Obnovujeme tréninky v nové online podobě


 
» Redakce (11.1.2021)
Foto: Archiv

Covidová krize nezná konce. Druhá vlna začala prvním týdnem v říjnu a od té doby jsou pozastaveny veškeré sportovní aktivity včetně florbalových tréninků. Po třech měsících bez florbalu jsme se rozhodli k částečnému trénování skrz online videopřenos.
Od aktuálního týdne startují online tréninky pro všechny mládežnické kategorie. Jelikož nám chybí trénování a pevně věříme, že i vám, tak jsme se rozhodli o provizorní řešení v podobě online tréninků. Vzhledem k momentální situaci je tato možnost nejadekvátnější k rozvoji všech mladých hráčů.

Jak budou tréninky vypadat? Tréninky budou probíhat dvakrát týdně formou videohovorů. Trenér dané kategorie založí videohovor, na který se přes zaslaný odkaz budou moci připojit všichni hráči týmu. Nadále bude náplň tréninku čistě na trenérovo úsudku, budeme se však snažit rozvíjet všechny stránky sportovce a vytvořit plnohodnotnou tréninkovou jednotku. Začne se tedy rozcvičením, bude následovat technická část s holí a kondiční blok. Celé se jako při normálním tréninku zakončí potřebnou kompenzací. Zbytek informací získá každá kategorie od příslušných trenérů.

Pro jakékoliv otázky neváhejte kontaktovat trenéra vaší kategorie.

Autor: Dominik Hrabě 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Červen 2021
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Leoš
Zítra má svátek Květa

Včera slavil(a) narozeniny
Huslička Tomáš
Pribanová Johana
Dnes slaví narozeniny
Trčka Ondřej
Zítra slaví narozeniny
Olexa Dominik
Rybníček Lukáš
Svoboda Ladislav
Za 3 dny slaví narozeniny
Myslivec Karel
Tůma Martin