Junioři vstoupili do nové sezony výhrou nad Milevskem 7:1


 
» Redakce (14.9.2020)
Foto: Karel Dvořáček / Sporty Ústí

Jak je novým trendem, který započal před třemi lety, tak se týmy ještě před začátkem ostré sezony rozdělí do osmi kvalifikačních skupin, ze kterých 14 nejlepších týmů postoupí do soutěže s podtitulem “A”. Zbylé týmy utvoří skupinu “B”. Ústečtí hráči se v kvalifikační skupině utkají dvakrát s týmy Chodova a Milevska, druhý jmenovaný tým přijel na sever Čech tuto sobotu.
Florbal Ústí - FBC DOŠWICH MILEVSKO 7:1
branky: 7. Tomáš Pšenička, 12. Ondřej Kawulok, 18. Filip Šedivý, 21. Jan Sattler, 32. Jan Medek, 50. Tomáš Pšenička, 53. Vojtěch Kunc - 60. Dan Hrůza; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:3; využití: 3:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 20 - Petr Šimák 21; po třetinách: 3:0, 2:0, 2:1

Domácí tým neponechal nic náhodě a na zápas proti papírově slabšímu Milevsku povolal všechna útočná esa v čele s Ondřejem Kawulokem, Vladimírem Trčkou či Janem Peškou, kteří pravidelně nastupují za mužský “A” tým. Zápas začal dle očekávání tlakem na branku Milevska. Milevský blok sice dokázal šest minut útok za útokem odvracet, nakonec se však dokázal prosadit ústecký bek Tomáš Pšenička. Jeho počínání následoval Ondra Kawulok a v přesilové hře navýšil vedení Filip Šedivý.

Hned ze startu druhého dějství se prosadil Jan Sattler, čímž dostal domácí do čtyř brankového vedení. Následovala bezbranková desetiminutovka, ve které si Ústí vytvořilo několik šancí, žádnou však nezúročilo. Milevsko navíc nabídlo domácí druhou přesilovku, kterou využil Jan Medek. Po páté brance domácích se začalo i Milevsko dostávat do větších šancí, ty však zneškodnil brankář Tadeáš Dittrich.

Vždy když to vypadalo, že se Milevsko dočká první branky, tak přišel dobrý blok obránců nebo zákrok domácího brankáře. Hostům určitě v zápase nepomohla nedisciplinovanost, protože i ze třetí přesilové hry se dokázali domácí opět prosadit, čímž si udrželi 100% přesilovku. Sedmou a poslední branku Ústí vstřelil Vojtěch Kunc po přihrávce Matyáše Nováka. Milevsko se sympaticky nevzdalo a do poslední sekundy se snažilo přidat symbolickou první branku, k čemuž jim nakonec pomohl faulem Jan Sattler a z odpískané standardní situace se hosté mohli alespoň jednou zaradovat.

Další utkání odehrají junioři na půdě Chodova tuto sobotu 19.9. od 14:00

autor: Dominik Hrabě 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Červen 2021
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Milan
Zítra má svátek Leoš

Dnes slaví narozeniny
Huslička Tomáš
Pribanová Johana
Zítra slaví narozeniny
Trčka Ondřej
Za 2 dny slaví narozeniny
Olexa Dominik
Rybníček Lukáš
Svoboda Ladislav