Muži prohrávají po vyrovnaném boji s Jaroměří 6:7


 
» Redakce (7.10.2019)
Foto: Radek Žák

V sobotu 5. 10. odehráli ústečtí muži své třetí domácí utkání v sezoně. Jejich soupeřem byl tým TJ Sokol Jaroměř. Hosté si vytvořili ze začátku utkání čtyřbrankový náskok, na který nenašlo Ústí odpověď.
Florbal Ústí - TJ Sokol Jaroměř 6:7
branky: 34. Radim Kühnel, 37. Dominik Beneš, 39. Dominik Beneš, 48. Václav Vavruška, 57. Radek Kužel, 59. Václav Vavruška - 7. Jakub Kopecký, 27. Tomáš Černý, 31. Petr Hofman, 34. Dominik Haž, 38. Tomáš Černý, 53. Tomáš Černý, 58. Tomáš Černý; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:2; využití: 1:3; diváků: 201; zásahy brankářů: Lukáš Topš 11, Tadeáš Dittrich 9 - Jiří Veinfurter 31; po třetinách: 0:1, 3:4, 3:2

První třetina byla tou nejklidnější. Jaroměř vstřelila v sedmé minutě jedinou branku v třetině, jejím autorem byl Jakub Kopecký vypomáhající z Liberce. V jedenácté minutě dostali domácí příležitost přesilové hry, ve které si sice vytvořili poměrné pěkný počet šancí, žádnou ale nedokázali proměnit. Tlak ústeckých hráčů pokračoval, ale brankář Jaroměře všechny pokusil zneškodnil.

V druhé třetině začala Jaroměř mnohem aktivněji, z čehož vytěžila až tři branky a tím se dostala do čtyřbranového vedení. Čtvrtá branka vykázala z branky Lukáše Topše, kterého nahradil Tadeáš Dittrich. Změna gólmana měla na hráče pozitivní impuls, kdy za následujících sedm minut vstřelili tři branky. Jaroměř též přidala jednu branku a tím si udržela dvoubrankový náskok do konce třetiny.

Začátek poslední periody jasně patřil domácím, kteří ale nenacházeli mezery v jaroměřském bloku. Až v přesilové hře přišla kontaktní branka, která upravila brankový rozdíl na pouhou jednu branku. Osm minut před koncem dostal diskutabilní trest za hrubost domácí brankář Tadeáš Dittrich. Ve třetí přesilové hře v zápase dokázala Jaoměř potřetí vsítit branku, na což poukázal v pozápasovém vyjádření i trenér hostí. Ústí vždy dokázalo snížit na rozdíl jedné branky, tento rozdíl však zůstal i po závěrečném hvizdu, a proto si tři body odváží Jaroměř.

Pozápasové vyjádření trenéra domácích Davida Derky: „Nejprve bych chtěl poděkovat skvělým divákům, kteří si i přes psí počasí našli cestu do hlediště. Zápas byl v první polovině ospalý a vycházel lépe hostům, kteří k nám přijeli s poctivou obranou. V druhé polovině zápasu jsme si vytvořili poměrně dost střeleckých situací, ve kterých jsme z hostujícího brankáře udělali hvězdu. Díky všem a těšíme se na vás v dalším domácím zápase.“

Autor: Dominik Hrabě 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Květen 2020
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Kamila
Zítra má svátek Laura

Včera slavil(a) narozeniny
Müllerová Johana
Tomanová Daniela
Dnes slaví narozeniny
Haluzová Michaela
Zítra slaví narozeniny
Hale Christopher
Semerád Dan
Za 2 dny slaví narozeniny
Dvořák Libor
Křivka Tomáš
Pucarević David
Závěrka Adam
Za 3 dny slaví narozeniny
Alinče Ladislav
Jelínek Ondřej
Schořálková Michaela
Šíp Marek
Vondruška Jan ml.