David Merta: Chtěl bych připravit kluky na přesun do A týmu


 
» Redakce (14.4.2020)

David Merta se stal novým hlavním trenérem juniorů. Nadále bude v klubu působit jako šéftrenér a jako asistent u A-týmu.
Čau Davide, po třech měsících působení v klubu se přesouváš na zcela odlišnou pozici a to na pozici hlavního trenéra juniorů, jak se těšíš?
Ahoj, na pozici hlavního trenéra se hodně těším. Když přišla nabídka dělat hlavního trenéra u juniorů a k tomu i asistenta u A týmu, tak jsem byl rád za tuto možnost a je to pro mě určitě nová výzva.

K postu trenéra potřebuješ licenci, jaké bylo ji získat?
Momentálně mám pouze licenci D, vzdělávám se hodně i pomocí seminářů, které jsou i potřeba k získání vyšší licence. Teď mě čeká licence C, kterou bych měl absolvovat během května nebo června, pokud to situace dovolí a poté se chystám na licenci B, uvidíme jak se situace bude dal vyvíjet.

S juniorama jsi se setkal už jako asistent, jak jsi spokojený s jejich prací?
Když jsem byl v sezóně jako asistent, tak jsem byl hodně spokojený. Kluci chtějí na sobě pracovat, aby se posunuli do A týmu. Navíc vím do čeho jdu, protože kluky znám a je to pro mě i jednodušší.

Sezona vám skončila začátkem playoff, jak jsi pociťoval zastavení soutěže?
Samozřejmě je to nepříjemné a byl jsem zklamaný, protože tohle je to nejlepší sportovní období na které se každý těší, ale bohužel nastala tato situace,  nedá se nic dělat.

Jsi připraven dovést juniory za úspěchem a co od příští sezony očekáváš?
Určitě chceme hrát, co nejlépe a umístit se na předních příčkách tabulky. Hlavně bych chtěl připravit kluky na přesun do A týmu a postupně je zapracovat právě do mužského florbalu.

Díky Davide a přejeme hodně úspěchů v příštích sezonách!
 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Květen 2020
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Viola
Zítra má svátek Filip

Dnes slaví narozeniny
Belov Martin
Zítra slaví narozeniny
Fuchsig Martin