Tisková zpráva: Nový realizační tým u A týmu a juniorů!


 
» Redakce (7.4.2020)
Foto: Archiv

Jelikož byla současná sezona předčasně ukončena, začala se řešit sezona následující. Přinášíme Vám informace ohledně změn v realizačních týmech juniorů a mužů A. Z časových důvodů již nebude pokračovat David Derka, kterému za letošní sezonu velmi děkujeme a brzy s ním pro Vás přineseme rozhovor.
Novým hlavním trenérem mužského A týmu se stává Láďa Trčka!

Po první sezoně v Ústí nad Labem, kdy měl Láďa na starost juniory, přechází o level výš. Získal si nejenom fanoušky, ale také podporu hráčů či vedení oddílu. Proto jsme rádi, že Láďa na nabídku kývnul a těšíme se, co s mladým týmem, který z velké části zná z juniorů, předvede. Realizační tým doplní současný asistent Jakub Koník a šéftrenér oddílu David Merta.

Šéftrenér oddílu David Merta povede juniory!

Z loňské pozice, kdy byl u juniorů asistent, se David přesouvá na pozici hlavního trenéra. Jelikož máme mladý tým, který z velké části využívá juniory i pro A tým, bylo důležité mít na pozici trenéra, který má provázanost s A týmem. A to v osobě Davida máme. Věříme, že to bude velká výhoda pro nadcházející sezónu.

Vyjádření manažera oddílu Davida Stummera: „Rád bych Davidovi poděkoval za celou letošní sezónu, která byla po dlouhé době pro všechny jiná. Vážím si toho, že nabídku vést A-tým přijal i když to měl se svým realizačním týmem obrovsky těžké, protože nikdo nevěděl, jak vše bude vypadat. I přesto dovedl tým na 4. místo po základní části. Ke konci základní části jsme probírali Davidovi další možnosti působení a vzhledem k Davidovo časovému vytížení jsme se rozhodli pro jinou variantu složení realizačního týmu A-týmu mužů. Láďa Trčka v letošní sezóně prokázal své kvality a jelikož náš tým dlouhodobě zapojuje mladé hráče do A-týmu byl jeho přesun k A-týmu logickou volbou. Důležité bylo taktéž setrvání Jakuba Koníka, který v tréninkovém procesu v této sezóně odvedl obrovské penzum práce. Post hl. trenéra u juniorského týmu zaujme šéftrenér oddílu David Merta, který nás za krátkou dobu přesvědčil o svých kvalitách a věříme, že bude jakýmsi propojovacím článkem mezi juniory a A-týmem a bude se starat o plynulé začleňování juniorů do A-týmu mužů. Všem přejeme hodně štěstí a především sportovních úspěchů!”  

Autor: Jiří Horák 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Červen 2021
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Květa
Zítra má svátek Alois

Včera slavil(a) narozeniny
Trčka Ondřej
Dnes slaví narozeniny
Olexa Dominik
Rybníček Lukáš
Svoboda Ladislav
Za 2 dny slaví narozeniny
Myslivec Karel
Tůma Martin
Za 3 dny slaví narozeniny
Brada Michal