David Merta: Chtěl bych připravit kluky na přesun do A týmu

David Merta se stal novým hlavním trenérem juniorů. Nadále bude v klubu působit jako šéftrenér a jako asistent u A-týmu.
Tisková zpráva: Nový realizační tým u A týmu a juniorů!
Muži A, Junioři - 7.4.2020

Jelikož byla současná sezona předčasně ukončena, začala se řešit sezona následující. Přinášíme Vám informace ohledně změn v realizačních týmech juniorů a mužů A. Z časových důvodů již nebude pokračovat David Derka, kterému za letošní sezonu velmi děkujeme a brzy s ním pro Vás přineseme rozhovor.
Ústečtí junioři vyzvali dva brněnské kluby. S Bulldogs si neporadili, druhý den nadělili třináct bra
Junioři - 16.2.2020

Poslední domácí dva zápasy odehráli junioři s týmy ze spodní části tabulky. Oba brněnské celky nadělali v prvních zápasech našim hráčům problémy, Gullivers dokonce ústecké hráče porazili. Zápas proti Bulldogs se juniorům nevydařil a osm sekund před koncem ztratili dosah bodů. Nedělní utkání proti Gullivers mělo zcela jiný průběh, ve kterém domácí dominovali.
Ústečtí junioři porazili oba pražské celky a připisují si důležitých šest bodů
Junioři - 24.1.2020

V pátek se Ústí utkalo s jejich oblíbeným soupeřem Florbalem Chodov. Tým, který našim juniorů již třikrát tuto sezonu podlehl, nedokázal vyhrát ani čtvrtý duel. V neděli přijel do Ústí druhý soupeř a to ACEMA Sparta Praha. Pražský tým pod vedením bývalého ústeckého trenéra Marka Vojty potrápil domácí hlavně v první polovině utkání. Domácí se ale otřepali a skóre otočili v jejich prospěch.
Junioři v posledním zápase roku 2019 neobstáli a zakončují první polovinu sezony na šestém místě.
Junioři - 27.12.2019

Junioři odehráli v posledním týdnu tři zápasy s pražskými celky. Nejdříve vyzvali na domácí půdě Black Angels, se kterými si díky dobré třetí třetině poradili 8:4. Ve středu následujícího týdne si hladce poradili s Tatranem Střešovice 10:3. Poslední zápas v sezoně odehráli v Praze proti hráčům Fbš Bohemians, kterým podlehli 6:1.
Junioři darovali posledním Gulliverům dárek k Vánocům v podobě tří bodů, přesto získali dalších šest
Junioři - 5.12.2019

Junioři odehráli dva zápasy v Brně, kde si nejdříve poradili s brněnskými Bulldogs, poté překvapivě prohráli s posledním týmem ligy Gullivers Brno. V úterý odehráli na domácí půdě zápas s Pardubicemi, kdy si vytvořili v prvních dvou třetinách dostatečný náskok, který se jim v poslední třetině hodil, protože se Pardubice pokusili o stíhací jízdu.
Pavel Vlček: Konečně jsem zdravotně v pořádku a zase můžu s klukama běhat po hřišti a to miluji!
Junioři - 24.11.2019

Dnes nám na otázky bude odpovídat kapitán juniorského týmu Pavel Vlček. Promluví o nových tvářích a výkonech juniorů. Vysvětlí nám sdílení kapitánské pásky a nakonec rozvede svůj zdravotní stav, kvůli kterém odehrál zatím jen 4 zápasy v základní části, dnes už je ale připraven rozdávat radost.
Junioři ztratili formu z úvodu sezony, výhra nad silnou Boleslaví je může opět nakopnout.
Junioři - 23.11.2019

Ústeckým juniorům vyšel náramně start do sezony, kdy osm zápas za sebou nepoznali hořkost porážky. Od té doby se však výkony ústeckých nadějí zhoršili, alespoň co se týče výsledků. Z posledních pěti zápasů mají tři prohry a v tabulce spadli na šestou pozici. Zápasy ze spodní poloviny je však oproti jiným týmům teprve čekají.
Junioři porazili již potřetí Chodov, druhý den podlehli Spartě 1:3
Junioři - 29.10.2019

Junioři si již potřetí v sezoně vyšlápli na Chodov, poté ale ztratili první body v sezoně proti Spartě, kterou vedl bývalý kouč ústeckých hráčů, Marek Vojta. Sezona se každopádně pro juniory vyvíjí slušně. Z prvních devíti utkání, z toho šest v kvalifikační skupině, si připsali ústecké naděje osm výher.
Junioři zůstávají neporaženi, s Bohemians si poradili 9:2
Junioři - 24.10.2019

Je to tady! V neděli 20.10. začala základní část nejvyšší ligy juniorů. Ústí přivítalo silný pražský tým FBŠ Bohemians. I přes vyrovnanou první třetinu vyhráli svěřenci Vladimíra Trčky vysoko 9:2.