Tisková zpráva: Nový realizační tým u A týmu a juniorů!


 
» Redakce (7.4.2020)
Foto: Archiv

Jelikož byla současná sezona předčasně ukončena, začala se řešit sezona následující. Přinášíme Vám informace ohledně změn v realizačních týmech juniorů a mužů A. Z časových důvodů již nebude pokračovat David Derka, kterému za letošní sezonu velmi děkujeme a brzy s ním pro Vás přineseme rozhovor.
Novým hlavním trenérem mužského A týmu se stává Láďa Trčka!

Po první sezoně v Ústí nad Labem, kdy měl Láďa na starost juniory, přechází o level výš. Získal si nejenom fanoušky, ale také podporu hráčů či vedení oddílu. Proto jsme rádi, že Láďa na nabídku kývnul a těšíme se, co s mladým týmem, který z velké části zná z juniorů, předvede. Realizační tým doplní současný asistent Jakub Koník a šéftrenér oddílu David Merta.

Šéftrenér oddílu David Merta povede juniory!

Z loňské pozice, kdy byl u juniorů asistent, se David přesouvá na pozici hlavního trenéra. Jelikož máme mladý tým, který z velké části využívá juniory i pro A tým, bylo důležité mít na pozici trenéra, který má provázanost s A týmem. A to v osobě Davida máme. Věříme, že to bude velká výhoda pro nadcházející sezónu.

Vyjádření manažera oddílu Davida Stummera: „Rád bych Davidovi poděkoval za celou letošní sezónu, která byla po dlouhé době pro všechny jiná. Vážím si toho, že nabídku vést A-tým přijal i když to měl se svým realizačním týmem obrovsky těžké, protože nikdo nevěděl, jak vše bude vypadat. I přesto dovedl tým na 4. místo po základní části. Ke konci základní části jsme probírali Davidovi další možnosti působení a vzhledem k Davidovo časovému vytížení jsme se rozhodli pro jinou variantu složení realizačního týmu A-týmu mužů. Láďa Trčka v letošní sezóně prokázal své kvality a jelikož náš tým dlouhodobě zapojuje mladé hráče do A-týmu byl jeho přesun k A-týmu logickou volbou. Důležité bylo taktéž setrvání Jakuba Koníka, který v tréninkovém procesu v této sezóně odvedl obrovské penzum práce. Post hl. trenéra u juniorského týmu zaujme šéftrenér oddílu David Merta, který nás za krátkou dobu přesvědčil o svých kvalitách a věříme, že bude jakýmsi propojovacím článkem mezi juniory a A-týmem a bude se starat o plynulé začleňování juniorů do A-týmu mužů. Všem přejeme hodně štěstí a především sportovních úspěchů!”  

Autor: Jiří Horák 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Květen 2020
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Viola
Zítra má svátek Filip

Dnes slaví narozeniny
Belov Martin
Zítra slaví narozeniny
Fuchsig Martin