Vyjádření: Lukáš Pekárek končí ve Florbalu Ústí


 
» Redakce (4.4.2019)
Foto: Jan Němeček

Lukáš Pekárek po jedné pracovní dekádě ve Florbalu Ústí končí na všech pozicích, které v klubu zastával. Stalo se tak po jeho dlouhém rozhodování. Jeho nová životní etapa ho zavede do Florbalu Chomutov. Přinášíme vám vyjádření Lukáše Pekárka a manažera Davida Stummera. Již brzy bude následovat rozhovor s Lukášem Pekárkem o jeho minulosti a přítomnosti ve Florbalu Ústí a o jeho budoucnosti.
Lukáš Pekárek: V podstatě mě vedly k mému rozhodnutí dva hlavní důvody. Prvním bylo jakési vyhoření v oblasti pracovní pozice jakožto sekretáře, protože to je ve své podstatě podobně nevděčná práce jako rozhodčí. Je zde spousta černé práce, která není na venek úplně viditelná a o to je větší problém, když dojde k nějakému maléru. Tak jste hned první na ráně, kdo to vždy schytá. Samozřejmě v žádném případě nechci tvrdit, že má práce sekretáře byla na jedničku s hvězdičkou, i já jsem udělal spoustu chyb a špatných rozhodnutí, ale vždy jsem se snažil k problému postavit čelem a ač to bylo kolikrát nepříjemné, vždy jsem se snažil problém vyřešit. Jenže pak, když odnesete čas od času problém někoho jiného, tak to nebylo nic příjemného.

Druhým důvodem byl fakt, že delší dobu se mé hodnoty neslučovaly s některými jednáními zaměstnance klubu, tím nechci říct, že bychom mezi sebou válčili, ale delší spolupráci jsem si již nedokázal představit. Rozhodování to bylo velice náročné, protože svou kariéru jsem spojil pouze s klubem z Ústí, ale důvody už nebyly dále snesitelné, proto jsem se rozhodl pro tuto životní a sportovní změnu.

Každopádně bych chtěl velice moc a moc poděkovat klubu, který mě vychoval a dal mi životní i sportovní příležitost, za veškerou ochotu, trpělivost a úsilí, které do mě věnoval. Dále bych chtěl velice poděkovat všem dětem, rodičům, trenérům, rozhodčím, bafuňářům, spoluhráčům a všem, kteří se se mnou podíleli na nějaké spolupráci. Zůstanou ve mně navždy krásné vzpomínky z turnajů, z mezinárodních výletů, zábavy na turnajích, zábavy na trénincích, výletů do ZOO a mnoho dalšího, ale i ty slzičky v přípravce, kdy děti obrečely prohru. Přiznám se, že i mě kolikrát ukápla slza. Byla to krásná etapa mého života, přece jen to je letos 20 let, kdy jsem ve florbale, ale je čas jít dál.


David Stummer: Za celé vedení klubu bychom rádi Lukášovi poděkovali za jeho odvedené služby, ať už za jeho podílení se na řízení klubu, tak i za jeho trenérské kvality, které jsou nepopiratelné. Pod jeho vedením zde vyrostla spousta skvělých sportovců a kvalitních florbalistů. Pekymu přejeme do nové etapy života vykročení tou správnou nohou. Jeho stopa je v ústeckém florbalu nesmazatelná a věříme, že v budoucnu navážeme na další úspěšnou spolupráci.

V pátek vám zprostředkujeme s Lukášem Pekárkem rozhovor o jeho působení ve Florbalu Ústí. 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Červen 2021
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Květa
Zítra má svátek Alois

Včera slavil(a) narozeniny
Trčka Ondřej
Dnes slaví narozeniny
Olexa Dominik
Rybníček Lukáš
Svoboda Ladislav
Za 2 dny slaví narozeniny
Myslivec Karel
Tůma Martin
Za 3 dny slaví narozeniny
Brada Michal