Regionální výběry mladších a starších žáků


 
» Fili (10.1.2010)

Dne 29.1.2010 ( pátek ), bude probíhat 1.kolo výběrů mladších a starších žáků UsLFbU v Liberci v hale Dobiášova. Tréninkové jednotky - mladší žáci od 10:00h do 11:30h od 12:00h oběd druhý trénink od 13:00h do 14:30h starší žáci od 11:30h do 13:00h od 13:30h oběd druhý trénink od 14:30h do 16:00h Oběd je zajištěn v místě a poplatek za oběd,který si každý hráč hradí sám je 50,-Kč. Doprava bude zajištěna (pravděpodobně mikrobusem - bude upřesněno). Odjezd v 7:00 od ústeckého zimního stadionu. Nominováni byli tito hráči:
Mladší žáci:
Skala Vít - brankář
Černohouz Štěpán - obránce
Novotný Marek - obránce
Kühnel Radim - útočník
Štorek Vladimír - útočník
Sattler Tomáš - útočník
Kolstrunk Jakub - útočník

Starší žáci:
Täuber Jaromír - obránce
Brom Tomáš - obránce
Pražan Martin - obránce
Filipec Jan - útočník
Zdvořáček Martin - útočník
Jahoda Tomáš - útočník
Kopecký Viktor - útočník

Všem nominovaným přejeme hodně štěstí






 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2021
123456 Dorost B: Most
Přípravka: Chomutov
7 Starší žáci B: Louny
8910111213 Veteráni: Mladá Boleslav
Starší žáci A: Litvínov,Lovosice,Kadaň,Jirkov,Turnov,Litvínov
Elévové: Gym. Jateční
Starší žákyně: Liberec
14 Starší žáci B: Štětí
151617181920 Muži C: Teplice
Dorost B: Lovosice
Mladší žáci: Liberec,Jablonec,Semily,Podbořany,Jirkov,Litvínov
Mladší žáci: Liberec,Jablonec,Semily,Podbořany,Jirkov,Litvínov
Přípravka: Gym. Jateční
Dorostenky: SCS Sluneta
21 Mladší žáci: Městská SH Teplice
222324252627 Veteráni: SCS Sluneta
Starší žáci A: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Jirkov
Starší žákyně: Gym. Jateční
Starší žákyně: Gym. Jateční
Starší žákyně: Gym. Jateční
28 Elévové: Podbořany
293031

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Starší žáci A
13.3.: Litvínov,Lovosice,Kadaň,Jirkov,Turnov,Litvínov
Starší žákyně
13.3.: Liberec
0:00-0:00

Elévové
13.3.: Gym. Jateční
0:00-0:00

Veteráni
13.3.: Mladá Boleslav
0:00-0:00

Starší žáci B
14.3.: Štětí
0:00-0:00


 



 
Dnes má svátek Tomáš
Zítra má svátek Gabriela

Včera slavil(a) narozeniny
Kremlík Tomáš
Neugebauer Lukáš
Dnes slaví narozeniny
Dolejší Jiří
Za 2 dny slaví narozeniny
Kricner Filip
Rubinsteinová Elizabeth
Za 3 dny slaví narozeniny
Štorek Vladimír st.