Muži B zvítězili v Divizi. Veteráni mají z víkendu tři body


 
» Redakce (9.3.2018)
Foto: Jan Němeček

Mužská rezerva hrála na domácí Slunetě o titul a úkol i s menšími komplikacemi, které přinesla sobotní porážka, zvládli. V klíčovém souboji porazili hráče Florbalové školy Plzeň. Veteráni bojovali srdnatě v Mladé Boleslavi, kde si jednou pořádně zastříleli, ale v druhé utkáním na svého soupeře nestačili.
Florbal Ústí B - Florbal Sokolov 4:10
Branky: 23. Nikolič, 32. Mock, 52. Mock, 58. Mock

V sobotním utkání hostila mužská rezerva tým ze Sokolova, který se velice rychle otrkal a domácím pravidelně zatápěl. Ač byli i domácí aktivní a chtěli vstřelit branku, tak se to povedlo jen hostům.  Tři branky v rozmezí 12. až 15. minuty rozhodli o nepříjemném stavu po první třetině, kdy domácí odcházeli do kabin za stavu 0:4.

Kýžené zlepšení nepřišlo ani ve druhé periodě. Na jejím začátku sice snížil Adam Nikolič, pak ale opět začali úřadovat Východočeši, kteří domácím udělovali lekci z produktivity. Ve 34. minutě už na 7:2 sokolovský Patrik Soukup a ústeckým se vítězství v lize opět vzdálilo. Poslední část otevřela vlastní branka Florbalu Ústí, a když poté nevyužili ani dvě nabídnuté přesilové hry, utkání se už jen celkem v poklidu dohrálo.

Florbal Ústí B - Florbalová škola Plzeň A 8:7
Branky: 1. Bečvář, 11. Nergl, 17. Bečvář, 18. Mock, 20. Grosse, 23. Nikolič, 34. Bečvář, 42. Kučaba

Tři body nebo nic. S tímto prohlášením začalo druhé utkání s Florbalovou školou Plzeň. Toto nejlíp dodržoval Jaroslav Bečvář, který otevřel skóre už v první minutě, a domácí vedli. První část byla na branky velice bohatá a diváci viděli šanci za šancí. O něco klidnější náskok vystřelil domácím v jejím závěru Jindřich Grosse 5:3.

V prostřední periodě se pak útočné choutky trochu uklidnili a viděli jsme jenom dvě branky, a to na domácí straně. Ač to vypadalo, že domácí si kráčí pro celkem klidné vítězství, tak hosté ještě dokázali utkání pořádně zdramatizovat. V 51. minutě snížil už na 8:7 hostující Michal Schmidt. Do konce utkání se už výsledek neměnil i přesto, že to hosté zkoušeli v šesti. Ústečtí tedy vyhrálo a díky lepšímu vzájemnému skóre s Děčínem se umístilo na prvním místě v divizi A.

Veteráni přivezli tři body z Mladé Boleslavi
Veteráni hráli v Mladé Boleslavi, kde měli získat opět šest bodů. Služebně nestarší hráči Florbalu Ústí svůj první duel vyhráli. Jasný výsledek se plynule rýsoval už od začátku utkání a Severočechy určitě vítězství v poměru 15:2 moc potěšilo.

Druhé utkání jim ale chuť už o něco zhoršilo a bohužel v něm prohráli. Utkání to bylo vyrovnané, o čemž svědčí i jeho výsled. Litolica Lisboa 99 ale uhrála těsné vítězství v poměru 7:6, se kterým právě Ústecké předskočili, a ti jsou teď na třetím místě tabulky se čtyřbodovou ztrátou.

Autor: Ondřej Dobrovolný

FOTO: Ústí - Plzeň


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Srpen 2020
12
345 Muži A: SC Sluneta
6789
1011 Muži A: SC Sluneta
1213 Muži A: ZŠ Dobiášova
1415 Soustředění: Velebudice
16 Soustředění: Velebudice
17 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
18 Soustředění: Velebudice
19 Soustředění: Velebudice
20 Soustředění: Velebudice
21 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
22 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
23
2425262728 Muži A: SC Sluneta
2930
31

 
Muži A
 
VS
Liberec  -  FbÚ
ZŠ Dobiášova
13.8.2020 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Česká Lípa
SC Sluneta
17.8.2020 19:00-22:00

Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Alena
Zítra má svátek Alan

Dnes slaví narozeniny
Dostálová Veronika
Kawulok Tomáš
Matějka Tomislav
Za 2 dny slaví narozeniny
Primus Matěj
Zajíc Jakub
Za 3 dny slaví narozeniny
Bursík Jonáš
Friedl Vít