Regionální výběry starších a mladších žáků - 1. kolo


 
» Peky (7.2.2011)

Vážení sportovci, před námi je první kolo regionálních výběrů. Trenéři Pekárek (mladší žáci) a Klíma (starší žáci) mají hotovou nominaci, do které spadají i hráči z USK Slávie Ústí nad Labem. První kolo se odehraje již tuto neděli 13.2.2011 na hale Severotuk na Střekově.
Nominace mladších žáků: Dvořák, Krbec, Šredl, Vilk, Zarcký
Nominace starších žáků:  Černohouz, Kubánek, Lenc, Sattler, Štorek, Vojtíšek

Program výběrů mladších žáků:
8:30 - 8:45     - prezence
9:00 - 10:30   - 1. trénink
10:30 - 11:45 - přestávka na oběd
12:00 - 13:30 - 2. trénink
14:00 - ukončení

Program výběrů starších žáků:
10:00 - 10:15 - prezence
10:30 - 12:00 - 1. trénink
12:00 - 13:15 - přestávka na oběd
13:30 - 15:00 - 2. trénink
15:30 - ukončení

Všem nominovaným gratulujeme a přejeme hodně sportovních úspěchů!






 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2021
123456 Dorost B: Most
Přípravka: Chomutov
7 Starší žáci B: Louny
8910111213 Veteráni: Mladá Boleslav
Starší žáci A: Litvínov,Lovosice,Kadaň,Jirkov,Turnov,Litvínov
Elévové: Gym. Jateční
Starší žákyně: Liberec
14 Starší žáci B: Štětí
151617181920 Muži C: Teplice
Dorost B: Lovosice
Mladší žáci: Liberec,Jablonec,Semily,Podbořany,Jirkov,Litvínov
Mladší žáci: Liberec,Jablonec,Semily,Podbořany,Jirkov,Litvínov
Přípravka: Gym. Jateční
Dorostenky: SCS Sluneta
21 Mladší žáci: Městská SH Teplice
222324252627 Veteráni: SCS Sluneta
Starší žáci A: Česká Lípa,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Jirkov
Starší žákyně: Gym. Jateční
Starší žákyně: Gym. Jateční
Starší žákyně: Gym. Jateční
28 Elévové: Podbořany
293031

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Starší žáci A
13.3.: Litvínov,Lovosice,Kadaň,Jirkov,Turnov,Litvínov
Starší žákyně
13.3.: Liberec
0:00-0:00

Elévové
13.3.: Gym. Jateční
0:00-0:00

Veteráni
13.3.: Mladá Boleslav
0:00-0:00

Starší žáci B
14.3.: Štětí
0:00-0:00


 



 
Dnes má svátek Tomáš
Zítra má svátek Gabriela

Včera slavil(a) narozeniny
Kremlík Tomáš
Neugebauer Lukáš
Dnes slaví narozeniny
Dolejší Jiří
Za 2 dny slaví narozeniny
Kricner Filip
Rubinsteinová Elizabeth
Za 3 dny slaví narozeniny
Štorek Vladimír st.