Foto: Jan Němeček

Záložní tým juniorů o víkendu sehrál pouze jedno utkání, jelikož hráči Děčína se z hracího víkendu omluvili. Ač utkání nezačalo pro Ústecké dobře, tak nakonec v emotivním zápase zvítězili. Muži B potvrdili formu, která se jich drží v posledních kolech a v závěru soutěže stále po dvou vítězstvích drží naději na první místo v tabulce.
FBC Vipers Most - Florbal Ústí 4:7

Lovosické utkání ústeckých juniorů s Mostem nezačalo pro svěřence Petra Kopty vůbec dobře, hned z kraje zápasu i vinou oslabení prohrávali 0:2. Hra se poté vyrovnala, ale ústecké hráče trápila produktivita, se kterou se potýkají celou sezonu. I tak ale do konce první části ještě vsítili kontaktní branku.

V prostřední periodě převzali domácí iniciativu a hosty trápila rozehrávka, kterou řešili bezvýslednými náhozy. Ústečtí dokázali zápas i díky trestnému střílení a přesilové hře brzo otočit ve svůj prospěch, konkrétně do vedení 4:2.

S takovým výsledkem se vstupovalo i do poslední patnáctiminutovky, ve které se začali do popředí dostávat i emoce, ale hra byla stále vyrovnaná, ač někdy nepřesná. Tři branky domácích, oproti dvěma brankám hostů, tak stanovili skóre zápasu na 7:4 pro Florbal Ústí.

Muži B ztrácejí stále bod na první místo. O víkendu ale plně bodovali
FBC ROKYCANY - Florbal Ústí B 1:5
Branky: 15. Grosse, 17. Grosse, 27. Fryček, 35. Grosse, 35. Bečvář

Mužská rezerva se společně s poštovským panáčkem vydala do Rokycan, kde hrála o další tři veledůležité body v boji o první příčku v tabulce. Domácí Rokycany sice držely v úvodu více míček na svých čepelích, ovšem do žádné větší šance se nedostaly. Utkání pomalu nabíralo na obrátkách a to i díky pětiminutové přesilové hře pro Ústí. Oba brankáři své týmy drželi, první ale kapituloval ten domácí, který nestačil na střelu Jindřicha Grosseho, který se prosadil i ve vlastním oslabení - 0:2

Prostřední třetina byla sice vyrovnaná, oba týmy se dostávaly do šancí, ale úspěšnější v ní byli hosté z Ústí, kteří ji ovládli celkem jasně – 3:0. Poslední dvacetiminutovka začala lépe pro domácí, kteří vyvinuli poměrně značný tlak a zároveň ve 44. minutě vstřelili svou jedinou branku v utkání. Ústečtí svojí zodpovědnou hru soupeře prakticky k ničemu nepustili. Domácí si naopak závěr utkání zkomplikovali sami, jelikož se nechali dvakrát vyloučit. Tři body tedy putují do Ústí nad Labem za výhru 5:1.

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Ústí B 6:8
Branky: 7. Bečvář, 19. Fryček, 29. Bečvář, 36. Mock, 37. Grosse, 52. Grosse, 53. Grosse, 56. Grosse

Se SLAVIÍ Plzeň sehráli muži B své druhé utkání, které pro ně nezačalo dobře. Po oboustranném opatrném úvodu se poprvé prosadili domácí. Ještě v téže minutě ale srovnal Jindřich Grosse, který nakonec v utkání zaznamenal úctyhodných pět kanadských bodů. Hra postupem nabírala na obrátkách a diváci viděli pěkný florbal plný šancí, které v první části lépe využívali domácí a do šaten odcházeli s příjemným vedením 4:2. Ovšem čtvrtou branku přiznal po nepřehledné situaci až sám kapitán Severočechů, kterému děkujeme za skvělé fair play.

I do druhé části vstoupili lépe domácí, za které už na 5:2 upravil Pavel Honzík, jenž využil zaváhaní v rozehrávce hostů. Ústečtí následně přidali na obrátkách a tlačili se dál tím víc do branky, kam se nakonec v přesilové hře dokonce dotlačili. Aktivní hra Ústeckých stále pokračovala a s ní přišly i dvě branky, které daly zápasu do třetí třetiny tu správnou zápletku 6:5.

Domácí se i v poslední části hnali stále dopředu, byla na nich vidět snaha uhrát tři body. Nakonec ovšem stejně skórovali hosté a v 53. minutě už dokonce otočili výsledek na 6:7. Domácí by v tu chvíli potřebovali nějakého toho krmeníčka. který by zase vrátil svému týmu vedení. I druhé víkendové utkání Ústečtí zvládli, tentokrát v poměru 6:8.

Autor: Ondřej Dobrovolný 

23.7. Zavřený sekretariát
Od 26.7. do 8. 8. 2021 bude zavřený sekretariát z důvodu čerpání dovolené


 
««    »»
Srpen 2021
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Kristián
Zítra má svátek Oldřiška

Včera slavil(a) narozeniny
Dobosz Jan
Henzlová Jiřina
Dnes slaví narozeniny
Dolejší Jan
Písek David
Sebera Adam
Zítra slaví narozeniny
Pucarević Adam
Za 2 dny slaví narozeniny
Hons Ondřej
Šťovíček Jakub
Za 3 dny slaví narozeniny
Špičák Petr ml
Šredl Samuel
Zeman Jakub