David Merta: Chtěl bych připravit kluky na přesun do A týmu


 
» Redakce (14.4.2020)

David Merta se stal novým hlavním trenérem juniorů. Nadále bude v klubu působit jako šéftrenér a jako asistent u A-týmu.
Čau Davide, po třech měsících působení v klubu se přesouváš na zcela odlišnou pozici a to na pozici hlavního trenéra juniorů, jak se těšíš?
Ahoj, na pozici hlavního trenéra se hodně těším. Když přišla nabídka dělat hlavního trenéra u juniorů a k tomu i asistenta u A týmu, tak jsem byl rád za tuto možnost a je to pro mě určitě nová výzva.

K postu trenéra potřebuješ licenci, jaké bylo ji získat?
Momentálně mám pouze licenci D, vzdělávám se hodně i pomocí seminářů, které jsou i potřeba k získání vyšší licence. Teď mě čeká licence C, kterou bych měl absolvovat během května nebo června, pokud to situace dovolí a poté se chystám na licenci B, uvidíme jak se situace bude dal vyvíjet.

S juniorama jsi se setkal už jako asistent, jak jsi spokojený s jejich prací?
Když jsem byl v sezóně jako asistent, tak jsem byl hodně spokojený. Kluci chtějí na sobě pracovat, aby se posunuli do A týmu. Navíc vím do čeho jdu, protože kluky znám a je to pro mě i jednodušší.

Sezona vám skončila začátkem playoff, jak jsi pociťoval zastavení soutěže?
Samozřejmě je to nepříjemné a byl jsem zklamaný, protože tohle je to nejlepší sportovní období na které se každý těší, ale bohužel nastala tato situace,  nedá se nic dělat.

Jsi připraven dovést juniory za úspěchem a co od příští sezony očekáváš?
Určitě chceme hrát, co nejlépe a umístit se na předních příčkách tabulky. Hlavně bych chtěl připravit kluky na přesun do A týmu a postupně je zapracovat právě do mužského florbalu.

Díky Davide a přejeme hodně úspěchů v příštích sezonách!
 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Červen 2021
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Milan
Zítra má svátek Leoš

Dnes slaví narozeniny
Huslička Tomáš
Pribanová Johana
Zítra slaví narozeniny
Trčka Ondřej
Za 2 dny slaví narozeniny
Olexa Dominik
Rybníček Lukáš
Svoboda Ladislav