Vladimír Trčka: "V přípravných zápasech chceme vyzkoušet všechny hráče"


 
» Redakce (17.7.2020)

Mužům začala letní příprava pomalu již během karantény, kdy měli hráči dané tréninky, které museli poctivě plnit, plnohodnotná týmová příprava poté započala začátkem května. V srpnu už začíná florbalová část sezony, kdy naši hráči odehrají několik přípravných zápasů. Přípravu nám zhodnotil trenér mužů Vladimír Trčka.
Ahoj Láďo, muži za sebou mají první dva měsíce letní přípravy, jak si zatím užíváš tuto část sezony a jak jsi spokojen s jejich pracovitostí?
Ahoj. No tahle část sezóny není moc o užívání, ale spíš o dřině (hlavně pro hráče):-). Spokojenost s pracovitostí zatím určitě je, ovšem ne u všech hráčů. Někteří toho kvůli zraněním moc neodtrénovali,  vše si budou muset dohnat... Doufám, že se kvalitní příprava ukáže hlavně v sezóně.

Jaká je momentální náplň přípravy a co bude následovat?
Náplň je zaměřena zatím převážně na kondici, ale florbal samozřejmě nechybí. Nyní se postupně začneme více zaměřovat na florbalové detaily a na to, co budeme chtít hrát...

V Srpnu vás čeká několik přípravných zápasů, s čím do zápasů s Českou Lípou, Libercem nebo Panthers půjdete?
S tím, že chceme vyzkoušet hráče v zápasovém zatížení. Máme celkem široký kádr včetně mladých hráčů, kteří si vedou v přípravě velmi dobře.

Polovinou srpna vypukne i Pohár Českého florbalu, jak velkou váhu pro tebe mají zápasy v poháru?
Je to kvalitní zápasová příprava na sezónu a v těchto utkáních už budeme chtít zkoušet jednotlivé lajny a hráče v nich směrem do sezóny. Žádnou zvláštní váhu zápasům nepřikládám, jasnými favority jsou oba pražské týmy. K tomu loňský vítěz základní části 1. ligy.

Díky za rozhovor!
Díky! 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Červen 2021
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Leoš
Zítra má svátek Květa

Včera slavil(a) narozeniny
Huslička Tomáš
Pribanová Johana
Dnes slaví narozeniny
Trčka Ondřej
Zítra slaví narozeniny
Olexa Dominik
Rybníček Lukáš
Svoboda Ladislav
Za 3 dny slaví narozeniny
Myslivec Karel
Tůma Martin