Beneš do Sparty. Vavrušku, Vybírala a Semeráda čeká TV utkání za Českou Lípu


 
» Redakce (20.11.2020)
Foto: Karel Dvořáček

Livesport superliga florbalu se pomalu rozbíhá, druhá nejvyšší soutěž má stále stopku. Ústečtí florbalisté chtějí současnou situaci využít na maximum a byly oznámeny první střídavé hostování do nejvyšší soutěže. Dominik Beneš posílí pražskou Spartu. Trio Václav Vavruška, Filip Vybíral a Dan Semerád pomůže České Lípě, kterou čeká pondělní televizní utkání proti Mladé Boleslavi.
Dominik Beneš zvolil známé prostředí v pražské Spartě, kde se potká s bývalými ústeckými hráči Jakubem Kolstrunkem a Mikulášem Krbcem a také s ex-ústeckým trenérem Markem Vojtou.

Václav Vavruška, Filip Vybíral a Dan Semerád využili nabídku od České Lípy a mohou nastoupit už v pondělním televizním utkání proti úřadujícím mistrům z Mladé Boleslavi. Utkání můžete sledovat od 19:30 na obrazovkách ČT Sport.

Vyjádření Jiřího Horáka:

„Kluci mohou nastupovat v superlize do té doby, než se spustí naše soutěž. Co se týče Dominika Beneše, ten měl ještě další zajímavou nabídku, ale vybral si Spartu. S nabídkou na spolupráci s Českou Lípou přišel Štěpán Slaný. Umožní našim mladým hráčům se u nich udržovat v tréninkovém a zápasovém tempu. Nemají tak široký kádr, takže je to výhodné pro obě strany.“


Autor: Jiří Šafařovský 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Červen 2021
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Leoš
Zítra má svátek Květa

Včera slavil(a) narozeniny
Huslička Tomáš
Pribanová Johana
Dnes slaví narozeniny
Trčka Ondřej
Zítra slaví narozeniny
Olexa Dominik
Rybníček Lukáš
Svoboda Ladislav
Za 3 dny slaví narozeniny
Myslivec Karel
Tůma Martin