Úspěšný víkend pro ústecké barvy


 
» Redakce (21.10.2019)
Foto: Daniel Priban

Na dvou frontách bojovaly v sobotu ústecké dívky i ženy a na obou byly úspěšné. Dorostenky vyjížděly poměrně časně do Chomutova k dalším utkáním 1. ligy dorostenek, ženy si mohly přispat a představily se jako domácí v krupském azylu.
1. liga dorostenek, sobota 19. října, Chomutov

Florbal Ústí – BK REAL ROUDNICE n/L 6 : 0 (1:0, 2:0, 3:0)

V dosavadním průběhu se dorostenkám zatím výsledkově nedařilo, a tak doufaly ve vylepšení dosud nepříliš lichotivé bilance. Na palubovce chomutovské haly se nejprve postavily soupeřkám z Roudnice nad Labem. Na góly chudá první třetina přinesla pouze jedinou branku, která ovšem znamenala vedení pro naše děvčata. Ve druhé třetině se již povedlo odskočit výrazněji a zároveň udržet vzadu čisté konto. Do třetí třetiny se tak šlo za stavu 3:0. Tento stav se povedlo našim dorostenkám zdvojnásobit. Mohly tak slavit premiérové letošní vítězství a připsaly si první 3 body do tabulky.

FBC Česká Lípa – Florbal Ústí 3 : 4 (0:1, 2:2, 1:1)

Druhé utkání přineslo větší drama, a to herní i výsledkové. Česká Lípa již déle neplatí za žádné otloukánky a v posledních sezónách herně roste. Před našimi dorostenkami tak stál nelehký úkol, ke kterému se postavily čelem. Na rychlou branku Ústeckých z první třetiny odpověděly soupeřky dokonalým obratem na začátku třetiny druhé. Našim dorostenkám se ale podařilo do konce třetiny převrátit výsledek opět na svou stranu. Na začátku posledního dějství přidala naše děvčata pojistku v podobě čtvrté vstřelené branky. Hotovo ale ještě rozhodně nebylo. Českolipské dorostenky dokázaly také přidat na obrátkách, do konce utkání ale již nestačily vytěžit více než snížení na rozdíl jediné branky. Naše dorostenky tak mohly tentokrát slavit šest bodů a posun do horních pater ligové tabulky.

2. liga žen, sobota 19. října, Krupka

Florbal Ústí B – ASK Lovosice – LFP 1 : 0 (1:0, 0:0, 0:0)

Fotbalový výsledek zaznamenala naše ženská rezerva ve svém prvním sobotním utkání. Ústecké ženy se utkaly s dosud vedoucím týmem Lovosic a k vidění byla především trpělivá defensiva na obou stranách hřiště. Na první branku Báry Gabrielové se čekalo až do jedenácté minuty první třetiny. Ústí tak šlo do vedení, které již udrželo až do konce utkání. Útočnice obou týmů si totiž ve zbytku utkání nedokázaly poradit s gólmankami soupeře a další branky tak již k vidění nebyly.

Florbal Ústí B – USK Slavia Liberec 3 : 1 (0:0, 1:1, 2:0)

Podobně se vyvíjelo také druhé utkání s libereckým USK Slavia. Dobře známý soupeř, se kterým v minulé sezoně svedly naše ženy nejednu nervy drásající bitvu, vyžadoval dobrou obrannou hru celého týmu. Tohoto pravidla se držely oba celky velmi poctivě, a tak první branky padly až v 18. minutě, a to hned na obou stranách. Nerozhodný stav vydržel až do samého závěru utkání. V něm si necelých šest minut před koncem vzaly domácí hráčky time out. Ten navíc dokázaly rychle zužitkovat a v pozměněné sestavě šly brzy do vedení. Tři minuty před koncem reagovaly oddechovým časem také liberecké hráčky. Porada pomohla ale paradoxně více domácím. Vzápětí se prosadily potřetí a vytvořily si tak rozhodující náskok, který již udržely.
  
Oba celky mají své další zápasy na programu za čtrnáct dní. Dorostenky se představí poprvé v sezóně v domácím prostředí, ženy pojedou hájit první pozici do České Lípy.


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Srpen 2020
12
345 Muži A: SC Sluneta
6789
1011 Muži A: SC Sluneta
1213 Muži A: ZŠ Dobiášova
1415 Soustředění: Velebudice
16 Soustředění: Velebudice
17 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
18 Soustředění: Velebudice
19 Soustředění: Velebudice
20 Soustředění: Velebudice
21 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
22 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
23
2425262728 Muži A: SC Sluneta
2930
31

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Česká Lípa
SC Sluneta
17.8.2020 19:00-22:00
 
VS
FbÚ  -  Karlovy Vary
SC Sluneta
21.8.2020 16:00-18:00

Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Alan
Zítra má svátek Hana

Včera slavil(a) narozeniny
Dostálová Veronika
Kawulok Tomáš
Matějka Tomislav
Zítra slaví narozeniny
Primus Matěj
Zajíc Jakub
Za 2 dny slaví narozeniny
Bursík Jonáš
Friedl Vít
Za 3 dny slaví narozeniny
Mádlová Eliška
Němeček Jan