Muži B zvítězili v Divizi. Veteráni mají z víkendu tři body


 
» Redakce (9.3.2018)
Foto: Jan Němeček

Mužská rezerva hrála na domácí Slunetě o titul a úkol i s menšími komplikacemi, které přinesla sobotní porážka, zvládli. V klíčovém souboji porazili hráče Florbalové školy Plzeň. Veteráni bojovali srdnatě v Mladé Boleslavi, kde si jednou pořádně zastříleli, ale v druhé utkáním na svého soupeře nestačili.
Florbal Ústí B - Florbal Sokolov 4:10
Branky: 23. Nikolič, 32. Mock, 52. Mock, 58. Mock

V sobotním utkání hostila mužská rezerva tým ze Sokolova, který se velice rychle otrkal a domácím pravidelně zatápěl. Ač byli i domácí aktivní a chtěli vstřelit branku, tak se to povedlo jen hostům.  Tři branky v rozmezí 12. až 15. minuty rozhodli o nepříjemném stavu po první třetině, kdy domácí odcházeli do kabin za stavu 0:4.

Kýžené zlepšení nepřišlo ani ve druhé periodě. Na jejím začátku sice snížil Adam Nikolič, pak ale opět začali úřadovat Východočeši, kteří domácím udělovali lekci z produktivity. Ve 34. minutě už na 7:2 sokolovský Patrik Soukup a ústeckým se vítězství v lize opět vzdálilo. Poslední část otevřela vlastní branka Florbalu Ústí, a když poté nevyužili ani dvě nabídnuté přesilové hry, utkání se už jen celkem v poklidu dohrálo.

Florbal Ústí B - Florbalová škola Plzeň A 8:7
Branky: 1. Bečvář, 11. Nergl, 17. Bečvář, 18. Mock, 20. Grosse, 23. Nikolič, 34. Bečvář, 42. Kučaba

Tři body nebo nic. S tímto prohlášením začalo druhé utkání s Florbalovou školou Plzeň. Toto nejlíp dodržoval Jaroslav Bečvář, který otevřel skóre už v první minutě, a domácí vedli. První část byla na branky velice bohatá a diváci viděli šanci za šancí. O něco klidnější náskok vystřelil domácím v jejím závěru Jindřich Grosse 5:3.

V prostřední periodě se pak útočné choutky trochu uklidnili a viděli jsme jenom dvě branky, a to na domácí straně. Ač to vypadalo, že domácí si kráčí pro celkem klidné vítězství, tak hosté ještě dokázali utkání pořádně zdramatizovat. V 51. minutě snížil už na 8:7 hostující Michal Schmidt. Do konce utkání se už výsledek neměnil i přesto, že to hosté zkoušeli v šesti. Ústečtí tedy vyhrálo a díky lepšímu vzájemnému skóre s Děčínem se umístilo na prvním místě v divizi A.

Veteráni přivezli tři body z Mladé Boleslavi
Veteráni hráli v Mladé Boleslavi, kde měli získat opět šest bodů. Služebně nestarší hráči Florbalu Ústí svůj první duel vyhráli. Jasný výsledek se plynule rýsoval už od začátku utkání a Severočechy určitě vítězství v poměru 15:2 moc potěšilo.

Druhé utkání jim ale chuť už o něco zhoršilo a bohužel v něm prohráli. Utkání to bylo vyrovnané, o čemž svědčí i jeho výsled. Litolica Lisboa 99 ale uhrála těsné vítězství v poměru 7:6, se kterým právě Ústecké předskočili, a ti jsou teď na třetím místě tabulky se čtyřbodovou ztrátou.

Autor: Ondřej Dobrovolný

FOTO: Ústí - Plzeň


 

23.7. Zavřený sekretariát
Od 26.7. do 8. 8. 2021 bude zavřený sekretariát z důvodu čerpání dovolené


 
««    »»
Srpen 2021
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Kristián
Zítra má svátek Oldřiška

Včera slavil(a) narozeniny
Dobosz Jan
Henzlová Jiřina
Dnes slaví narozeniny
Dolejší Jan
Písek David
Sebera Adam
Zítra slaví narozeniny
Pucarević Adam
Za 2 dny slaví narozeniny
Hons Ondřej
Šťovíček Jakub
Za 3 dny slaví narozeniny
Špičák Petr ml
Šredl Samuel
Zeman Jakub