Ze Sportovce Ústecka 2018 získal Florbal Ústí několik ocenění

» Redakce (14.2.2019)

Florbal Ústí na vyhlašování Sportovce Ústecka za rok 2018 obdržel hned několik ocenění. V kategorii kolektivu mládeže obsadili naši dorostenci rovnou první místo! V jednotlivcích pak úspěch zaznamenali Dominik Beneš s jeho třetím místem v mládeži a Jakub Kolstrunk s devátým místem v konkurenci dospělých.
Dorostenci v minulé sezoně dokráčeli až do samotného finále Mistrovství České republiky. Ve finálovém boji těsně podlehli Tatranu Střešovice a skončili na druhém místě. Jedná se tak zatím o nejlepší výsledek této kategorie!

Sestřih finálového utkání na MČR dorostu:

K tomu připojil ocenění Dominik Beneš, jenž se v minulé sezoně dostal i do reprezentačního výběru juniorů. Na turnaji v Chomutově ho doplnili další ústečtí hráči jako Miroslav Fořt a Dan Semerád.