Ohlasy PRAGUE GAMES B14 – Víťa Pavelka


 
» Redakce (20.7.2020)
Foto: J. Horák

PRAGUE GAMES je již minulostí. Vyzpovídali jsme trenéra st.žáků Víťu Pavelku. Jízda B14 skončila bohužel ve čtvrtfinále.
Ahoj Víťo, jak probíhala příprava na PG?
Ahoj. Příprava na PG začala v půlce května a skládala se ze dvou částí. První část byla kondiční a tréninky vypadaly tak, že se přibližně 45 minut jela kondice a zbytek času se hrál fotbálek. Druhá část začala dva týdny před PG ve které jsme pilovali střelbu a hru.

Byl jsi spokojen s výsledky či předvedenou hrou?
Ano i ne. Byl jsem spokojený s převedenými individuálními dovednostmi, které máme na slušné úrovni. Překvapili mě Matěj Primus a Kuba Dědek, kteří se nebáli tvořit a chodit do soubojů i proti dost vyšším soupeřům. Na druhou stranu jsme se příliš spoléhali na dovednosti, na to že to někdo za nás udělá a málo si chodili do spolupráce. Kluci si musí uvědomit, že čím budou starší, tím bude těžší přehrávat soupeře pouze individuálními dovednostmi.

Výsledkově jsme odehráli dobré zápasy s Prague Tigers a Spartou, ale proti Boleslavi jsme byli líní běhat a chodit do soubojů, což se odrazilo na skóre. V play-off jsme se zápasem s Plzní namlsali a mysleli si, že už nám medaile visí na krku. To se ukázalo ve čtvrtfinále proti Brnu, kde jsme se za stavu 2:2 báli hrát a schovávali se před hrou, čímž turnaj pro nás skončil.

Viděl jsem, že na střídačce společně s Láďou Štorkem a Alešem Poloprutským skvěle fungujete, co na tento trenérský triumvirát říkáš?
Naše trenérské trio funguje skvěle. Střídáme se v přípravě a vedení tréninků, aby to bylo pro kluky co nejvíce pestré. Dále, protože jsme tři, tak se zastupujeme, když někdo zrovna nemůže na trénink dorazit. Zároveň se střídáme i při komunikaci s hráči během zápasů a tréninků, aby jim svoje moudra a rozumy necpal do hlavy pořád jenom jeden rozumbrada.

Jak bude probíhat příprava na sezonu?
Nyní máme dva týdny dobrovolných individuálních tréninků. Poté bude až do soustředění pokračovat poslední část kondiční přípravy, kde se zaměříme hlavně na rychlost. Na soustředění se budeme věnovat především herním prvkům, které chceme na hřišti vidět.

A jaké máš cíle na sezonu?
Cíle na sezónu si stanovíme až na soustředění. Výsledkově předpokládám, že po poslední sezóně chtějí kluci bojovat o postup na MČR. Herně chceme kluky posunout k větší spolupráci na hřišti a k zlepšení herního myšlení.

Díky za rozhovor! Ať se daří.

Autor: Jiří Horák 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Srpen 2020
12
345 Muži A: SC Sluneta
6789
1011 Muži A: SC Sluneta
1213 Muži A: ZŠ Dobiášova
1415 Soustředění: Velebudice
16 Soustředění: Velebudice
17 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
18 Soustředění: Velebudice
19 Soustředění: Velebudice
20 Soustředění: Velebudice
21 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
22 Muži A: SC Sluneta
Soustředění: Velebudice
23
2425262728 Muži A: SC Sluneta
2930
31

 
Muži A
 
VS
Liberec  -  FbÚ
ZŠ Dobiášova
13.8.2020 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Česká Lípa
SC Sluneta
17.8.2020 19:00-22:00

Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Alena
Zítra má svátek Alan

Dnes slaví narozeniny
Dostálová Veronika
Kawulok Tomáš
Matějka Tomislav
Za 2 dny slaví narozeniny
Primus Matěj
Zajíc Jakub
Za 3 dny slaví narozeniny
Bursík Jonáš
Friedl Vít